Jump to content
BulForum.com

GP НА ЯПОНИЯ


Recommended Posts

Това е последното състезание на тази пистата поне за сега. Дали Шуми няма да спечели за последен път в своята кариера тук или Алонсо ще бъде над всички. Дали Кими няма да отмъкне една победа за МКЛ. Ще разберем в неделя. :) Аз лично искам колкото се може повече точки да съберат Ферари тук

Link to comment
Share on other sites

Днес ферари са се справили доста добре.

Все пак се надявам рено и мкл да бъдат пред тях :devil

 

TO има 9 часа до старта. За МКЛ малко трудно. Да видим с Рено какво ще стане и какви са стратегиите и какво беше това 1:28:9 на М. Шумахер в Q2 ;) За справка миналия рекорд бе с В10 на Кими и е 1:31 мисля

Link to comment
Share on other sites

но уви-не :angry:

 

Това беше за вчреа. Двигател Ферари в кола на Ферари и то в колата на Шуми не беше гърмял от 2000-та година ако не ме лъже паметта. Жалко че това стана точно сега. Виждах титлите виждах ги мамка му. Бесен съм. Отказвам се от Ф1 за 1 година и съм в траур. Трябва ми време да осмисля какво става

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми време да осмисля какво става

 

Ще ти кажа - повреда. Съвсем нормално в този спорт както знаеш. Само дето този път ролите са разменени. Крайно време беше. Няма неуязвима техника. Жалко за вас, че е в кофти момент

Няма да крия, че съм щастлив, но не защото отпада Пильо, а защото печели бъдещ пилот на Макларън.

Няма смисъл да се отказваш от нищо. Това е най-зрелищният спорт и само ще изгубиш ако не го гледаш пък било то и без ШУмахер

Link to comment
Share on other sites

Жалко!МНОГО ЖАЛКО!И все пак Шумахер си остава най-великия пилот и много трудно някой ще се доближи до неговите успехи!Благодаря ти Шуми че за 10-те години които лгедам Формула1 ти ми донесе толкова много радост!

Link to comment
Share on other sites

Ще ти кажа - повреда. Съвсем нормално в този спорт както знаеш. Само дето този път ролите са разменени. Крайно време беше. Няма неуязвима техника. Жалко за вас, че е в кофти момент

Няма да крия, че съм щастлив, но не защото отпада Пильо, а защото печели бъдещ пилот на Макларън.

Няма смисъл да се отказваш от нищо. Това е най-зрелищният спорт и само ще изгубиш ако не го гледаш пък било то и без ШУмахер

 

Искаш да сме безпристрстни ОК. Кажи ми ти Кога Алонсо спечели преди Сузука. Кажи ми какво бях Ферари 05 и какво бяха в Бахрейн. След това малко лутане с буталата, гумите. И какво станаха още от ГП на ИМОЛА 06. Направиха ли всичко възможно. Направиха го. Побеждаваха ли наред. Побеждаваха. Какво се случи с Алосно стигна се до там че да се обиждат екипи съотборници, съботажи. Екипа не го подкрепял в борбата за титлата. Видя ли бокса на Ферари когато Шуми отпадна. Видя ли атмосферата. А аз као бях на теб хич нямаше и да ме грее че Алосно щял да бъде пилот на МКЛ и печелил. Ама той сега печели с Рено. А МКЛ правят най-лошия си сезон от 96 на сам. НЯмат и победа и както е тръгнало няма и да имат. А готовия НОМЕР 1 на болида дори ще е болезнене а не радостен. Помили и ми кажи не е ли така. Доминацийата на сезона си беше червена. Развивахме се по-добре и с побързи темпове а и според послендите акустични тестове както каза инж. Тенчев разполгаме и с най-мощния ДВГ. Абе каквото и както да си говорим Рено не заслужаваха победата и титлите.

Link to comment
Share on other sites

Рено не заслужаваха победата и титлите.

може да си прав, но докараха и двете си коли до финала днес, което автоматично ги прави по-добрият отбор тази сутрин... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Абе каквото и както да си говорим Рено не заслужаваха победата и титлите.

Абе то и миналта година мкл бяха по-добрият отбор ама кво да се прави,такъв е живота.

Сега разбирате как сме се чувсвали ние при многото отпадания на пилоти на сребърните стрели :) .

Трябва да намеря някъде клип с отпадането защото ддо сега не съм виждал гръмнал джигател на шуми и едва ли ще видя повече :) .

Радвам се за Алонсо защото ще върне н1 в Мкл а пък за следващия сезон каквото стане :)

Link to comment
Share on other sites

Абе то и миналта година мкл бяха по-добрият отбор ама кво да се прави,такъв е живота.

Сега разбирате как сме се чувсвали ние при многото отпадания на пилоти на сребърните стрели :) .

Трябва да намеря някъде клип с отпадането защото ддо сега не съм виждал гръмнал джигател на шуми и едва ли ще видя повече :) .

Радвам се за Алонсо защото ще върне н1 в Мкл а пък за следващия сезон каквото стане :)

 

Aз ще ти кажа че ако в Бразилия Алонсо е 9- и или отпадне и Шуми Бие НИКОЙ НЯМА ДА КАРА С НОМЕР 1 защото шампион ще е Немеца КОМПРЕНДЕ ;) Ми от Франция 2000 година шуми не е имал проблем със двигателя си

Link to comment
Share on other sites

Aз ще ти кажа че ако в Бразилия Алонсо е 9- и или отпадне и Шуми Бие НИКОЙ НЯМА ДА КАРА С НОМЕР 1 защото шампион ще е Немеца КОМПРЕНДЕ ;) Ми от Франция 2000 година шуми не е имал проблем със двигателя си

 

9-ти или отпаднал. Трудна работа... А пистата в Бразилия не натоварваше ли много двигателите? Щото помня че беше много коварна писта ама не помня защо.

Link to comment
Share on other sites

9-ти или отпаднал. Трудна работа... А пистата в Бразилия не натоварваше ли много двигателите? Щото помня че беше много коварна писта ама не помня защо.

 

Има една дълга така да се каже права. Не знам ама си мисля че спираяките са по натоварени. Както и да е. За тва искам промесливо време, порой. И такива неща за да може сметките на Рено да се объркат и Алонсо да не земе точки. Да видим съдбата на кой ще се осмихне

Link to comment
Share on other sites

Aз ще ти кажа че ако в Бразилия Алонсо е 9- и или отпадне и Шуми Бие НИКОЙ НЯМА ДА КАРА С НОМЕР 1 защото шампион ще е Немеца КОМПРЕНДЕ ;) Ми от Франция 2000 година шуми не е имал проблем със двигателя си

Много добре знам това...и кими ще кара с н0(естествено ако е първи пилот де)

Аз говорех ако Алонсо стане шампион,което е доста вероятно но има някъде 1-2% за успех за пилето

Link to comment
Share on other sites

Много добре знам това...и кими ще кара с н0(естествено ако е първи пилот де)

Аз говорех ако Алонсо стане шампион,което е доста вероятно но има някъде 1-2% за успех за пилето

 

Шанса се увеличава при проемнливи условия абе всичко става.

Link to comment
Share on other sites

Доминацийата на сезона си беше червена. Развивахме се по-добре и с побързи темпове а и според послендите акустични тестове както каза инж. Тенчев разполгаме и с най-мощния ДВГ. Абе каквото и както да си говорим Рено не заслужаваха победата и титлите.

 

Kви са тея глупости че доминацията на сезона била червена.Нима забрави преди ГП на САЩ е на аз ще ти припомня тогава Ферари не бяха взели НИЩО.Така че нямаш никво право да говориш че титлите на Рено ще са незаслужени.Това че Ферари са спали в началото на сезона си е техен проблем и това че победите сега са 7:7 е красноречиво че Ферари не са имали никва доминация!Цифрите говорят сами по себе си колко са изравнени силите.

 

Относно най-мощния двигател той може да е такъв ама определено не е от най-издръжливите.Радвам се много за гръмналия двигател на Шумахер по няколко причини.Първо защото знаех че може да се счупи а не е негърмящ както искаше да го изкараш.Също така защото на няколко пъти Ферари имаха проблеми с ДВГ то в тестове и на 1 път смениха на Маса и после го изгърмя което красноречиво говори че имат проблеми с този детаил.

 

 

Има една дълга така да се каже права. Не знам ама си мисля че спираяките са по натоварени. Както и да е. За тва искам промесливо време, порой. И такива неща за да може сметките на Рено да се объркат и Алонсо да не земе точки. Да видим съдбата на кой ще се осмихне

 

Мале и Рено не заслужавали титлите а Фераристите чакат малшанс за да станат шампиони.Мале голям смях.Само внимавай какво си пожелаваш че да не стане същото като с ДВГ-то на Мишо където го прехвалваше пък стана друго.

Link to comment
Share on other sites

Kви са тея глупости че доминацията на сезона била червена.Нима забрави преди ГП на САЩ е на аз ще ти припомня тогава Ферари не бяха взели НИЩО.Така че нямаш никво право да говориш че титлите на Рено ще са незаслужени.Това че Ферари са спали в началото на сезона си е техен проблем и това че победите сега са 7:7 е красноречиво че Ферари не са имали никва доминация!Цифрите говорят сами по себе си колко са изравнени силите.

 

Относно най-мощния двигател той може да е такъв ама определено не е от най-издръжливите.Радвам се много за гръмналия двигател на Шумахер по няколко причини.Първо защото знаех че може да се счупи а не е негърмящ както искаше да го изкараш.Също така защото на няколко пъти Ферари имаха проблеми с ДВГ то в тестове и на 1 път смениха на Маса и после го изгърмя което красноречиво говори че имат проблеми с този детаил.

Мале и Рено не заслужавали титлите а Фераристите чакат малшанс за да станат шампиони.Мале голям смях.Само внимавай какво си пожелаваш че да не стане същото като с ДВГ-то на Мишо където го прехвалваше пък стана друго.

 

Ами ако си направиш труда да разбереш че Мишо отпадна от СЪСТЕЗАНИЕ за последен път заради своя двигател преди 6 години или грубо казано след 30000 км състезателна дистанция. Я ти ми кажи Алосно дали има такъв успех ;) Двигателя все още ни е най-силното звено щеш или не. А да ще се радвам ако Алонсо отпадне

Link to comment
Share on other sites

Ами ако си направиш труда да разбереш че Мишо отпадна от СЪСТЕЗАНИЕ за последен път заради своя двигател преди 6 години или грубо казано след 30000 км състезателна дистанция. Я ти ми кажи Алосно дали има такъв успех ;) Двигателя все още ни е най-силното звено щеш или не. А да ще се радвам ако Алонсо отпадне

 

Мен кво ма интересува че тогава за последно се бил чупил.Сега спраска ли се на най-подходящия момент спраска се.Пука ми на шапката че не се бил развалял.Това че ви е най-силното съмнявам се....Да и аз ще се радвам да видя още един изгърмял Ферари

Link to comment
Share on other sites

Мен кво ма интересува че тогава за последно се бил чупил.Сега спраска ли се на най-подходящия момент спраска се.Пука ми на шапката че не се бил развалял.Това че ви е най-силното съмнявам се....Да и аз ще се радвам да видя още един изгърмял Ферари

 

Ако искаш да сложим и по една биричка че скоро намя да видиш гръмнало двг- в кола на ферари в състезание. ;).

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да сложим и по една биричка че скоро намя да видиш гръмнало двг- в кола на ферари в състезание. ;) .

 

Догодина като ви почне Кими ще видите.... Той е нашия троянски кон :D

Сериозно....Кими изцежда техниката, казвам ти. За 2 сезона направи повече повреди, отколкото всичките втори пилоти в Макларън за 10г напред.

Link to comment
Share on other sites

Догодина като ви почне Кими ще видите.... Той е нашия троянски кон :D

Сериозно....Кими изцежда техниката, казвам ти. За 2 сезона направи повече повреди, отколкото всичките втори пилоти в Макларън за 10г напред.

 

Те във Ферари чуха че ще идва и решиха да гръмнат един двигател в негова чест.Не ми се мисли догодина какво ще става :)

Link to comment
Share on other sites

Догодина като ви почне Кими ще видите.... Той е нашия троянски кон :D

Сериозно....Кими изцежда техниката, казвам ти. За 2 сезона направи повече повреди, отколкото всичките втори пилоти в Макларън за 10г напред.

 

Пак казвам можем и по биричка да сложим. Аз не вярвам че Кими или който и да е може да изпържи двигател ако сам не ИСКА или ако не са му завишени режимите на работа на границата на критичните. Ами то точно това се иска от него да цеди и да взема необходимия максимум. Задължение на Ферари е да осигурят надежден двигател. А те ще бъдат замразени така че ще имаме един добър двигател

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...