Jump to content
BulForum.com

Карта за Рондо


Jackson_Fan

Recommended Posts

Здравейте,

значи уча в ПУ-то и имаме алтернатива или да ходим на спорт всеки петък в 7:30 или да ходим на фитнес в РОндо. Идеята е ... някой, който ходи там да ми свърши услуга. Отиваме двамата и взимам една карта на мое име. Той тренира и след това ми връща картата като е изтренира, за да е представя на даскалката. Ако има някой навит да ми свърши тази услуга ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Ако има някой навит да ми свърши тази услуга ще съм му много благодарен.
12 посещения=20 лв

 

В случая разбираме, че продаваш карта за тренировки в рондо, а услугата се явява в това, след като се изхаби, да ти я върне? :D

Link to comment
Share on other sites

уф за кво се правиш ся , че не си разбрал бе братле..... :-) Ти си плащаш картата, просто след това ми е даваш/// не мисля, че ще коства на някой нещо кой знае кво да се видим и да ми даде картата за 1 минута.

Link to comment
Share on other sites

да това е вярно , сончето трудно ще я метнете

ако те устройва стара карта бих ти дал но са на мое име , мисля че имам 1 или 2 които още стоят в нас , от там нататък усвен с коректор да заличиш името... :P

Link to comment
Share on other sites

А и не е коректно да я мятате. А пък и най-вероятно ще отидете при Румито да ви подпише, нея също не е редно да я мамите.

Дайте десетина лева , все пак ще се отървете от часовете, а и нищо няма да ви навреди ако посетите 3-4 пъти залата :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Големи мързели сте ве :)

На мен преподавател по физическо ми е русата мадама от Рондо :)

Мен пък ме кефи да ходя, бих си взел карта за рондото и пак щях да ходя на физическо ама рондото е много далече пък и са ми разправяли че много хора се събират, иначе няма по-хубаво да станеш да идеш да направиш една загрявка по-физическо и след това да се метнеш във фитнеса :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...