Jump to content
BulForum.com

Към тези, които могат да качват.


liquid

Recommended Posts

samkijot, та па едни hires... HDRip, което си е чист DVDRip.

 

Lamer, аз говорих за съвсем различно нещо. Ти казваш, че ако хората искат Clones ще си ги намерят. Въпросът да не се стига до това "ще си ги намерят", а да го има качено тук. Или може би ти ги степенуваш по важност и всичко е до лични пристрастия?

Link to comment
Share on other sites

samkijot, та па едни hires... HDRip, което си е чист DVDRip.

....

 

кой е казал, че не е? :blink: то даже си има обозначение - Rip.

HiRes е едно, HDRip е друго ;) (а понякога се съчетават) за HiRes доколкото знам се смята всичко, което е над 700x, докато за HDRip не съм много наясно, но там определящ е битрайта на видеопотока, за да се смята за такъв.

Link to comment
Share on other sites

Знам, но не съм видял да качват hires-ове, а да подменят филми с HDRip, за това помислих, че имаш това предвид :).

Link to comment
Share on other sites

За мен лично, като обикновен потребител, ми е по-важно да знам дали тези сайтове ще бъдат затворени след влизането ни в Евро Съюза, защото ако ги затворят то няма особено значение дали за оставащите 2 месеца ще качите всички филми на света ако на 1.1.2007 те изчезнат ;)

Ако няма да затваряте сайтовете то и аз подкрепям инициативата :)

Link to comment
Share on other sites

samkijot, та па едни hires... HDRip, което си е чист DVDRip.

 

Lamer, аз говорих за съвсем различно нещо. Ти казваш, че ако хората искат Clones ще си ги намерят. Въпросът да не се стига до това "ще си ги намерят", а да го има качено тук. Или може би ти ги степенуваш по важност и всичко е до лични пристрастия?

samkijot mersi!!!! razbrah 4e qvno ima6 predvid za novite ne6ta

te lesno se namirat spor nema

 

rip az ne iskam da govorq kakvo iskat horata

az ti govorq kvo si mislqt za da ne ka4vat takiva clouns

az ne gi svalqm i ne mi trqbvat govorq ot moqta gledna to4ka

 

kakto na tebe kato ti trqbvat taka na mene ne ama koi ot nas da slu6at purvo

moeto ne me ebe koto ima mi e dostata4no samo jalko 4e ne ka4vat tiq malki igri deto izlizat ama ot data bg si gi svalqm se pak

 

ama 6to da ne sa e promenilo ni6to nali ka4iha eureka gledam 4e sa slojeni i craim scene dano da im namerqt i soptitri 4e bez e se taq dali gi ima ili ne pone za mene

Link to comment
Share on other sites

Две неща:

1. Ти няма как да знаеш ТЕ какво си мислят, след като никой не е изказал мнение.

2. За да не се налага да слушат някой от нас двамата, слушат и двамата - просто е :). Далеч съм от мисълта, че на всеки отделно може да се угажда, но поне може да се направи опит.

Link to comment
Share on other sites

Смятам че е напълно излишно да се разправяме тука помежду си...

 

Доколкото си спомням една от основните причини да се елиминира ФТП-то беше, че всеки качваше абсолютно безразборно, без никакъв ред, някои неща ги имаше по 15-20 пъти и като че ли накрая на тези, които го поддържаха им писна. Което е нормално след като така и никой не си направи труда да си попреглежда и подрежда нещата.

 

Именно за това считам че трябва да се даде достъп само на определени хора, като ако тези хора не спазват определени правила, гарантиращи поне елементарния ред в нещата, да бъдат лишавани от правата им на достъп.

 

Много добре знам, а и не само аз, че има хора, които могат да качат хубави неща, които трудно се намират. Оттук нататък остава правоимащите да решат какво да правят.

 

Иначе всички знаем, че и без ФТП се живее, но защо пък да го няма ако е възможно?

 

Аз се оправям с ++ за каквото и да потърся и даже ми е по-лесно, защото външния ми е колкото и вътрешния, така че откъм скорост ми е все едно. Например в момента свалям всички сезони на Married With Children, колко тук могат да се похвалят че имат целия сериал (и не наакани БГ рипове със скапан дублаж)? Скоро ще го събера, подредя и пакетирам целия - само дотук са над 30гб. Колко юзъри могат да свалят такива обеми отвън? Бас ловя ще се радват ако примерно е качен локално...

 

Ако обаче ФТП-то им бърка в трафика на доставчиците - може спокойно да запалим по една свещ...

Link to comment
Share on other sites

...

Доколкото си спомням една от основните причини да се елиминира ФТП-то беше, че всеки качваше абсолютно безразборно, без никакъв ред, някои неща ги имаше по 15-20 пъти и като че ли накрая на тези, които го поддържаха им писна. Което е нормално след като така и никой не си направи труда да си попреглежда и подрежда нещата.

....

 

нещо не си добре със спомените май ... говориш "наизуст".

аз ще си замълча, макар да имам някакво съвсем незначително отношение по случая.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря!

 

Целта на "зачистването" е да се спомогне за категоризирането и подредбата на нещата и да се прекъсне безразборното качване на неща, за които никои няма идея от къде идват, какво представляват и за какво се борят.

 

Малко ретроспекция...

Link to comment
Share on other sites

Радвам се че линка към оригиналния пост на @Dreamer е наличен (малката розова стрелка), за да може всеки да провери че това няма нищо общо с причините за затваряне на FTP-то.

 

В едно съм сигурен, в Moviez винаги е царял железен ред!

Link to comment
Share on other sites

WoW.Ne mislq che e redno da se razreshava na drugi users da uploadvat tuka.Tova ne e torent sait.A i neka koito ima nujda ot neshto koeto go nqma tuka da se opravq sam.Nikoi ne e zaduljen da izpalnqva tochno vashte requesti.Za poreden put se izpisaha 2 stranici s opravdaniq i upreki kato beshe iasno oshte ot parvata che "problema" nqma da bude reshen taka :tongue

 

Keep Trying

Link to comment
Share on other sites

WoW.Ne mislq che e redno da se razreshava na drugi users da uploadvat tuka.Tova ne e torent sait.A i neka koito ima nujda ot neshto koeto go nqma tuka da se opravq sam.Nikoi ne e zaduljen da izpalnqva tochno vashte requesti.Za poreden put se izpisaha 2 stranici s opravdaniq i upreki kato beshe iasno oshte ot parvata che "problema" nqma da bude reshen taka :tongue

 

Keep Trying

 

Понеже ти си един от тези които могат да качват. Считам този отговор за официален.

Link to comment
Share on other sites

Понеже ти си един от тези които могат да качват. Считам този отговор за официален.

 

... и той не може, иначе едва ли щеше да пита "как" :D

Link to comment
Share on other sites

... и той не може, иначе едва ли щеше да пита "как" :D

Извинявай... може ли да цитираш поста на @ZGAN и да ми маркираш в червено къде той пита нещо? Той твърди че други юзъри не трябва да качват...

Link to comment
Share on other sites

Извинявай... може ли да цитираш поста на @ZGAN и да ми маркираш в червено къде той пита нещо? Той твърди че други юзъри не трябва да качват...

ами няма как да стане ... 'щото "ще ми се карат", ако го цитирам тук :D

но ... може вече да е намерил "ключа от бараката" :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...