Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Eto i edna super interesna za men tema.IZKUPUVAM CPU 386,486,PI ot 75-120 Ciryx "kakvito imate" i vyobshte viakakvi CPU-ta "moje i izgoreli" ;) davam cialo 1 levche za takova CPU.Zasega niama ogranichenia v broikata :)

Ako imate takyv bokluk pri Vas......s udovolstvie shte Vi ottyrva ot nego:)

Link to comment
Share on other sites

samo kazva6 i ti gi davam na edro napravo :) (moje i na kilo :P )

v daskaloto ima brakuvani pc-ta i dosega sme svalili minimum 5-6 cpu-ta ot teq deto ti trqbvat :D .

 

p.s. pi6i pm na shade dokato ne gi e izpogubil ;)

:) Abe az daje predlagam cena za tiah :) Shte vidite kato si oblepia staiata s tiah vmesto s tapeti :P

Link to comment
Share on other sites

interesno kolko 486 pc-ta trqbva da se navurjat v edna render farm, za da rendirat edin kadur na 3dsmax da kajem, za sushtoto vreme kato edin P4 3 ghz s hyper threading ???

Това го казах на шега, все пак батко32 не търси P4 на не знам си колко терахерци :zzz :P , а 486-ци

Link to comment
Share on other sites

Az pyk si pomislih, che 6te pravish super-mashina v mazeto si ot 486-ci (6te ti triabvat nqkolko hilqdi ot tqh v naj-loshia slu4ai)  :P  :D  :D

Ne be ...shte gi vryzvam v clyster :) ;) :P :D

 

EDIT:

Syvsem seriozno....triabvat mi okolo 20 za proba

Link to comment
Share on other sites

Ми вече изнесаха бракуваните компове от залата, така че времето ми на дилир мина (ех, няма да има вече 'митак, дай един процесор или малко рам'... :D :D :tongue :) ).

Link to comment
Share on other sites

Ми вече изнесаха бракуваните компове от залата, така че времето ми на дилир мина (ех, няма да има вече 'митак, дай един процесор или малко рам'...  :D  :D  :tongue :) ).

a be q ne sa prai fra6kan si sigrno znam ta az :) :) ;)

Link to comment
Share on other sites

я кажи кой клас си да дойда де те строя аз! :evil

 

ти дал ли си пари за тия ПК-та а?

аз като бях 8-ми клас пари ни сабираха за ПК-та ... тоя дето ся ви пускат на тях :)

и ... как искаш да ви пуснат в новите зали като гледата да джобнете нещо

а и че сте свили нещо не е за хвалба и тва не те прави герой!

ми мълчи си бе ...

Link to comment
Share on other sites

abe as se bazikam.kvo se stqgate tolkova :) .ina4e deistvitelno ima6e edni brakuvani i iztyrbu6eni pc-ta deto sa bili mai edni ot pyrvite v daskaloto i koito estestveno ne sa rabote6ti, ta nqma6e problem legalno da si gi otvrqme. pyk i za neosvedomenite si ima u4ben modul za arihektura na pc-to.ina4e JIS az sam v mg za 4-ta godina taka 4e i az sam daval pari za pc-tata samo deto o6te ne sam gi pomirisal(ot 4 godini si na iurkat po skapanite zali, koeto sy6to ni e mnogo de ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Tiq s "legalnoto" kradene na procesori i RAM she gi obqsnqvash na baba mi. Naish li kak mi e pisnalo ot mynici deto sa praqt na interesni. She mi krade ot RAM-ta deto az sym q plashtal i posle she mi obqsnqva kvi moduli ima ... She kajesh che pyrva glava na modula hardware e "Easy techniques for stealing processors..." Super interesni ste kato kradete we, tva e qsno, ama to nali znaesh - seki si namira maistora rano ili kysno. Vsqka otkradnata platka she mine pyrvo prez nosa ti, posle prez gyza ti i posle prez vratata na akvariuma.

Link to comment
Share on other sites

V kraina smetka ima li niakoi deto da predlaga CPU ??? :(

Link to comment
Share on other sites

Ako be6e pusnal temata po rano 6tqh da ti dam XP 2000+ :sayjin

:))) MNoooogo bih mu se zaradval "ako beshe zdrav" No vse pak az tyrsia stari CPU-ta :)

Link to comment
Share on other sites

kak ne razbraha teq hora 4e se bazikam i 4e nikoi ne e trygnal da zima 4upenite 4asti na nqkvi brakuvani pc-ta(osven batko32 za da si pravi tapeti :) ) ili vyob6te da se zanimava s kakvito i da e bilo krajbi i prodajbi...

a pyk moje bi tova e byde6teto na sen4estiq biznes - nelegalen vnos/iznos na dvupotopni pc 4asti. :D

Link to comment
Share on other sites

Да, наистина тея 8мБ РАМ наистина са стрували много някога, както може би и 386-ците (само с радиатори, които се въргалят из прахта). Ама сега стуват по-малко от свястен ключодържател. Освен това са николу ненужни, а са ефектни и зарибителни. Така че какъв ви е зора?

Link to comment
Share on other sites

Opppaaaa, nqkoi napylni gashtite ...

Sq she vidim i samo da razbera, che edna platchica RAM lipsva ...

 

Inache: batko32, idi na Chimshir 11 (Matematicheska gimanziq:) i gi pitai dali davat po levche procesorite, direktoryt moje da ti otpusne nqkoi drug, shtoto veche sme na 1GHz-ovi mashini. E-mail-yt e matgym@dir.bg. Bih se radval parite da otidat v daskalo, ne v nqkvi typi lapetii ...

Link to comment
Share on other sites

Замислял ли си се за полицейска кариера? Много ефектно заплашваш ( :) ). btw как смяташ да провериш за липсващ рам, като предадаха комповете за вторични суровини? (па може и да са ги изхвърлили...)

 

едит: И Shiro да знаеш, големи пари ше изкараме от тея части, направо гимназията три нови зали ше направи...

Link to comment
Share on other sites

Shade, kakyf li weee, kakyf mi e zora li weeee, q proveri nqkade kolko struva 8 RAM we, maloumnik, na 20 kompa da zemat po 1 lv za procesor i oshte pet pyti po tokova za ram i she mi asvaltirat igrishteto za mach we. I ne znai mnogo shtoto samo kato ti gledam signature-a i mi se iska "to meet you" ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...