Jump to content
BulForum.com

България - Люксембург


Raging Fire

Recommended Posts

Днес е поредния зблъсък от квалификациите. За мен мача е решен в полза на България.

"Сблъсък"! иначе 0-3 за нашите :)

Link to comment
Share on other sites

Само да не стане както стана с Малта 1 път, уж трябваше да ги разгромим пък накрая едвам х измъкнахме

Къде ще дават мача и от колко часа?

Link to comment
Share on other sites

Младежите го поеха ... 0-2 на полувремето ... :angry1 Стоичков с неговите уникални решения да запази Божинов и Янков за евроколоса Люксембург закопа младежите ...

А дори няма да ги пусне титуляри . Бе направо без думи!!!

Съдията свири пребиване на 1 дузпа 10 пъти , ще видим дали е имало защо... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Младежите го поеха ... 0-2 на полувремето ... :angry1 Стоичков с неговите уникални решения да запази Божинов и Янков за евроколоса Люксембург закопа младежите ...

А дори няма да ги пусне титуляри . Бе направо без думи!!!

Съдията свири пребиване на 1 дузпа 10 пъти , ще видим дали е имало защо... :angry1

простите белгийци показвали среден пръст на аерогарата на журналистите :angry:

къде е пацо от бб да им го пуснем да покаже турчин в джамия пърди ли

Link to comment
Share on other sites

Евала на снайпериста дето уцели испанския джебчия с шише в главата :D Ма са яко керлива нация тия белгийци.

Link to comment
Share on other sites

Колко сме зле не е истина просто-какво европейско,кви 5 лева :blink:

Много зле , най-вече лидерчетата Стилиан и Бербо пълен зян ... Нз, младежите играха къде къде по-добре днес ...

Изобщо не се напънаха ,а с тия статични положения можеха да си вкарат най-спокойно 1 гол джуджетата . Разочарован съм ,но все пак не стана като с Малта , 3 точки са от голяма важност. :blink: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Доста сме слабички... :D Поне се отърваваме засега,но може след НГ да влезнем във форма и да се класираме(ебати утопията) ;)

Link to comment
Share on other sites

Полузащитникът Стилиян Петров повече няма да играе за националния отбор, съобщи радио "Гонг".

 

Капитанът на тима е обявил решението си пред съотборниците си от националния отбор след евроквалификацията с Люксембург в сряда вечер.

 

Футболистът е потвърдил за взетото решение, отказвайки всякакъв друг коментар.

 

Халфът на Астън Вила ще разпространи в събота официално изявление пред медиите, в което ще съобщи мотивите за това свое решение.

 

Националният селекцонер Христо Стоичков е отказал коментар.

 

След двубоя с Люксембург футболистите от националния тим са имали среща и с президента на Българския футболен съюз Борислав Михайлов.

 

Стоичков вън!!!

Link to comment
Share on other sites

Че кво общо па има Стоичков с тва?

 

С тва, че прееба "нац'налния". Според теб футболист ще иска ли да си тръгне от отбор, в който има разбирателство и всичко върви?

Играят супер зле, а очевидно и в съблекалнята има проблеми. За това кой е виновен? Феновете?

Link to comment
Share on other sites

Много хора се отказват като наближат/минат 30-те. Ама знам, всички врагове на "кюрда" имате "стопроцентови доказателства" че той е виновен за напускането на Стилиян. Както и че Северна Корея нямат ядрено оръжие, просто САЩ пускат неверни слухове от името на Корея ;)

 

А че играят зле - не го отричам. Но не виждам никаква възможна промяна, или поне смислена такава. Да си наплюем най-голямата футболна легенда, пък карай че нищо няма да се промени.

 

И нека псувните продължат...

Link to comment
Share on other sites

Много хора се отказват като наближат/минат 30-те.

 

Така е,само че Стенли е на 27 ;)А това означава,че се намира в апогея си,това са най-добрите години за един футболист.Жалко ще бъде ако се откаже,ще имаме сериозни проблеми(по-големи и от сега)..

Link to comment
Share on other sites

а бе що си мислите,че БЪЛГАРИЯ е световна сила в футбола ? толкова могат и дори Липи,Венгер,Фъргюсън,Капело и т.н. да дойдат отбора няма да излглежда по-различно! Това са ни футболистите и това са им възможностите ! Винаги сме си били средняшки отбор.Разбира се трябва да мачкаме отборчета като Люксембург,но не се случва за пръв път да играем така срещу такива отбори.Нямаме нито един футболист във най-силните европейски отбори като:Интер,Милан,Ман Ю,Арсенал,Челси,Ливърпул,Реал,Барса,Валенсия,Байерн,Лион.....

Link to comment
Share on other sites

Искрено се надявам да преосмисли Стенли решението си. Моето тълкуване е, че се е обидил нещо на Ицо, който снощи каза, че "някои играчи не давали всичко от себе си за националния отбор". Дано се разберат за доброто на българския футбол.

Link to comment
Share on other sites

а бе що си мислите,че БЪЛГАРИЯ е световна сила в футбола ? толкова могат и дори Липи,Венгер,Фъргюсън,Капело и т.н. да дойдат отбора няма да излглежда по-различно!

 

 

Повярвай ми,отборът ще изглежда ДОСТА по-различно ;) Треньорският пост е много важен,не е само до футболисти :)

Link to comment
Share on other sites

Капитанът на националния отбор Стилиян Петров изненадващо обяви мотивите за решението си да не се състезава повече с националната фланелка. Той направи това в специална декаларация към медиите.

 

Като основна причина за отказа си записалият 67 мача и 7 гола в "А" отбора полузащитник посочи конфликт със селекционера Христо Стоичков. При завръщането си в България самият Стоичков заяви, че няма проблеми с халфа на Астън Вила.

 

Ето и пълният текст:

 

"Обещах, че ще оповестя официално решението си да се оттегля от националния отбор в събота, но прецених, че дотогава много ще се спекулира по въпроса и затова реших да го направя сега. Възпитам съм да казвам всичко, което мисля, без да говоря зад гърба на другите.

 

Осъзнавам, че тази моя стъпка е неочаквана за българската футболна общественост, но тя не е резултат на емоция. Напротив – премислил съм достатъчно добре решението си. А то е, че не желая да играя за националния отбор на България под ръководството на селекционера Христо Стоичков.

 

Казах лично в очите му, както и на останалите хора от спортно-техническото ръководство какви са мотивите ми и мисля, че би било редно те да си останат между нас, защото винаги съм бил директен в отношенията си с когото и да било. Решението ми е резултат на много случки и събития, които се натрупаха във времето откакто Стоичков е начело на националния отбор.

 

Оставам с най-добри чувства както към българските футболни запалянковци, така и към момчетата от националния отбор. Пожелавам им от все сърце да се класират за финалите на европейското първенство през 2008 година. Аз и семейството ми ще бъдем в Австрия и Швейцария като зрители и ще подкрепяме България", завършва Стилиян

btw аз като българин се срамувам от Стоичков. Само му погледнете изказванията пред медиите. Няма такъв селски бек като него. Айде като футболист го разбирам да псува и да нарежда другите.. Но сега се явява като лице на българския футбол и е непростимо за него да говори такива неща!

Link to comment
Share on other sites

Тамън си мислех , че сме закрепили халфовата линяи и нападението ( що годе така да се нарече ) сега кво стана поредна криза и лоши резултати . Ако не се лъжа Холандия също бяха направили Х с Люксембург след като ния изкарахем такъф тежик Х с Холандия какво да очакваме сега ? А за треньорските умения на Стоичков искам да се въздържа засега от коментар времето ще покаже .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...