Jump to content
BulForum.com

Honda Ra107


Recommended Posts

Хонда показа RA107

25 януари 2007 | 12:12

 

Отботът на Хонда показа днес на пистата "Каталуния" край Барселона новата си кола RA107. На презентацията присъстваха пилотите на тима Рубенс Барикело, Дженсън Бътън, както и всички шефове на екипа. Още вчера Барикело се появи на пистата край Монтмело и завъртя няколко обиколки, но днес автомобилът беше официално показан на журналистите. За сега болидът RA107 е боядисан в черно и бяло, но истинските му цветове ще станат ясни през февруари.

 

Снимки на болида: 1 2 3 4 5

Снимки от презентацията: 1 2 3

 

---------

 

Изглежда добре. Черното прикрива някои детайли, но след като видим болида с новите цветове, които ще изглеждат най-вероятно така, ще коментираме повече. :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

К`во мислите за новото ливъри на Хонда?

 

Линк 1

Линк 2

Линк 3

 

Нарочно снимките ги направих като линкове, за да не разширяват прозореца на форума.

 

Сигурно се сещате кой ще спонсор...

Link to comment
Share on other sites

На Макларън екипите били грозни ,Рено много цветове ползвали ,а тея от Хонда направо се уляха :D

Link to comment
Share on other sites

Е-е-е ако е така... чесното ми мнение е че ша е малко грозничко не мислите ли... то тва.... незнам... грозно ми се вижда..то не е натруфено ами... ддз.... тъпа ралта

Link to comment
Share on other sites

Ако се замислте малко по-задълбочено ще разберете колко големи тарикати са Хонда и как без нито един спонсор изписан на болида (дори логото на Хонда няма да присъства) са привлекли още 11 нови спрямо миналата година. :)

Просто помислете...

Link to comment
Share on other sites

Е..добре как може да привличат спонсори...а да не ги изписват по болида си... че какво ше спечелят тея спонсори..а нали изписването си е вид реклама...нинам..ама аз мсиля че няма такъв болид да видим на 18 март....ама знам.. ли.. Пък и ако не ги изписват тея спонсори не биха ли разтрогнали договора си :?

Link to comment
Share on other sites

Ок. Като видиш червен болид, неможеш да го объркаш, защото е Ферари... Като видиш огледален - МакЛарън, когато Хонда бяха със старото ливъри, просто бяха един средностатистически тим.

Според средностатистическият фен на Ф1 ливърито на Хонда или е безкрайно хубаво или ужасно лошо, но няма значение и в двата случая този болид се отличава от който и да е друг. Така всеки път щом видиш на екрана грозната/красивата Хонда, ти ще се сещаш за Гугъл ърт и останалите спонсори...

Та това е много хитър начин да приковеш вниманието върху себе си (в случая - върху болида).

 

Мисля че забравих само да спомена, че на състезателните си костюми Дженсън и Рубенс ще имат спонсори....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...