Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Trqbva mi programa,koqto da moje da mi naglasq opresnitelnata 4estota na videoto.Oba4e nqmam ideq pomnq 4e predi ima6e neka ako nqkoi znae da kaje 6te sam mu mn blagodaren.thanx predvaritelno :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

като инсталираш Siemesn Data Suite, избираш задължително Data Exchange Software и вече като включиш телефона към кабела трябва да можеш да го отваряш като дискета, сестра ми така си качва игрите на M55

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi pomogne kato mi kaje programka za sybirane i razdelqne na failove - filmovi formati...??? :confused

Ako sy6tata moje i da pravi failovete ot edin filmov format na drug (primerno ot .avi v .vcd) 6e byde super....

Link to comment
Share on other sites

Това е за разделяне на филми

 

Easy Video Splitter can help you split large AVI/DivX, MPEG(MPG) or WMV/ASF file into smaller video clips. It provides a built-in preview that allows you to select the section as you view the clip. You can extract multiple segments of any size by using the visual editing mode, or automatically have the program cut the AVI , MPEG or WMV/ASF file into multiple pieces with specified size or duration.

Програма

 

Това е за събиране на филми

Easy Video Joiner can help you join multiple AVI, MPEG (MPG), RM (Real Media) or WMV/ASF (Window Media) files into one large movie file. You can add an unlimited number of video files as you like to the list and easily rearrange their order if needed. With just a few mouse clicks, you can enjoy your movie clips without interruption.

Програма

Link to comment
Share on other sites

интерестно ми е как се казва програмата с която групите дет кракват игрите си архивират имиджите (теа дет имат разширения .001,.002,.003 и тн) ако някой знае да каже и даде линк :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ок човек хайде обясни ми като на порядъчен n00b как да се справя ;)

може и на РМ да не флудим тука :rolleyes:

 

това са multivоlume архиви RAR или ZIP на които са им сменени разширенията от оригиналните за съответния архиватор на 001, 002, 003....

 

по въпроса за преименуването : най-вероятно ползват собствени инструменти, защото всеки би го домързяло да сменя разширенията на толкова много файлове един по един, особено когато им се налага често да го правят....

Link to comment
Share on other sites

това са multivоlume архиви RAR или ZIP на които са им сменени разширенията от оригиналните за съответния архиватор на 001, 002, 003....

 

мерси man тва ми трябваше ;) аз си мислих че има некав опшан да ми ги прави така автоматично но виждам че и с ренейм става ;)

Link to comment
Share on other sites

Хора трябва ми програма за mp3, за да си направя диск. Нещо от рода на ez creator беше. Ако и тази съществuва (ez creator), моля за линк.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Encarta Reference Library Premium 2005 DVD

 

Кога да го очакваме

 

Наи-добре не чакаите неволята а си свършете сами работата в момента го качвам а след това следва Microsoft Streets & Trips 2005

Link to comment
Share on other sites

Хора имам два въпроса:

 

I въпрос. Има ли програма, която може да сваля музика от даден филм. Само музиката.

 

II въпрос. Трябва ми някаква програма за превеждане или направо обработка и всякакви неща свързани със субтитри.

 

Благодаря предварително!

 

 

А оказа се, че има и трети:Мога ли да задам на ултраисо-то да добавя към бин/исо.

 

Мерси отново!

 

Оставете. Разреших си третия.

Link to comment
Share on other sites

Търся ABAQUS/Standard.Ако някой знае линк за download или ако я има да я качи в warez.ru. Моля!

Ако някой се интересува от ANSYS и има опит с нея нека ми пише на yosiff@abv.bg

Dimitrator дай ми email за връзка.

Link to comment
Share on other sites

Търся програма за четене на бинарен код.За съжаление не мога дам име или нещо ориентировъчно. :(

Link to comment
Share on other sites

Търся програма за четене на бинарен код.За съжаление не мога дам име или нещо ориентировъчно. :(

 

Хъ?! В смисъл? Hex-editor? Disassembler? Какво точно се предполага да трябва да прави такава програма?

Link to comment
Share on other sites

Hex-editor.Имам няколко,но те са само приложения към базова програма и не ми вършат работа.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми програмка за правене на gif файлове от клип4ета филми и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...