Jump to content
BulForum.com

Local Evrocom Server


Recommended Posts

Ай ся ако ме светнеш как се тегли от тва чудо , че нещо не мога да схвана пари ли ми иска....

Link to comment
Share on other sites

Ай ся ако ме светнеш как се тегли от тва чудо , че нещо не мога да схвана пари ли ми иска....

 

:blink: :blink: :blink: Идея си нямам ... аз си тегля нормално , както от всеки друг сайт ...

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da znae lokalen syrvyr na evrocom 6toto na men mnogo mi trqbva tyrsil sym i se nadqvam da ima nqkoi po svetnat ot men i da kaje. :(

http://www.wrzru.com/invision/index.php?showtopic=49701

:blink: :blink: :blink: Идея си нямам ... аз си тегля нормално , както от всеки друг сайт ...

С какъв нет си ???

ot tova nemoje da se tegli!!!!Pla6tase!!

Дам ... Prijs: € 4.99 ,Prijs: € 2.99

Link to comment
Share on other sites

Sigyrno e na nqkakav drug net visio btk.. :wacko: ,a ne na ggbit ili evrokom

БТК нямат локал.

Link to comment
Share on other sites

Хъх начи сещам се защо само аз тегля безплатно. Поне мисля , че е това проблема . Както и вие , така и аз съм на ЕВРОКОМ ПЛОВДИВ , но съм от Крумово , незнам тва е едниственото за което се сещам. :bgrin: :blink: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хъх начи сещам се защо само аз тегля безплатно. Поне мисля , че е това проблема . Както и вие , така и аз съм на ЕВРОКОМ ПЛОВДИВ , но съм от Крумово , незнам тва е едниственото за което се сещам. :bgrin: :blink: :bgrin:

поредната безсмислена изцепка...

Link to comment
Share on other sites

Има смисъл в тва , че си от Крумово ! Я кажи как се казваш , че утре се чудя с кой да пия кафе в "Пламен" хах ! И да има такъв сайт , но се води като локален на селцето ! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Има смисъл в тва , че си от Крумово ! Я кажи как се казваш , че утре се чудя с кой да пия кафе в "Пламен" хах ! И да има такъв сайт , но се води като локален на селцето ! :bgrin:

 

Хаха 91 набор съм :wacko: ;)

EDIT : Мислех , че се води локален за Евроком , а не само за селото . 10ь ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз от langame го отварям този сайт, но от еврокома не става.Този от крумово може да не знае какъв му е нета :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...