Jump to content
BulForum.com

Трябват ни мъже


camel_driver

Recommended Posts

Хайде, момчета, елате да партнирате :P. Съвсем сериозно - 30 лв е на месец, срещу Симфонията, латино танци...2ма аматьори търсим - един за мен и един за моята приятелка ;) . Забавно е! Пък, ако случайно се намерят повече желаещи - ще пуснем рикуест и за дами :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Toва звучи сякаш ще давате по 30 лв. на месец на някой, който се навие да танцува с вас латино. :lol:

Също така по една снимка може да увеличи (респективно намали) броя кандидати.

 

Сега сериозно: Колко пъти в седмицата, кои дни, колко време и от колко часа?

Link to comment
Share on other sites

ако е хубава девойката мога и за 25 лева да и партнирам ;)

 

я дай малко инфо за този клуб

 

какви танци точно танцуват

от кога съществува

как се казва инструктура и т.н.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Такам :) , започвам да обяснявам. Тренировките са за аматьори, тоест с цел забавление, а не да ставаме състезатели...което ще е доста трудно и без другото, понеже сме закъсняли с по 20 години, щото знаете, че се започва на 4-5 годинки с цел да правиш кариера в този спорт :). Тренировките са понеделник и петък от 19 часа, зад Тралала се провеждат. Плаща се по 30 лева на месец. За съжаление, гаджетата и връсниците са прекалено заети с работа и прочие неща и затова питам тук за желаещи. Сега танцуваме с по-напредналите и с треньора, но е добре да си имаме за партньор някой, който е на нашето ниво на умения. Ако има сериозно заинтересувани - да питат ако имат въпроси или направо да заповядат.

Link to comment
Share on other sites

тва ми звучи като-търсим си гаджета..сякакви хубости приемаме :D

Нали знаете, че хората са склонни да приписват на другите мисли и черти характерни на самите тях :rolleyes:. Като пуснах това съобщение и през ум не ми минаваше, че ще бъде изтълкувано по толкова инфантилен начин... :unsure:

Е, ако все пак има желаещи да се занимават с един наистина забавен спорт - понеделник и петък от 19 часа - пред Тралала. Външният ви вид, пола и възрастта са без значение. В нашата група има хора и на по 45 години...само желание да имате :lol:

 

ПП. Едитвам, понеже крокодилите крокодилясаха... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете, че хората са склонни да приписват на другите мисли и черти характерни на самите тях :rolleyes:. Като пуснах това съобщение и през ум не ми минаваше, че ще бъде изтълкувано по толкова инфантилен начин... :unsure:

Е, ако все пак има желаещи да се занимават с един наистина забавен спорт - понеделник и петък от 19 часа - пред Тралала. Външният ви вид, пола и възрастта са без значение. В нашата група има хора и на по 45 години...само желание да имате :lol:

 

Това съм аз (не се притеснявайте - не съм крокодил :rolleyes: )

 

http://bgphoto.net/photos/5546/o632880342261406250.jpg

http://bgphoto.net/photos/5546/o632880342052812500.jpg

http://bgphoto.net/photos/5546/o632880342338750000.jpg

 

На моята приятелка не съм оторизирана да пускам снимки, но пък мога да ви уверя, че и тя не спада към гореспоменатия животински вид :P .

никои няма желаещ...и все пак си има флиртче и сладур.ком за тая работа..

Link to comment
Share on other sites

Оооо, извинявай - рожденната ти дата обяснява всичко :blink:

Link to comment
Share on other sites

Външният ви вид, пола и възрастта са без значение. В нашата група има хора и на по 45 години...само желание да имате :lol:
Оооо, извинявай - рожденната ти дата обяснява всичко :blink:

Що го отряза така момчето. Имате на 45, ще имате и на 10-12 ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...