Jump to content
BulForum.com

GP НА ЯПОНИЯ


Recommended Posts

Пак казвам можем и по биричка да сложим. Аз не вярвам че Кими или който и да е може да изпържи двигател ако сам не ИСКА или ако не са му завишени режимите на работа на границата на критичните. Ами то точно това се иска от него да цеди и да взема необходимия максимум. Задължение на Ферари е да осигурят надежден двигател. А те ще бъдат замразени така че ще имаме един добър двигател

 

Ех колега върна се от САЩ хвана големите долари и сега хич не те е страх да залагаш ;) Базик :)

 

Иначе за догодина аз лично съм готов се хванем на бас по Бира че Кими ще изгърми някой двигател Ферари :)

Link to comment
Share on other sites

Ех колега върна се от САЩ хвана големите долари и сега хич не те е страх да залагаш ;) Базик :)

 

Иначе за догодина аз лично съм готов се хванем на бас по Бира че Кими ще изгърми някой двигател Ферари :)

 

Бе аз се върнах ама доларите ги забравих :). Ми може и да стане ама не го вярвам силно. Лошото е че вече двигателите са предадени на ФИА но добрата новина е че ще има леки до работки до началото на сезона, което значи че може и биричка да пия. :):).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...