Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Hex-editor.Имам няколко,но те са само приложения към базова програма и не ми вършат работа.

UltraEdit ( http://warez.ru:8083/Win_Appz/UltraEdit.v10.20b/ ) също може да свърши работа, става за редактиране и на текстови и на бинарни файлове.

Link to comment
Share on other sites

Agarvaen, избери си от тук

има секция Binary file editors

 

аз съм си свикнал "от малък" с Hiew и не мога да се разделя с него, въпреки че вече не е безплатен

 

може да прочетеш тук стравненията между него, QVIEW и BIEW

Link to comment
Share on other sites

Хора можете ли да ми кажете програма,която може да слага защита върхи дикс или за да се отвори дисковото остройство да иска сериен номер.

Ако някой знае нещо моля да го сподели.

Мерси предварително!

 

Ей хора някой ще ми помогне ли с 2-рия въпрос от поста ми по-нагоре.

Мерси предварително и за това!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за едиторите.

Търся Delta Graph 5.0.1 на Rosk System(май това беше компанията) пълна версия.На официалния сайт има само демо :sick

 

Може и без крак аз ще си намеря :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за едиторите.

Търся Delta Graph 5.0.1 на Rosk System(май това беше компанията) пълна версия.На официалния сайт има само демо :sick

 

Може и без крак аз ще си намеря :)

 

 

Фирмата май се казва RockWare

 

А пък, самата програмка, може би я има в Mule-то, но не е сигурно докато не се изтегли :

SPSS.DeltaGraph.v5.0.rar

 

SPSS.DeltaGraph.5.zip

 

SPSS.DeltaGraph.5.rar

 

deltagraph.exe

Link to comment
Share on other sites

Ето едно предизвикателство към всички хакери GCM Suite 6.3:.Много ми трябва тая програмка и ще съм благодарен ако някой я открие,аз не можах.Ето и още малко инфо http://www.rocktech.com.au/gcm_spec_6_3.pdf. Моля помогнете да я намеря!

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми админи и модератори.ПРИЗОВАВАМ ВИ с молбата си-моля качете програмата Faust 6.0 or here или дайте код.Моля пишете лично съобщение или тук за да знам до колко време ще може да бъде качена.

Link to comment
Share on other sites

Taka triabva mi programa s koqto da vleznesh v drug kompiotar ot merjata i da pravish s nego kakvoto si iskash.Please pomognete, zastoto e za edna priqtelka.

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Ами има едно такова Search и от там става

 

е го тук

Благодаря за съвета ама не си ти тоя дето трябва да ме учи за Search на мен не ми трябва DVD а версията която е на 5CD защото имам някой от тях а не ми се теглят 4ГБ, но няма значение ше го свалям

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за съвета ама не си ти тоя дето трябва да ме учи за Search на мен не ми трябва DVD а версията която е на 5CD защото имам някой от тях а не ми се теглят 4ГБ, но няма значение ше го свалям

 

Ама разбира се бе колко съм бил прос то си е ясно написано кво ти тряба вероятно по подразбиране си е на CD

 

Microsoft Encarta 2005
Link to comment
Share on other sites

Ама разбира се бе колко съм бил прос то си е ясно написано кво ти тряба вероятно по подразбиране си е на CD

А уе слушай к'во ако си мислиш ,че това ше го обръщам на спор си сгрешил! Т'ва, че ти не може да се сетиш да провериш за какво става въпрос и почваш да ми пишеш на изуст "Използвай Search" бля бля...... не съм ти искал мнението, или го ъполадваш или не ме занимаваш и както гледам в тоя топик за рекуести само ти пишеш а нищо не качваш чудна работа аде с здраве

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...