Jump to content
BulForum.com

Филми и сълзи...


velito

Recommended Posts

Наскоро обсъждах тази тема с приятели и реших, че ще е интересно да я спомена и тук :D ... та въпросът е : На кой филм последно сте плакали...или поне очите ви са се насълзили :cry

Link to comment
Share on other sites

Само три са филмите на които съм "ревал" : Sweet November , One Tree Hill и The O.C. (3 season).Това са филмчетата който са ми любими (макар и да ме правят леко тъжен некой път :unhappy: )

Link to comment
Share on other sites

Последно беше на телевизионното излъчване на първа и втора част от Властелина на Пръстените по Нова телевизия. Но аз винаги се просълзявам и на трите части.

 

Return of the King

Ездачите на Рохан пристигат на помощ на обсадения Минас Тирит

 

THEODEN

Ride now! Ride now! Ride, ride for ruin and the world's ending!

Death!

 

ROHIRRIM

(6000 voices)

Death!

 

THEODEN

(yelling)

Death! Forth Eorlingas!

 

ALL the HORNS of the ROHIRRIM burst BLAST upon BLAST!

 

:cry

Link to comment
Share on other sites

Доста са филмите,на които съм плакал....

Първият,за когото се сещам беше Terminator2.Моментът,в който Арнолд потъва в лавата се отрази сериозно на детската ми психика :(

Star Wars Episode I-когато Qui Gon Jinn бе убит от Darth Maul.

The Green Mile -страхотен филм придружен със страхотен рев от моя страна...

Philadelphia-отново Том Ханкс,отново плач.

Schindler's List -перфектен филм,но твърде тежък.Нямаше как съдбата на толкова много евреи да не ме разчувства...

Други за които се сещам са:In the Name of the Father,The O.C.,The Passion Of The Christ,To Kill A Mockingbird,Titanic,Pay it Forward,Sophie's Choice,Gladiator,Apocalypse Now....

Link to comment
Share on other sites

Лично мен Click много ме разчувства накрая...

 

Да беееее и мен страшно ме изненада тоя филм накрая. Жената хич не разбра защо се разчувствах... странно...

 

Доста от филмите, които са споменати са наистина разчувстващи. Аз да добавя един, който много ми хареса навремето и наскоро пак го гледах.

 

A Walk to Remember

 

Ако сте го пропуснали го гледайте. Много е хубав филма. Даже учудващо много...

Link to comment
Share on other sites

Филмите на които съм проронил някоя и друга сълза са The O.C.(третия сезон),The Green Mile,Изкуплението Шоушенк а също и на Click както казаха някои.Някак си накрая много ме разчувства тфа филмче много е добро.Еми мисля,че са тези :)

Link to comment
Share on other sites

Аз хубаво създадох темата, но забравих да спомена аз самата на кои филми съм се разчувствала...до сега гледах Schindler's list - адски тежък филм :cry , след това един от любимите ми филми на които съм плагала с глас "Армагедон" !!!! Признавам си, че доста често си поплаквам на филми ... дори съм плакала в един момент на "Белият зъб" .... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

филмите на които съм се разчувствал са Гладиатор и Армагедон. Със сигурност има и още няколко но сега не си спомням.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Офф бая са филмите на които съм ронил сълзи!!!Колкото и на силен да се прави човек направена ли е хубава една драма ще те обгърне в тъга, замисъл и сълзи :( :) ;) :)

 

Ето някои филмчета:

Зелената път(миля)-(The green mile), Armageddon, Spider-man /2 , Forrest Gump, LOST , Deep Impact, Смело сърце, Man On Fire Click :cry Абе аз доста се разчувствам като гледам филми и не виждам нещо лошо в т'ва! :) :cry

 

Т'ва далеч не са всички сълзливи филми ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си са чуда на тъпата тиква как до сега не съм гледал Armageddon.Филма е невероятен.Само че поради факта,че съм гледал ужасно много филми,в които американците спасяват целия свят благодарение на група смели мъже които хал хабер си нямат от голяма част от мисията си,а и поради очаквания от мен край не се разплаках :rolleyes: .Признавам си имаше доста силни моменти,на които се разчувствах,но не дотолкова че да лея сълзи :) .

 

Другия филм,който гледах днес(неска си напрайх movie day :D )е 9-ya Rota.Е този филм вече ме трогна окончателно.Наистинаго ми хареса.Много е вълнуващ и силен.Гледайте го според мен няма да съжелявате :) .

Link to comment
Share on other sites

Green Line

Gladiator

Man on fire

Million Dollar Baby

Titanic

21 grams

 

...

 

Абе има още доста дето са ме разчувствали..не мога да кажа,че съм ревал..но все пак доста силно са ми действали.

Link to comment
Share on other sites

The notebook.Просто няма такъв невероятен филм.Стоя и плача постоянно.Това е най-великия филм който съм гледал на такава тематика!Просто ако не пророните поне една сълза ,значи сте бездушен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...