Jump to content
BulForum.com

Филми и сълзи...


velito

Recommended Posts

Единствената филмова сцена, на която съм плакал беше преди 10ина години (да съм бил на 8-9) от сериала "Далас" , когато в автомобилна катастрофа уж умря Боби Юинг.

Link to comment
Share on other sites

На филм никога не съм ревал(уууу коравосърдечно копеле).Инче само един човек видях да споменава Green Line.Ако не сте го гледали...много сте изпуснали.Верно много въздействащ филм.

Link to comment
Share on other sites

На филм никога не съм ревал(уууу коравосърдечно копеле).Инче само един човек видях да споменава Green Line.Ако не сте го гледали...много сте изпуснали.Верно много въздействащ филм.

От коя година е филма Green Line или става дума за Green Mile?

Link to comment
Share on other sites

Плакал - не.Но насълзявал леко много рядко и то не главно заради момента.Та филмите:

Terminator 2 накрая когато потъва бавно в лавата(бях на 7 год. като съм го гледал за 1 път)

The Last Samurai

Gladiator

Иначе бая са ми въздействали.На Междузвездни войни (любимия ми филм) най-гадно беше на последната част като като изгоря Вейдър,иначе и еп.3 е тъжен в някои аспекти.

Браво за voices of a distant star - много е як.

Btw Mortal Combat Conquest си завършва много яко,Шао Кан ме кефи накрая кви работи говори :)

Link to comment
Share on other sites

без никакво съмнение-Човекът Слон :cry ако някой го е гледал едва ли ще отрече че сцента където му подаряват кутииката с подаръка е просто страхотна....също и финалната сцена,където умира :cry

The Green Mile,Forest Gump и Cast Away-towa sa drugite 3

Link to comment
Share on other sites

Като гледам анимета редовно пускам по някоя сълза, ама то е неизбежно ти го гледаш как човечето от лошковец става добър и умира за да спаси приятелите си, абе късами се сърцето.Иначе последния филм дето ми повлия по тоя начин беше ся като преглеждах Последният Самурай.В момента, когато убиват Катцамото(ей тва се вика хубава смърт) и после Том Круз като тругна да разказва на императора.На тия два момента съм плакал като малко дете, пък момичета имаше около мен дето хич не се разчувстваха.Тва някои жени са много коравосърдечни.

Link to comment
Share on other sites

Темата е много хубава :) .Последният филм, който съм гледал с насълзени очи е "The parent trap".Много хубав филм.Има и комични ситуации.Моят приятелски съвет към всички е да го гледате, няма да съжалявате.

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да изброявам сигурно до утре ще има да пиша. Но Армагедон е на първа позиция, понеже сигурно съм го гледала към 2- пъти и всеки път рев, сълзи и сополи :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък да си призная магариите последния филм на , който съм се разчуствал беше Cars (2006) и това е детско . И мисля скоро пак да го гледам да си припомня някой хубави моменти .

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да изброявам сигурно до утре ще има да пиша. Но Армагедон е на първа позиция, понеже сигурно съм го гледала към 2- пъти и всеки път рев, сълзи и сополи :D

Как звучи все едно си го гледала 100 пъти :D

"Гледала съм го към 2 пъти.." :D

Link to comment
Share on other sites

Как звучи все едно си го гледала 100 пъти :D

"Гледала съм го към 2 пъти.." :D

 

Ся за някой хора 2 пъти е много, за други 5 е нещо нормално.Като например вече не си давам зор да гледам Междузвезни Воини, защото почти си ги знам на изуст. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ха сега като се замисля на бая филми съм ревал :D :P Почвам с Gladiator няма смисал да коментирам тоя филм си е просто неповторим :cry Braveheart, когато погребваше жена му и падна на колене пред баща и също накрая точно преди да му резнат главата когато видя жена си предсмъртно гарнирано невероятния саундтрак на филма просто незнам кой няма да се разчувства :cry The Passion of The Christ точно когато Исус носеше кръста падна и кръста го затисна тогава майка му му се притече да му помогне с думите "Тук съм" :cry абе който е стигнал до тая част на филма се сеща за кво говоря. И последния филм беше Време Разделно тоя филм ми беше адски трудно да го изгледам прекалено тежък е поне за мен :cry

Link to comment
Share on other sites

Ха сега като се замисля на бая филми съм ревал :D :P Почвам с Gladiator няма смисал да коментирам тоя филм си е просто неповторим :cry Braveheart, когато погребваше жена му и падна на колене пред баща и също накрая точно преди да му резнат главата когато видя жена си предсмъртно гарнирано невероятния саундтрак на филма просто незнам кой няма да се разчувства :cry The Passion of The Christ точно когато Исус носеше кръста падна и кръста го затисна тогава майка му му се притече да му помогне с думите "Тук съм" :cry абе който е стигнал до тая част на филма се сеща за кво говоря. И последния филм беше Време Разделно тоя филм ми беше адски трудно да го изгледам прекалено тежък е поне за мен :cry

 

Ей тва нещо май ми има, защото просто не мога да разбера как можеш да се разплачеш на страсти христови или пък да ти хареса.Аз то я филм като го гледах презцялото време не знаех кво да кажа и не от удивление, ами от объркване.Тоя филм дето ми разправяха толкова много за него, беше супер тъп.Ама както и да е, наскоро гледах Click с Адам Сандлър.Не вярвах, че тоя тип може да направи нормален филм, пък той дори успя да ме разплаче.

Link to comment
Share on other sites

Ей тва нещо май ми има, защото просто не мога да разбера как можеш да се разплачеш на страсти христови или пък да ти хареса.Аз то я филм като го гледах презцялото време не знаех кво да кажа и не от удивление, ами от объркване.Тоя филм дето ми разправяха толкова много за него, беше супер тъп.Ама както и да е, наскоро гледах Click с Адам Сандлър.Не вярвах, че тоя тип може да направи нормален филм, пък той дори успя да ме разплаче.

хахаха кво да ти кажа, всеки е башка луд. На мен пък click ми се стори супер тъпня :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...