Jump to content
BulForum.com

За учениците


hoStel_1912

Recommended Posts

така ни подредиха

 

Тва ли успя да измисли т**ия министър :angry1

Закво трябваше да съкратяват ваканцията не ми ясно.

Вместо да си почнем на 15 ще почнем на 11..

Тои и тои министъра си няма други по важни работи та с нас ще се занимава...

Ще Стачкувам!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
и кой точно ще ни каже кога сме на училище ... ?

в смисъл не съм разбрал и толкова отивам си на 15 и готово

 

Чиста работа ;). Аз обаче ще повярвм едва когато го кажат по новините. За мен лично ся тва си е журналистическа измислица. Правят си вятър на устата и след 2 дена ще кажат че е отменил заповедта.

Link to comment
Share on other sites

haha

аз ще си отида на 15(нямам телевизор и не купувам вестини,не съм чул :P )

на бас че 2/3 от ученициет щше си отидат на 15ти.ТО така или иначе едва ли ще се пишат отсъствия :D(то няма да има дневници още)

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе :) Коментарите в сайта къртят ;) Очаквам да видя тълпи разярени ученици :D

 

Какво се притеснявате толкова.. в техническия също почваме на на 15-ти.. (макар че мисля да се завъртя към втората половина на октомври да видя дали все още ходи някой :D

Link to comment
Share on other sites

абе направо не ходете изобщо на училище. какво се занимавате с глупости. къде по-важни и интересни неща има... някво си училище ебати.

Link to comment
Share on other sites

абе направо не ходете изобщо на училище. какво се занимавате с глупости. къде по-важни и интересни неща има... някво си училище ебати.

Тва е другия вариант :D Абе отивам си на 15 и тва е квото ще да става :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе кво се правите всички на ощипани госпожици не мога да разбера? Да не ни викат 1 месец по-рано?! Става въпрос за 4 шибани дни. Какво толкова ще изпуснете? 2 напивания и 2 дни махмурлук?

А тва че зимата намазахме 2 седмици ваканция.... Отивам когато кажат и тва е...препоръчвам да направите същото, нищо няма да спечелите от "бунтове"

Link to comment
Share on other sites

Абе кво се правите всички на ощипани госпожици не мога да разбера? Да не ни викат 1 месец по-рано?! Става въпрос за 4 шибани дни. Какво толкова ще изпуснете? 2 напивания и 2 дни махмурлук?

А тва че зимата намазахме 2 седмици ваканция.... Отивам когато кажат и тва е...препоръчвам да направите същото, нищо няма да спечелите от "бунтове"

 

е 4 дни....искам си ги...... :D

Link to comment
Share on other sites

Тва е другия вариант :D Абе отивам си на 15 и тва е квото ще да става :blink:

 

Ти май не разбра, че ти се подиграваше...

 

@afx/b] чувал съм. Обаче съжалявам... не ми се спами. ;)

Link to comment
Share on other sites

НА мен лично не ми е за четири дни...мога даже и на 10ти да отида...проблема е ,че така ми се застъпват училището със сутрешни тренировки който бях предвидил от 11-14...и така общо взето ми се обърква плана който съм измислил веднага след като свърших училище...(и сега не знам кога ще си взема часовете) :(

поне да беше казано по-рано,но може би това е ход за да няма време за "бунтуване" от учениците :)

Link to comment
Share on other sites

haha

аз ще си отида на 15(нямам телевизор и не купувам вестини,не съм чул :P )

на бас че 2/3 от ученициет щше си отидат на 15ти.ТО така или иначе едва ли ще се пишат отсъствия :D(то няма да има дневници още)

sa setish

Link to comment
Share on other sites

Чета и се смея на всички, писали до тук, колко са заблудени. Не става дума, че ще почнете училище от 11, едва ли някой може да си позволи да наруши тази многогодишна традиция. Става въпрос, че сбора от всички ваканции през бъдещата учебна година е с 4 дни по-малък от сбора на миналогодишните ваканции.

учениците за новата учебна 2006-2007 година

Ха, Ха :lol: :laughing: :lol: :laughing: :lol: Всички станахте за смях :lol:

Link to comment
Share on other sites

на бас че 2/3 от ученициет щше си отидат на 15ти.ТО така или иначе едва ли ще се пишат отсъствия :D (то няма да има дневници още)

На бас, че 2/3 от учениците са бахти п****те и ще отидат още на 11ти. По 2-3ма от клас ще липсват максимум. Да не говорим, че на повечето родителите ще ги накарат даже и да мрънкат. :lol:

Пък в сайта на министерството няма нищо подобно, така че според мен е само спекулация.

Link to comment
Share on other sites

те пък учениците дето и на 15 ша идат горен курс така или иначе одат само на кафета ко мрънкате се едно сяка година след лятната ваканция не е едно и също програмата е омазана има свободни часове щуротии нито на учениците им се почва нито на даскалите тва за даскалите го знам от личен опит щото си имам двама у нас ;)

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега негледате колко ваканции ви дават за 4 дена сте се разревали.То грипни ли не бяха то дървени ли стига сте мрънкали за 4 дни.

Link to comment
Share on other sites

11...15 все тая,даскало почва.Стига сте се оплаквали,това 3-4 дена са нищо.Пък и за тия където ще са 12 клас отдавна трябва да са подготвени за началото :ph34r: ( аз май ще се изключа,че не се чувствам готова :unsure: ) Та.... бтв това ми се струва лъжа,така че не се притеснявайте толкова.Радвайте се на по следните безгрижни дни,без зли учители :inqn

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ...вие добре ли сте? :blink: И какво се правите на голямата работа, че ще ходите на 15ти?Дето вика ov3rm4n, като не ви се ходи 4 дена по-рано...ми направо не ходете на даскало!Казвам го с добри чувства-големи сте шемети, честно :) Не мрънкайте-нищо няма да промените, само се скапвате.Няма да се свърши света, ако мързелуваме 4 дена по-малко ...нали така? :)

 

Ако не сте разбрали това е за всички ваканции през цялата година, а не само за тази. Като обща бройка ваканционните дни ще са с 4 по-малко.

Ми значи проблема напълно го няма:]

Link to comment
Share on other sites

Ако не сте разбрали това е за всички ваканции през цялата година, а не само за тази. Като обща бройка ваканционните дни ще са с 4 по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...