Jump to content
BulForum.com

Кандидат за Президент и Вице подкрепят FOSS


karaman

Recommended Posts

И това, ако не е предизборен ход здраве му кажи. Беронов и компютър :lol: Че той е набор на Джон Атанасов. ;) България отдавна е продадена за жълти стотинки на Microsoft. Даже тази продажба се сочи за успешен пример от разни хора (Николай Василев).

А лично на мен отворения програмен код в държавната администрация и т.н. ми звучи доста плашещо и глупаво.

Иначе Беронов е умен човек, но тази декларация е въздух под налягане за мен.

Link to comment
Share on other sites

Смешното е, че това е просто един хвърчащ лист хартия без никаква стойност подписана от хора които са все още никой, а и дори и да станат някой - от тях няма да зависи нищо в тая посока, така че са в състояние да си обещават и подкрепят каквото си пожелаят без никакви последствия... тъпа предизборна баданарка е това. само показва колко са жалки - търсят подкрепа с всички сили от всички посоки и дори за сламка се хващат...

 

Би било нещо ако политиците уж подкрепящи тия двамата декларират такава подкрепа, но не на хвърчащ лист хартия, а в пленарна зала и в парламентарните комисии - там където нещата се случват наистина... но не очаквам да доживея да го видя... България одавна я продадоха на Микромек.

Link to comment
Share on other sites

Искрено се извинявам, че пиша тук при положение, че не ползвам Линукс, но това е наистина най-жалкото нещо, което съм виждал скоро. :(

Ами не пиши тук(правя си майтап де)! Майтапа на страна! Евала на хората! Че нямат шанс в предизборната борба нямат, но поне са казал нещо което да се хареса! Освен това имайки предвид че в Бг хората ползващи отворен софт са мацинство(все пак тук всеки е ХР (ХъРъ) Про(вси4ки са професионалисти)за 30 ст. ЦеДе-то) това си е добро изказване.Аз съм сигурен че те самите сигурно не са виждали Оупън Сорс програми или най-малкото са ги видяли преди дни, но все пак не е лошо. имали са добри съветници

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах, защо този лист хартия трябва да се свързва директно с Linux? Описаното на него спокойно може да се свърже със софтуер, работещ на всякаква операционна система.

 

И наистина е доста жалко от тяхна страна да пускат такива нищожни предизборни реклами.

Link to comment
Share on other sites

Siguren sum che tezi kandidati izobshto ne znaqt kakvo sa podpisali :)

Ако са го подписали те! :bgrin:

И аз мога да пиша на Word, а майка ми такъв докторски подпис ще ви извърти, че....

А подписа на баща ми изглежда по-професорски от тоя вляво.

С едно изречение - друго обяснение е че може някои просто да спекулират с имена на известни личности.

Това всичко в кръга на шегата (а дали..).

С подобна хартийка, подмятана сигурно из целия интернет, единственото което може да се прави, е да се правят майтапи и да се забавляваат хората като мен и вас в този процес :D .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...