Jump to content
BulForum.com

Какъв тип жени обичаме мъжете ?


Recommended Posts

Тея са най-готините бе дето псуват, цапат, мацат, дето ти разказват сутринта кво го*но са изср*ли и на които като им подариш роза ти казват "Глупак, таксата за тоалетната е само 20ст"

Link to comment
Share on other sites

Да, и където пушат "Арда" без филтър и ходят по бял потник и анцуг "адибас" и плетени обувки; и имат татуировка котвичка на лявото рамо, а на дясното - русалка и надпис " Ганьо 93' "; и да имат космати ръце и гърди нали?

Link to comment
Share on other sites

Ако бях мъж, щях да се оженя за Никол Кидман и да си имам Анджелина за любовница (разбира се такъв късметлия и в Холивуд няма) :D

Link to comment
Share on other sites

Единственият начин да отговоря на въпроса за типажа е 16158_702_s.JPG .Тя обаче е само една и шанса да има нещо м/у нас не е особено голям ,пък и честно казано не вярвам много в това да се търси винаги едно и също във всяка.Колкото и жени да си познал през живота си винаги има нещо различно в следващото ,а ако се влюбиш в някоя може точно нещата които те дразнят в другите( че е лигава ,че "леко" се налага във връзката ) да ги обикнеш.Въобще любовта е дост. странна за да я ограничаваме до цвят на косата ,ръст и разни други такива( въпреки че аз с руси жени не обичам да контактувам ).

Link to comment
Share on other sites

Аз съм навит и да няма пулс, ама поне да е още топла. Щот малкия ще се спаружи. :cry

 

ХАхахах

Ти не си чУек ве :lol: :woot :woot :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това като във вица:

Влиза един мъж в публичен дом.

-Добър ден ,какви услуги предлагате?

-Днес предлагаме промоция Студено ч*кане и Топло ч*кане.

-А какви са цените?

-Студено 30лв ,Топло 50лв.

( позамислил се нашия човек ,па си рекъл "Чи к'о му е?20 кинта спестявам и пак ще ч*кам ,ще взема студено все ще е ч*кане )

-Ще се възползвам от офертата ви за Студено ч*кане.

-Много добър избор господине ,моля последвайте ме

И така ,завели нашия човек пред една стая и му казали да влиза.Влязъл той и какво да види...вътре една страшна мацка лежи на леглото.Черна коса ,големи гърди ,стенгато дупе...абе бегай мани.И почнал си нашия човек.Ама здраво.Страшен кеф...ама по едно време гледа някаква бяла пяна от устата на момиче.Развикал се за помощ.

-Ей на момичето му стана нещо!.Помогнете бе хора.Бързо в стая 23.

А от рецепцията на долния етаж се чуло :

-Да нов труп за 23-та ,тоя се напълни.

Link to comment
Share on other sites

Това като във вица:

Влиза един мъж в публичен дом.

-Добър ден ,какви услуги предлагате?

-Днес предлагаме промоция Студено ч*кане и Топло ч*кане.

-А какви са цените?

-Студено 30лв ,Топло 50лв.

( позамислил се нашия човек ,па си рекъл "Чи к'о му е?20 кинта спестявам и пак ще ч*кам ,ще взема ...

 

Ти си извратен бе :tongue :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
теа каруцарския тип мацки много ме радват." ай да ти е*а п*т*к*т* майна" е адски възбуждащо и е по-яко от афродизиак :sick :sick :sick :sick

 

 

Тея са най-готините бе дето псуват, цапат, мацат, дето ти разказват сутринта кво го*но са изср*ли и на които като им подариш роза ти казват "Глупак, таксата за тоалетната е само 20ст"

 

 

Да, и където пушат "Арда" без филтър и ходят по бял потник и анцуг "адибас" и плетени обувки; и имат татуировка котвичка на лявото рамо, а на дясното - русалка и надпис " Ганьо 93' "; и да имат космати ръце и гърди нали?

е ако на някой му се падне жена с тази комбинация да исказва мнение след това :lol:

 

аз обичам Ля Ля Ля Girls , момичета без много задръжки

Link to comment
Share on other sites

Брррр!На кой му пука какъв тип е жената?Стига де не е около 100 кила и по-яка от мене :D Шегичка.Напоследък нещо ме кефят мускулестите мацки с влечение към екстремни спортове/най-вече спелеология :tongue /.

Link to comment
Share on other sites

Два идеала: Руса със зелени очи или Чернокоса със сини.. Лично мен втория вариант ме кефи повече :woot

Едно уточнение: Без повече Руси Синеоки Нафукани Богати Тъпи Лигави КУЧКИ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...