Jump to content
BulForum.com

Epic Movie


Recommended Posts

e kво му е толквоа за очакване :blink:

поредната пародия стил скери мувий...

сигурно ще е приятен за запълване на времето,но орпеделено има по-стойностни филми за чакане :)

Link to comment
Share on other sites

Без коментар - 3.2/10 (1,023 votes) и едва ли ша стане повече

Много рядко оценките са обективни (някои дават 1 примерно защото ги дразни някой актьор). Гледала съм филми с далеч по-високи оценкии които са се оказвали голяма глупост. Така че никога не гледам оценки и не се влияя от коментари. Хуморът в този филм няма да допадне на всеки. Мен лично идиотски хумор тип Скери Муви ме кефи и затова си мисля, че и този ще го харесам.

Link to comment
Share on other sites

Гледах го филма и според мен е адски тъп.. едвам изтърпях да свърши..

Ае някой да се сети да го качи че не ми се дърпа тва ще е много мило от тяхна страна (админите) :D

Link to comment
Share on other sites

Ае някой да се сети да го качи че не ми се дърпа тва ще е много мило от тяхна страна (админите) :D

Да наистина ще е много добре ако някой го качи,че вече 2 пъти го свалям от мулето и все са фейкове :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ем ако има желаещи мога да им цъкна сиид от арената (ГГшит съм)

Суб чакаме ама нещо никъде няма

Ако още сме на телесинк - забрави.Един приятел гледал накъв "кам" и вика че пича който го е снимал бил сврял камерата под якето,и я гледаш филма,я гледаш яке.Ако някой знае след колко време ще излезе по-добро качество от телесинка да обажда.

Link to comment
Share on other sites

Ако още сме на телесинк - забрави.Един приятел гледал накъв "кам" и вика че пича който го е снимал бил сврял камерата под якето,и я гледаш филма,я гледаш яке.Ако някой знае след колко време ще излезе по-добро качество от телесинка да обажда.

Ем на TS е ама никой не си крие камерата под якето .. нормално се гледа трае се ...

и звука става

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тоя филм ще е пълно чал..^^ ае да го качват...

 

Айде някой да ми даде Покана или парола за Арената , че един фриенд ми е беше дал , но наскоро незнайно защо си смени паса и не мога да влизам вече :(

Link to comment
Share on other sites

Айде някой да ми даде Покана или парола за Арената , че един фриенд ми е беше дал , но наскоро незнайно защо си смени паса и не мога да влизам вече :(

Много не е свързано с филма ама... :)

Иначе май сега регистрациите са фрии.

Link to comment
Share on other sites

Много не е свързано с филма ама... :)

Иначе май сега регистрациите са фрии.

 

офф верно :) Извинявам се за офтопика :)

Мерси , че ми каза за фрии регистрирането ;)

 

Иначе за филмчето , мисля , че ще бъде доста фън :) Ще го очаквам с нетърпение

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Filma si go pusnah i ne mojah da izturpia da stigne i do polovinata ... Po - tupa parodia ne biah gledala. I edinstvenoto po koeto si prili4a sus Scary Movie e fakta 4e i dvata sa parodii ... ina4e smeia da tvurdq 4e Scary Movie e mnogo po dobur ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пародийте са най-тъпия жанр филми. Аз от Страшен филм насам не съм гледал нито 1 пародия и няма и да гледам. Тросто това е анти кино според мен...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...