Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте семеен лекар


mrdds

Recommended Posts

Търся си семеен лекар.Реших да сменям старата докторка защото има хиляди пациенти(предимно баби и дедовци) и когато ми потрябва да ме прегледа за проста кашлица трябва да чакам 1ч.пред кабинета да минат всички баби с всичките им болешки.Веднъж се наложи да напише болничен лист заради грип и аз едва не си умрех с температура пред кабинета да чакам.

Сигурно не съм единствения,който е стигнал до това заключение......

Тъй като не познавам лично доктор,се съветвам до вас.

Искам да нее някой несериозен,който да лекува с домашна ракийка,здрав сън и редовен секс (щото и на такива съм попадал).

Искам и да няма много пациенти,за да не се виси по часове пред кабинета му.

Който има такъв личен лекар,моля да каже къде да го намеря.

Link to comment
Share on other sites

kolkoto e po dobar lekara tolkova poveche pacienti,ti iskash hem da e dobar hem da ne chakash tolkova mnogo... dosta trudna zadacha si si postavil spored men ;) moga da ti preporucham v trakia poliklinikata d-r Dragieva,d-r Dobreva,d-r Koleva.

Link to comment
Share on other sites

е,не съм казал че трябва да е най добрия специалист.Все пак е общо практикуващ.Казах сериозен,в предвид да се отнася сериозно към оплакванията.Защото преди 2г. имах един,който ми каза:Пии по 200гр.домашна ракия всяка вечер и нема те заболи повече гърлото!Па тогаз бех с гнойна ангина едва преглъщах.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично бих ти препоръчала моя личен лекар (само, дето не съм сигурна дали в момента записва пациенти)

д-р Димов в поликлиниката в Тракия. Специалист по вътрешни болести, при него няма такъв вариант да ти каже пий ракия.

Ако искаш мога да ти дам телефон на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Ами мойта лекарка също има много пациенти.Решението е като трябва да ходиш-званни и едно телефонче,оговори си час,в който да отидеш и ша чакаш най-много да излезне пациента който е в момента при нея :) .Просто добрър лекар с малко пациенти няма :P

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет за да не изпадаш пак в някаква такава абсурдна ситуация си хвани някой лекар по възможност комшия и или на възможно най-близко разстояние до вас.Така ще си спестиш разкарване и чакане а ако е комшия ще имаш разни привилегии ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично бих ти препоръчала моя личен лекар (само, дето не съм сигурна дали в момента записва пациенти)

д-р Димов в поликлиниката в Тракия. Специалист по вътрешни болести, при него няма такъв вариант да ти каже пий ракия.

Ако искаш мога да ти дам телефон на ЛС.

И аз съм при него ама не бих го препоръчал скоро си счупих едно от плаващите ребра той ми каза " ааа ми сигурно е счупено или пукнато ребро ама то си минава с покой или земи пий тия хапчета" примерно.. въпреки увереността му отидох при хирург и ми записаха едномесечно лечение иначе щеше да стане хронично заболяване.. имаше и един друг случай но няма значение според мен много прибързано действа

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...