Jump to content
BulForum.com

Ботев - Локомотив


sasho_1989

Как ще свърши мача?  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

На 26 август(събота) е най-стойностният български мач в последните 5 години...най-интересното е,че и двата отбора влизат в дербито с еднакви показатели - 4 точки и голова разлика -2...но Локомотив няма отбелязан гол в последните си 2 мача и искрено им пожелавам да продължат головата си суша и този кръг :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Някой май е нямал търпение да свърши мача във Варна, за да направи анкета:)

Аз гласувах за Ботев, защото мисля, че за пръв път от доста години насам силите са спортно-технически поизравнени и се надявам с помощта и на публиката да ги победим най-сетне.

Link to comment
Share on other sites

аз пък мисля че мачът ще завърши наравно само дано не е 0-0. Ще бъде хубаво ако има голове да кажем 2-2 с някакви обрати ;)

Link to comment
Share on other sites

Ехх еми ще ми се да е 2,3,4:0 ама мечтите си сотават само в главата ми в псоелдно време.

Мисля ,че насйтина дойде времето да бием и че сега е момента.

2:1 за Ботев

Link to comment
Share on other sites

Ако играем както второто полувреме срещу Славия, просто шансовете са ви нулеви ;)

ЛОКО ДО ЖИВОТ :beer:

Ако играем както първото полувреме срещу Бела на вас шансовете са ви нулеви ама мач с мач не си приличат и затова футбола е толкожа непредсказуема игра ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако играем както второто полувреме срещу Славия, просто шансовете са ви нулеви ;)

ЛОКО ДО ЖИВОТ :beer:

По същата логика -ако и ние играем като първото полувреме срещу Бела,няма да знаете къде се намирате :)

Link to comment
Share on other sites

Ако играем както второто полувреме срещу Славия, просто шансовете са ви нулеви ;)

 

 

ЛОКО ДО ЖИВОТ :beer:

хаха и пак да не вкарате гол нали :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък смятам , че наговореното 0:0 отново ще е на мода , защото хората си мислят , че като няма гол няма бой :angry: . Все пак се моля Ботев да победи :wub:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък смятам , че наговореното 0:0 отново ще е на мода , защото хората си мислят , че като няма гол няма бой :angry: . Все пак се моля Ботев да победи :wub:

много е рано за уговорки.те са през втория полусезон.мачът ще е 100% истински

Link to comment
Share on other sites

незнам но що ли ми се мисли че този път вие ще ни дадете този както ние ви дадохми последният на лаута :)

 

дано този път да стане нещо найстина интерестно извън стадиона :argue :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах какво ни дадохте на лаута (доколкото си спомням 0:0) ?!? Искате равенство сега в събота защото вие ни "дадохте" на лаута?ОК молете се за равенство ХаХаха :D :D

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах какво ни дадохте на лаута (доколкото си спомням 0:0) ?!? Искате равенство сега в събота защото вие ни "дадохте" на лаута?ОК молете се за равенство ХаХаха :D :D

 

a znaesh li che ako ne beshe taq 1 to4ka izpadahte!!

 

i sashto taka vi dadohme za da moje da ni dadat stadiona zashtoto v obshtinata ima fenove na botev i sa prodajnici!!!

Link to comment
Share on other sites

ако локото бият няма уговорки, ако ботев бият или направят Х значи мачът е 9875983759837598374532% уговорен :excl: :lol:

casual, тая 1 точка ама хич не ни спаси :rolleyes:

 

прогнозата ми е 2-0 за ботев :devil

Link to comment
Share on other sites

И на какъв бои се надяваш с камъни пак?! Kажете тоя път на лапетата дето ги е страх да НЕ хвърлят камъни , а да ходат да гледат PowerRangers :starwars:

Link to comment
Share on other sites

ако локото бият няма уговорки, ако ботев бият или направят Х значи мачът е 9875983759837598374532% уговорен :excl: :lol:

casual, тая 1 точка ама хич не ни спаси :rolleyes:

 

прогнозата ми е 2-0 за ботев :devil

 

 

Имахте късмет, че кмета на Бургас реши да направи оная простотия с обединението, иначе тая точица ви спасяваше одма ;) Или освен Ванга още да е жива и да е във вашиа лагер :woot Колкото до прогнозите, не се изхвърляйте, щото има вероятност мача пак да е само по трибуните.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...