Jump to content
BulForum.com

Локомотив(Пловдив) - Ботев(Пловдив)


LautaHoolsYouth

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
ok elate

 

ai stiga govorim po taq tema..

 

Абе такива снинарчета(буферчета) като теб знаеш ли колко ги харесвам. Защото и представа си нямаш за какво говориш,сигурно нито книги си чел нито нищо,иначе не мога да си обясня как ще си фен на ЛОКО ПД дето полувината им фенове са цигани. Но както и да е,да оставим на странна интелектуалния ти багаж който несъмнено е на едно доста ниско,да не кажа даже първобитно ниво.

Много ми е смешно и от такива "герои" като теб дето само се перчат в интернет колко големи биячи са, а в живота само се крият зад другите и най-голямата им гордост е да разправят какво са правели другите ,докато тях всъшност доста често ги употребяват анално познати и непознати.

Ама какво ли се занимавам с теб,ако искаш да се биеш кажи къде и кога. Ако биеш само чикии и момченца под 13 години - да си жив и здрав,ще се видим на мача.

Link to comment
Share on other sites

Абе такива снинарчета(буферчета) като теб знаеш ли колко ги харесвам. Защото и представа си нямаш за какво говориш,сигурно нито книги си чел нито нищо,иначе не мога да си обясня как ще си фен на ЛОКО ПД дето полувината им фенове са цигани. Но както и да е,да оставим на странна интелектуалния ти багаж който несъмнено е на едно доста ниско,да не кажа даже първобитно ниво.

Много ми е смешно и от такива "герои" като теб дето само се перчат в интернет колко големи биячи са, а в живота само се крият зад другите и най-голямата им гордост е да разправят какво са правели другите ,докато тях всъшност доста често ги употребяват анално познати и непознати.

Ама какво ли се занимавам с теб,ако искаш да се биеш кажи къде и кога. Ако биеш само чикии и момченца под 13 години - да си жив и здрав,ще се видим на мача.

 

 

koi e kazal che sam skinar :laughing:

Link to comment
Share on other sites

qvno ne si zapoznat sas neshtata takache ne govori...

p.s vsichko koeto beshe ugovoreno se sluchi..

Ave pi4...ti za kfi gi misli6 Lainuta Fools be...???

za kfi se mislite izob6to..nqkfa fenska organizaciq...myrlq4i...deca na 20-30 godini!!!

Jivota vi e INTERNET da se hvalite koi ste nabili ili ste ograbili i da hoite na ma4ove....tfa jivot li e be?

q zemi se osyznai malko... 6ot kato te drypne jivota 6te zabrai6 za ma4ove boi6ta i t.n. ...

kogato tova se slu4i iskam da sym tam da go vidq

 

 

Kato si tolkova otvoren ela sam pri men ...da te vidq dali ti 6te mi kaje6 ne6to v liceto!!!

ne da se namyrda6 s 40-50 4oveka i da se 4ustva6 silen

mnogo si sme6en...

Link to comment
Share on other sites

Ave pi4...ti za kfi gi misli6 Lainuta Fools be...???

za kfi se mislite izob6to..nqkfa fenska organizaciq...myrlq4i...deca na 20-30 godini!!!

Jivota vi e INTERNET da se hvalite koi ste nabili ili ste ograbili i da hoite na ma4ove....tfa jivot li e be?

q zemi se osyznai malko... 6ot kato te drypne jivota 6te zabrai6 za ma4ove boi6ta i t.n. ...

kogato tova se slu4i iskam da sym tam da go vidq

Kato si tolkova otvoren ela sam pri men ...da te vidq dali ti 6te mi kaje6 ne6to v liceto!!!

ne da se namyrda6 s 40-50 4oveka i da se 4ustva6 silen

mnogo si sme6en...

 

 

ne az sam smeshniqt :devil

 

kade sam napisal che hoda s golemite i se prava na biqch shtoto sam s tqh :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ne az sam smeshniqt :devil

 

kade sam napisal che hoda s golemite i se prava na biqch shtoto sam s tqh :rolleyes:

To si li4i 4e si malko leke koeto se misli za golemiq hooligan....

6tom im vika6 "golemite" si mi qsen...ae stia tolkova 6te se viim na stadiona

Link to comment
Share on other sites

mnogo me kefi faktut 4e pove4eto ot fenovete na lokoto v podpisa im po forumite ima vse raboti protiv botev a ne za lokoto...kato avtora na temata na koito posledinte psotove sa mn. smireni ta....lubov kum kluba ili omraza kum vraga...sami re6ete kvo e tqhnoto fenstvo ;)

....abe mn mi e interesno q kajete za kvo ste fenove na lokoto v smisul koe vi kara da simpatizirate na otbora i da vi haresva? ...igrata na ilami halimi ili istorqita na kluba ili ne6to drugo :D

Link to comment
Share on other sites

Феновете на един отбор го подкрепят и когато бие и когато пада! Всеки се чувства фен, защото знае, че това е неговия отбор. То ако от успехите зависеше фенщината, всяка година трябва да сменяме любимия отбор. В този ред на мисли хич не ми пука дали Ботев (или който и да е друг отбор) е постигнал повече от Локо, просто искам да бием и да усетя емоцията и радостта гола/победата/титлата/и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Кво се карате чий фен какъв бил? Всичките сте малоумници щом в тема за единственото дерби в България сте изписали 6 страници с това кой кого ще набие и изнасили...

Link to comment
Share on other sites

Кво се карате чий фен какъв бил? Всичките сте малоумници щом в тема за единственото дерби в България сте изписали 6 страници с това кой кого ще набие и изнасили...

 

Рядко се случва ама те подкрепям ;)

Link to comment
Share on other sites

Феновете на един отбор го подкрепят и когато бие и когато пада! Всеки се чувства фен, защото знае, че това е неговия отбор. То ако от успехите зависеше фенщината, всяка година трябва да сменяме любимия отбор. В този ред на мисли хич не ми пука дали Ботев (или който и да е друг отбор) е постигнал повече от Локо, просто искам да бием и да усетя емоцията и радостта гола/победата/титлата/и т.н.

В първата ти част от поста те подкрепям напълно :) .А за последното изречение-съжелявам няма да я усетиш емоцията от победата в събота :D

Link to comment
Share on other sites

В първата ти част от поста те подкрепям напълно :) .А за последното изречение-съжелявам няма да я усетиш емоцията от победата в събота :D

В целия пост говоря по принцип и беше отговор на въпроса на don_anton. А за събота мисля, че е излишно да се спори, щото всеки защитава своя отбор и колкото и да се плюнчим тука, резултата ще зависи от хората, които ще играят на Лаута в събота, а не от нас...ако няма уговорка естествено (дано).

Link to comment
Share on other sites

след като всички доценти, професори и хора на изкуството са от Локомотив

Тва доцент Ванко1 виден професор в областна на изкуството.

Link to comment
Share on other sites

Кво се карате чий фен какъв бил? Всичките сте малоумници щом в тема за единственото дерби в България сте изписали 6 страници с това кой кого ще набие и изнасили...

 

Палци горе :)

Link to comment
Share on other sites

a we vie fenovete na lokoto znaete li si istoriqta a?6ot na skoro ako (vseki dobre zapoznat fen)si spomnqte ne6to se opitahte da se napravite vie nai stariq profisionalen otbor v bulgaria ama ne6to mai ne stana a?a viq pove4eto fenove ste samo zaradi tva 4e lokoto stana 6ampion a ne 4e ste se privurzali kum otbora a kolkoto do lainuta nema li skoro da pada i sa6to za vsi4ko se obvinqvat skinarite a?a kolkoto do ma4a botev 6a bie ako ne ogovoren ma4a

Link to comment
Share on other sites

Важното е да ги надвикаме (както всяка година) а пък тя победата ще си доиде - 2:1 за най великия

 

2:1 ме устройва... :punk (пак си забравил кой е домакин,нали )

 

АЕ ЛОКО-О-О-О!

Link to comment
Share on other sites

2:1 ме устройва... :punk (пак си забравил кой е домакин,нали )

 

АЕ ЛОКО-О-О-О!

 

Ама вие за "най-велики" ли се мислите...? :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

според мен Ботев ще победи.Има доста фактори за това.За пръв път в дербитата в последните години Ботев е пред Локото в класирането,и показва добра игра.Факторът домакинство в този случай според мен не оказва влияние,все пак мача е в Пловдив,а и публиката на Ботев ще покаже че все е едно Ботев играе не на чужд терен.А и в играчите на Ботев се показва израстване.Впечатление правят защитниците Гаров и "Крауч(Величков).Атанас Чипилов с всеки изминат мач се отпуска,видимо беше че в първия мач с Родопа още беше скован,а на мача с ЧМ вече беше по-освободен, а навярно в следващите мачове ще покаже че е талант,Мауро Алегре също показа израстване,те първа ще показва таланта си,а определено си личи че го притежава.На мача с ЧМ много добре влезна на смяна и даже вкара уникален гол,дуржеше се добре на терена.Тук е времето да спомена Коцето и Лилчо,който са над всички и повеждат отбора напред.Това всичко може да ме радва,а и всички останали фенове на Ботев.За Локо-тимът им е млад.Вече няма кинти и почнаха да заклагат на тактика,която ние прекарахме още преди години,да залагат главно на момчета от школата.Това е и разликата с предишните дербита.Тогава в отбора на Локомотив играеха футболисти,който бяха доста добри и най-вече опитни,които в дербита играха на ниво,а сега повечето играчи са неопитни,млади от школата и едва ли ще издържат на напрежението на това дерби.Всичко това ме кара да мисля че крайният резултата от мача ще е 2-ка.

Link to comment
Share on other sites

Знам едно..

Не това че един от двата отбора ще бие или ще е Х

знам че утре съм на мача и ще викам докато не ме заболи гърлото

 

 

 

 

БОТЕВ ПЛОВДИВ 1912 !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...