Jump to content
BulForum.com

Въпрос към потребителите на ГГБИТ


DamnedSoul

Recommended Posts

Случайно да имате значително увеличение на скоростите?! Защото точно сега свалям от дата-та, бол-а и изобщо от бг сайтовете с 80-100 КБ/с :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Случайно да имате значително увеличение на скоростите?! Защото точно сега свалям от дата-та, бол-а и изобщо от бг сайтовете с 80-100 КБ/с :blink: :blink: :blink:

 

Има. Значително - не ,но има . Ето новите цени и скорости ,влезли са в сила от днес:

 

20 лв 32:16 международен 100:100 български 300:300 локален

28 лв 40:20 международен 200:200 български 500:500 локален

36 лв 60:30 международен 200:200 български 700:700 локален

66 лв 100:50 международен 300:300 български 1000:1000 локален

 

скоростите са малко непостоянни. В даден момент може и външната ти да стигне 100К (гледам в форума на ggbit.info какво са писали останалите) . Предполагам все още не са дооправени нещата като хората.

Link to comment
Share on other sites

Този раздел е предназначен единствено и само за бъдещи и настоящи клиенти на Evrocom.Net. Потребителите на други доставчици (Гигабит Нет и т.н.) да постват в техните сайтове и форуми.
Link to comment
Share on other sites

Според мен няма смисъл да се делим на ггбит и на евроком ...

Защото всички знаем за кво става въпрос ...

Една и съща мрежа ... Която е разделена на две .. за да могат да налапат лан пазара в Пловдив...

Тва мисля че всички го знаете .... За това че айде да се свалят барирерите и да не си говорим евроком ггбит ...... Защото ВСИЧКО СИ Е ЕВРОКОМ ......

Link to comment
Share on other sites

ГГБит - Дъщерна фирма на ЕК :D

И аз се чудех за какво се делят така?

И както и да е - никой не спазва и не пише само за ек.

Пише се не само за ггбит и ек ;)

Link to comment
Share on other sites

Кво се радвате на трохи не знам. Да, хубаво е, че стана така. Щом на това така се радвате не знам какво ще стане ако смените на наистина добър доставчик :)

Link to comment
Share on other sites

Едно е да се радваш и на малкото, друго е да се задоволяваш с малко. Някои даже си сменят подписите от най-гомняния доставчик на най-добрия :). Винаги трябва да им се иска повече, защото иначе става лошо за нас- ще ни е кеф с малко и те няма да си правят труда да подобряват нищо.

Link to comment
Share on other sites

Този раздел е предназначен единствено и само за бъдещи и настоящи клиенти на Evrocom.Net. Потребителите на други доставчици (Гигабит Нет и т.н.) да постват в техните сайтове и форуми.

В http://ggbit.net/ отдавна няма форум :bgrin:

 

Кво се радвате на трохи не знам. Да, хубаво е, че стана така. Щом на това така се радвате не знам какво ще стане ако смените на наистина добър доставчик :)
Ползвам и ЕК и ггбит и за едни и същи пари, от ггбит съм по-доволен. Да не говорим, че ггбит връзката ми не се разпада ай да не кажа никога, ми направо никога, хаха (или поне не съм го хващал, за разлика от ЕК)
Link to comment
Share on other sites

Не знам при теб как е, но последните 2 седмици на ггбит скоростите бяха на половина БГ и интер. 18макс. Как ти се струва това?:) Иначе има форум.

http://ggbit.net/ipb/ Познай защо е закрит линка:) Едва ли е заради позитивните коментари.

Link to comment
Share on other sites

Не знам при теб как е, но последните 2 седмици на ггбит скоростите бяха на половина БГ и интер. 18макс. Как ти се струва това?:) Иначе има форум.

http://ggbit.net/ipb/ Познай защо е закрит линка:) Едва ли е заради позитивните коментари.

хехех, тва като някъв ъндерграунд форум на ггбит ше се явява :D

Link to comment
Share on other sites

Да, но става дума за оплакванията, а ггбит.инфо никога не е и няма да бъде официален форум на фирмата ггбит. Стига реклама :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...