Jump to content
BulForum.com

Руса чука вратар


slay

Recommended Posts

ъъъ.. всъщност съм със 17 инчов монитор и все пак пишката ми е достатъчно дълга :)

 

просто исках да направвя леко вмъкване :devil

Link to comment
Share on other sites

ъъъ.. всъщност съм със 17 инчов монитор и все пак пишката ми е достатъчно дълга :)

 

просто исках да направвя леко вмъкване :devil

И така... наддаването за този екземпляр започва от $100... :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ако си намеря по-разкрепостена мадама и по-извратени неща бих пробвал... Само дето не бих се снимал :Р

Ай къвто искате ме изкарайте ся - пука ми на shell-а...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ако си намеря по-разкрепостена мадама и по-извратени неща бих пробвал... Само дето не бих се снимал :Р

Ай къвто искате ме изкарайте ся - пука ми на shell-а...

разкрепостени жени - с лопата да ги ринеш. ама не казват :)

то па и що да казват?! виж оназ дет се съблече пред директорския кабинет в ТЕТа кво я направиха ;) или пък пазарджиклийката, дето била редовен абонат на разни оргии сега как твърди че е системно изнасилвана...

по-добре да мълчат, че ако почнат да приказвааат. дори и тия неща дет ти си мислиш ще ти се видят скромни :devil

Link to comment
Share on other sites

Ама кво да очакваш от бг тийн емо кидс.

Амм..тъпи изказвания по форумите може би? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе вие от кога сте световния авторитет в секса? 80% от вас сигурно не са виждали гола жена на живо, че тръгвате да "съдите". Някой плюе ли ви, че лъскате на 15-17" мониторче, гледайки картинки? "оо тая като я хвана ще я скъсам, нищо, че пишлето ми е 10см". Това кво го кефи човека си е лично негова работа. Ама кво да очакваш от бг тийн емо кидс.

оунд бай течния :lol:

 

иначе ми е интересно как е влезнал под душа в съблекалните тоя...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ако си намеря по-разкрепостена мадама и по-извратени неща бих пробвал... Само дето не бих се снимал :Р

Ай къвто искате ме изкарайте ся - пука ми на shell-а...

абе как се пише с тия бели букви че тва където искам да го напиша е много мръсно,пробвах ама не стана нещо и за тва го изтрих че може и малки деца да го прочетат.става въпрос за удовлетворяване на физиологични нужди по време на секс :ghost

Link to comment
Share on other sites

абе как се пише с тия бели букви че тва където искам да го напиша е много мръсно,пробвах ама не стана нещо и за тва го изтрих че може и малки деца да го прочетат.става въпрос за удовлетворяване на физиологични нужди по време на секс :ghost

 

Споко, децата дето имат достъп до интернет са виждали много по-мръсни работи, отколкото ти можеш да опишеш и с 20 думи :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...