Jump to content
BulForum.com

Ботев - Локомотив


sasho_1989

Как ще свърши мача?  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
Единия от "бразилците на килограм" по трима-четерима ваши не можеха да го спрат - справка и двата гола. Второто полувреме му свърши въздуха и затова си има обективни причини ;) Ангел Йошев не се е провалял в "няколко отбора" по простата причина, че е играл само за два от такива: ЦСКА и Конелиано. Има и мачове за младежкия национал. Да, в ЦСКА е бил резерва, ама в Конелиано им беше най-добрия играч, макар отбора от Герман да не е критерий. Като каза кои играчи са дошли при Тасев, нека видим кои дойдоха при Георги Илиев:

 

 

 

Ти лично беше ли чувал за тях преди това :confused Айде Марто е ваш юноша и със сигурност си го знаел. Ама пък ако ми кажеш, че Тунчев, Котев, Жорко Илиев, Роберт, Бобан, Кризмата, Иво Михайлов( :wacko: ) са били звезди от световна величина - шапка ти свалям :D Да, станаха известни ама като дойдоха в Локото. Преди т'ва кой беше чувал за тях ??? Що да не стане същото и със сегашните ни играчи. Предпоставките са налице: почти всички са или младежки(Златински, Анев, Йошев, Зоран Златковски, Самокишев), или юношески(Митко Илиев), или играчи с мачове дори в А отбора на страната си(Ст. Колев, Дидо Бачков, Златинов, Халими). Бъдещето е пред нас и първото полувреме го доказахме. Ако не бяха детинските грешки на едно 18-годишно и едно 16-годишно момче нямаше и до точката да се докопате. Та вие имахте само един удар в нашата врата до дузпата и той стана много красив гол :) Аз тогава не виждах как ше ни вкарате гол изобщо докато Самокишев не направи тая глупост ;) Да не говорим к'во щеше да стане, ако го нямаше Видолов :wacko: А той е вече на 35, колко смятате да изкара още :woot

 

 

EDIT:

 

 

Претръпнал съм бре. Ако направиш и ти толкова стаж в А, Б група, че дори и в Европа(бях и в Брюж, и в Белград) и на теб ше ти е през к**а за тая загуба ;) Да, за стадион ми пука щото ми е писнало да ходя до Бургас и София за мачове извън нашето първенство. А дали ше го напълним - не е невъзможно. Ние тоя в Бургас напълнихме, та в Пловдив...

Ти пък да не мислиш, че скоро ша играете в евротурнирите :lol:

Link to comment
Share on other sites

notor1ous, не се обиждай, ама много от нашите играчи ти бягат откъм познание :P Което е нормално впрочем ;) И аз хабер си нямам кой играе в Ботев сега освен Арсов и Видолов... Давам прост пример - Анев не го обигравеме 3-4 години, взехме го от Пирин миналата есен. BTW има голяма аналогия в предния ми пост, между сегашните ни играчи и "златните". Например както каза, че Жоро Илиев наистина горе-долу беше известно име и младежки национал когато го взехме, ама същото се отнася сега и за Ицо Златински. Котев и Тунчев като ги взехме, аз за първи път ги чух тия имена. По същия начин стоят нещата сега с Йордан Милиев и Самокишев. Както не знаеше макетата щото не са играли дотогава в БГ, така ти убягват и бразилците в момента. BTW 11-ката Даксон няма да се задържи дълго в България...

 

 

Ай стига толкова че бая се отплеснахме :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако не беше бруталната грешка в нашата защита още в 11-тата минута, когато вместо да извърши фал Кръстев пусна играча на локото да мине през него като на парад, или Домакинов играеше вие въобще гол щяхте ли да вкарате :blink:

 

С "ако" не става, повярвай ми под игото на бати мити доста "ако"-та съм изричал и полза няма ;)

Link to comment
Share on other sites

Ай стига толкова че бая се отплеснахме :)

Да за това си прав. Дано и за другото да си прав, защото в крайна сметка аз съм против Локото само в 2 мача за цялото първенство, а през другото време нямам нищо против да биете наред с разлика :) Даже ще ви се радвам ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще научите някой неща за футбола в България и за това че нетрябва да се ядосвате толкова за неща който се знаят предварително.(Невизирам само този мач)

Link to comment
Share on other sites

Ще научите някой неща за футбола в България и за това че нетрябва да се ядосвате толкова за неща който се знаят предварително.(Невизирам само този мач)

че тоя мач е един от най-истинските в БГ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дано и "невизираш" "шампионския" сезон на Локомотив де ;) Оня с бат Бошко ако го помните...

Link to comment
Share on other sites

Гледам монго са се изучили феновете на локо написали из Пловдив по стените "той умря" изглежда някой от машенистите е починал като гледам и ги бихме само това ще е :D

 

Както пише в един сайт "БОТЕВ ПОБЕДИ!!! Един град празнува, две махали плачат."

 

 

абе ако тряя да сме точни махалите са 3 :lol:

 

Еййй вярно, забравих за квартала на изгряващото слънце ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледам монго са се изучили феновете на локо написали из Пловдив по стените "той умря" изглежда някой от машенистите е починал като гледам и ги бихме само това ще е :D

 

Както пише в един сайт "БОТЕВ ПОБЕДИ!!! Един град празнува, две махали плачат."

абе ако тряя да сме точни махалите са 3 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...