Jump to content
BulForum.com

Mage Knight Apocalypse


lil_stenly

Recommended Posts

Mage Knight: Apocalypse

92804867033frontlf6.th.jpg

Download

 

Ако някой може да каже нещо повече за тази игра като системни изисквания и още нещо за gameplay-а да заопвяда !

 

Също така ако сте я играли си кажете мнението и дали изобщо си заслужава , защото от това което прочетох останах с впечетлението , че е много добра ! Всъщност искам да знам дали може да започнеш играта с всеки герой или играеш само с един отначалото ! И дали ще може да се подкара на мойта слаба машина ... P4 Celeron 1.7ghz , 256ram и GF4 MX440 128mb ! Много се дразнех от факта , че никъде по сайтовете , из които четох за играта не споменава дребни , но важни детайли !

 

Така , че ако някой смята да дискутира да пише тук ! :)

Link to comment
Share on other sites

Minimum System Requirements

Windows XP

DirectX 9.0c

Intel Pentium® III 1.8GHz or equivalent AMD Athlon XP processor

256MB RAM

6.5GB free hard drive space

64MB 3D graphics card (run at 800x600 resolution)

 

Recommended System Specifications

Intel PentiumIII 2.4GHz or equivalent AMD Athlon XP processor 512MB RAM

256MB 3D graphics card (run at 1024x768 resolution)

 

Optimal System Specifications

Intel PentiumIII 3.0GHz or equivalent AMD Athlon XP processor 1GB RAM

512MB 3D graphics card (run at 1280x1024 resolution)

Link to comment
Share on other sites

А нещо повече за самата игра ! Като мултиплейър и дали сингъла е нещо зарибено ! Имам предвид на играта дали може да се играе с всеки от 5те героя още като е започнеш или е нещо по-различно ! Защото ще ми са нужни седмици за да е сваля , а после някой да дойде да ми снима изражението като се окаже няква гадна няма да е много хубаво ! Затова всякакво инфо за играта е добре дошло тук ! :)

Link to comment
Share on other sites

ами за играта незнам. Аз я свалих току що и ми дава проблем в CD1 на 36-тото рарче. Всички останали са по 14МВ а то в 11МВ. И не ми разархивира файла. Някой ще може ли да го отстрани този проблем и да я качи наново. Нз дали тук му е мястото за оплакване но видях че става въпрос за играта и сметнах че ще е добре да се спести свалянето на хората и после да разберат че няма да тръгне :)

Link to comment
Share on other sites

ами за играта незнам. Аз я свалих току що и ми дава проблем в CD1 на 36-тото рарче. Всички останали са по 14МВ а то в 11МВ. И не ми разархивира файла. Някой ще може ли да го отстрани този проблем и да я качи наново. Нз дали тук му е мястото за оплакване но видях че става въпрос за играта и сметнах че ще е добре да се спести свалянето на хората и после да разберат че няма да тръгне :)

rld-mka1.r36 30-Sep-2006 20:05 14M

Пробвай пак да го свалиш :)

Link to comment
Share on other sites

Ей сега проверих 14мб е и си го отваря ! Свали го с флашгет и после го отвори ! Ако пак не става си свали най-новия винрар !

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва така, но ъпгрейдвам оръжията и бронята, вдигам ниво и ако съм млатил с 38 пак същото. Смъкват ми живота също толкова бързо както и по-малко броня. Някой да е забелязал нещо такова, иначе играта като цяло ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Значи свалих си играта от локалния, сложих патча и крака от 6ти диск, но камерата постоянно се върти около героя, което е адски дразнещо, забелязвам, че като мъдрам мишката и спира, но като спра да я мърдам пак се почва, пробвах от опшъните да го оправя, но не става :angry1 Някакви идеи как да го оправя?

Link to comment
Share on other sites

От мишката ти е 100% ! Пробвай да е смениш с някой без друга , може и да е без скролер ! Аз съм има такъв проблем на много игри и всеки път се оказваше мишката !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тръгна , но ми насичаше ! Но , не гледай при мен как е било , защото виндолса ми е толкова бъгнат в момента ! Иначе тръгва и с намалени детайли бачка много добре !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам проблем с играта !

Инсталирах е , патчнах е , сложих крак и тръгва , но ми дава грешка !

Пише , че фреймовете ще са много малко и неможе да рендира графиката !

Иска ми директ Х СДК и сега ми го даде това на инсталирания на чисто виндолс !

Дава ми следните две прозорчета преди играта да тръгне !

mkauc4.th.png

И като цъкна ОК ми дава това !

mka1ih7.th.png

След това играта тръгва на черен екран , но се чуват звуците от филмчетата и като цъкна ентер ми отива в менюто ! Чувам звука от менюто , но пак си седи само на черен екран ! Използвам 84.21_forceware_winxp2k драйвери за видео картата ! Може ли да ми помогнете ! :(

Link to comment
Share on other sites

При СП2 самостоятелен Директ еКс неможе да се инсталира ! Значи ще ми трябват новите драйвери за видеото ! Но , тогава пък ЦС с чийтинг дет ми дава грешка заради обновения опенгл ! Да питам , кой са първите драйвери , които поддържат Direct X 9.0c build от октомври 2006 и цс да работи с тях за да съчетая двете игри ! Гледам , че 91.47 май го поддържат , но другата игра няма да тръгне с тях , много гадна дилема ! :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...