Jump to content
BulForum.com

Какъв тип жени обичаме мъжете ?


Recommended Posts

Лично аз обичам високи зелено оки , червенокоси тигрици това . Не обичам твърде разлигавените .

А иначе ако става въпрос за едно бодване винаги готов :D

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам богати! Колкото по-богати, толкова повече ги обичам! А ако са и стари....

 

:love

 

Попитали радио Ереван: "Коя е идеалната жена?"

Радиото отговаря: "Девствена нимфоманка"

"Ама то такава жена няма !?!?"

Радио Ереван отговаря: "Наистина, нали за това е идеал"...

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам богати! Колкото по-богати, толкова повече ги обичам! А ако са и стари....

 

:love

 

Попитали радио Ереван: "Коя е идеалната жена?"

Радиото отговаря: "Девствена нимфоманка"

"Ама то такава жена няма !?!?"

Радио Ереван отговаря: "Наистина, нали за това е идеал"...

 

И аз ги обичам тези. Със замък около Аспен и са 94,5,6,7 годишни палавници :)

Link to comment
Share on other sites

...А иначе ако става въпрос за едно бодване винаги готов :D

 

Ей! Голям мъж си честно! Хах! :lol:

 

edit: ...ако разсъждаваш по този начин и като станеш мъж...тцтцтц...

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз, искам и аз да пиша тука :D

 

Харесвам чернокоси дългокоси жени, с не много светла кожа, с тъмни очи, високи, със сочни устни, ни-много-големи цици( :blink: ), дебели вежди и изразени скули :D

Link to comment
Share on other sites

е, не, за първи път чувам за зеленооки червенокоски. ебати майтапа.

обичам светли с руса, златна коса и разбира се сини или зелени очи, височки колкото мене.

абе, дежавю ли имам или такава подобна тема има?

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам косматите такива дет имат ина вежда цяла и така дибеличка е аз им викам галено гайтан вежда. Обичам да имат косми по гърба и между гърдите така се сещам за мечтата ми да го направя с женския вариант на чубака. Па има и една приказка "га няма там долу разпънат гарван ич не ми я фали". Също така жената трябва и да е пухкава поне 70 кила та да има ръце по-големи от моите и ханш 2 пъти колкото моя. Обжичам ги такива защото лятото около тях е много приятно - мирише на ягодки ... първите ми пъти с такива жени винаги са най-приятни защото ги поръсвам целите с брашно за да намеря входа ...

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам косматите такива дет имат ина вежда цяла и така дибеличка е аз им викам галено гайтан вежда. Обичам да имат косми по гърба и между гърдите така се сещам за мечтата ми да го направя с женския вариант на чубака. Па има и една приказка "га няма там долу разпънат гарван ич не ми я фали". Също така жената трябва и да е пухкава поне 70 кила та да има ръце по-големи от моите и ханш 2 пъти колкото моя. Обжичам ги такива защото лятото около тях е много приятно - мирише на ягодки ... първите ми пъти с такива жени винаги са най-приятни защото ги поръсвам целите с брашно за да намеря входа ...

 

Я ми кажи Гудо как се закусва след като човек ти прочете поста. :rolleyes: :P :D :D :D :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам косматите такива дет имат ина вежда цяла и така дибеличка е аз им викам галено гайтан вежда. Обичам да имат косми по гърба и между гърдите така се сещам за мечтата ми да го направя с женския вариант на чубака. Па има и една приказка "га няма там долу разпънат гарван ич не ми я фали". Също така жената трябва и да е пухкава поне 70 кила та да има ръце по-големи от моите и ханш 2 пъти колкото моя. Обжичам ги такива защото лятото около тях е много приятно - мирише на ягодки ... първите ми пъти с такива жени винаги са най-приятни защото ги поръсвам целите с брашно за да намеря входа ...

 

 

Ааааа тва ме разцепи :D :D :D :D :D :D :D :D :D

;) ;) ;) ;)

 

А относно мойте предпочитания, ами голями изисквания нямам...най важното гъзат да не е два декара....

базик бази...

ами Дълга коса(без да е червена, не навиждам червенокоси, излеждат ми като лисици а и някой са точно като лисици само се опитват да те прекарат)

Очите са пез никакво значение..

Гърдите - нормални да са нито много нито малко

най много ме интересуват върншните качества, ЛИГАВИ ГИ НЕ НА ВИЖДАМ, направо да мрът пък богати още повече квито са разглезени сичко да мре в картофите

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам косматите такива дет имат ина вежда цяла и така дибеличка е аз им викам галено гайтан вежда. Обичам да имат косми по гърба и между гърдите така се сещам за мечтата ми да го направя с женския вариант на чубака. Па има и една приказка "га няма там долу разпънат гарван ич не ми я фали". Също така жената трябва и да е пухкава поне 70 кила та да има ръце по-големи от моите и ханш 2 пъти колкото моя. Обжичам ги такива защото лятото около тях е много приятно - мирише на ягодки ... първите ми пъти с такива жени винаги са най-приятни защото ги поръсвам целите с брашно за да намеря входа ...

 

това е идеялната жена и според мен

ахахахахахахаахаххахахаьхьхахьаьхахьахьахьа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Голи женски най обичаме. Ако са без дрехи - още по-добре.

Скритото възбужда повече :lol: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Аз лично много си падам по миниончета с червена или черна коса цвета на очите-препочитам си кафяви или зелени,гардите малки стегнати общо взето вида на голяма част от момичетата...

Link to comment
Share on other sites

Както вече писах някъде - важното е една жена да има пулс - другото са екстри! За по претенциозните - важно е да има ц***, то п**** все някой ще изкара :D

Link to comment
Share on other sites

Абе важното е да има излъчване, усмивка... И това съчетано с едно изваяно тяло и едни добре оформени гърди и дупе :) направо я прави Афродита :)

Link to comment
Share on other sites

Както вече писах някъде - важното е една жена да има пулс - другото са екстри! За по претенциозните - важно е да има ц***, то п**** все някой ще изкара :D

 

 

Аз съм навит и да няма пулс, ама поне да е още топла. Щот малкия ще се спаружи. :cry

Link to comment
Share on other sites

Да има що годе добра визия (да не прилича на Павел Недвед или Роналдиньо), много е важно да не е надута и най-важното да е женствена, да се държи като момиче, не да говори на "майна" и на "дейба"...

Link to comment
Share on other sites

Да има що годе добра визия (да не прилича на Павел Недвед или Роналдиньо), много е важно да не е надута и най-важното да е женствена, да се държи като момиче, не да говори на "майна" и на "дейба"...

и тука тва ако го обясниш,в смисъл ко му е като говори така????? :blink:

Link to comment
Share on other sites

и тука тва ако го обясниш,в смисъл ко му е като говори така????? :blink:

Не ми е прятно, но това си е мое мнение, някой може пък да го възбужда момичето да псува като тракторист...

Link to comment
Share on other sites

Не ми е прятно, но това си е мое мнение, някой може пък да го възбужда момичето да псува като тракторист...

 

Вярно ;)

Даже и говоренето на "майна" е гадно, камо ли разни по-тежки форми от сорта на "копеле"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...