Jump to content
BulForum.com

voleibol


Recommended Posts

ПО принцип има няколко теми за волейбол.. Погледни тук:http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=27648

 

А колкото до другото.. Виктория Волей нямат отбор младша възраст.. Само момчета и надолу групите.. Казвам го от опит ;) Повярвай ми, играя в мъжкия им отбор :)

Link to comment
Share on other sites

ПО принцип има няколко теми за волейбол.. Погледни тук:http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=27648

 

А колкото до другото.. Виктория Волей нямат отбор младша възраст.. Само момчета и надолу групите.. Казвам го от опит ;) Повярвай ми, играя в мъжкия им отбор :)

А този кам училище Яворов към кои се води и в коя група играят ?

Link to comment
Share on other sites

По принцип всички тренираме в Яворов, като най големите са осми клас :)

Недей гледа кой клас са . Има 2-ма по 2метра 3-4 по над 1.85 и другите вече са сравнително с нормален ръст . Као ги гледам по коридора са си дълги обаче като им чуя детските гласове и се почупвам от смях.

Link to comment
Share on other sites

Недей гледа кой клас са . Има 2-ма по 2метра 3-4 по над 1.85 и другите вече са сравнително с нормален ръст . Као ги гледам по коридора са си дълги обаче като им чуя детските гласове и се почупвам от смях.

стига бе, пич, 8ми клас 2 метра :blink: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали му е тук мястото, но някой може ли да ми каже къде мога мога да се запиша да тренирам и за кви пари. :unsure:

 

стига бе, пич, 8ми клас 2 метра :blink: :bgrin:

 

В моя квартал има 1 момиче и 1 момче 7 клас където съм им до гърдите, а аз съм 1.67cм. :wir

Link to comment
Share on other sites

стига бе, пич, 8ми клас 2 метра :blink: :bgrin:

Абе брат ми стана колкото мен бе, и е един от тея "дългите" както се изказа UzITo. А колкото до него, знам ги, все пак съм в мъжкия отбор с тях ;) (да доуточним...)

Link to comment
Share on other sites

стига бе, пич, 8ми клас 2 метра :blink: :bgrin:

Все пак някои на някои от тях родителите също са били спортисти, ивсе пак донякаде е нормално да са 2 метра и се пак са 8 клас ;) Мога да ти дам пример с един познат гребец ,който от 2 години е 1.96 а е 90 набор затова , че всичко е възможно .

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Какво стана днес с Испания в Нагано, че не можах да стана в 8 ч.?

 

Боже, значи несправедливо "благосових" всички и-нет спортни източници, че нищо не казват. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Какво стана днес с Испания в Нагано, че не можах да стана в 8 ч.?

Maчът е утре

Link to comment
Share on other sites

7:50 Световна купа по волейбол: България - Испания (мъже), пряко предаване от Япония

За неделя сутринта става въпрос! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

За всички фенове на волейбола: Тази вечер от 22:00 по Ринг ТВ ще дават пряко първия финал от "българския" финал на Италианското първенство между отборите на Итас Диатек (Тренто) с Казийски и Владо Николов и още 3-ма българи, срещу Копра Пиаченца с българите Христо Златанов и Венци Симеонов.

 

Интересен мач се очертава.

 

Преди това от 17:30 по Канал 1 или ТВ България ще дават и финала за купата на Б-я при мъжете между ЦСКА и ЛукОйл Нефтохимик.

 

Приятно гледане!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Волейбол: България се класира на Евро 2009 :) :) :)

Българският национален отбор по волейбол се класира на Европейското първенство по волейбол през следващата година в Турция, след като днес победи Хърватия с 3:0 гейма.

Това беше четвърта поредна победа за играчите на Мартин Стоев в квалификациите, след трите победи над хърватите, Португалия и Израел на квалификационния турнир във Варна. Волейболистите ни спечелиха и първата си победа на втория квалификационен турнир в португалския град Повоа де Варзим, което им донесе класиране на Европейския шампионат.“Лъвовете“ победиха“шахматистите“ с 3:0 гейма, като резултата в отделните части бе 25:19, 25:18 и 25:12.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...