Jump to content
BulForum.com

Ботев - Локомотив


sasho_1989

Как ще свърши мача?  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ахах мача бил нагласен, еми да поражението е трудно да се приеме, особено с този обрат, но нагласено или не ви бихме

EDIT: Някой да има запис от мача или от някое предаване и от боя също ми трябва

 

 

Еми незнам.Сигурно аз греша.Може би наистина ни победихте ,съвсем чесно след 10 години без победа в дербито.Може би пак ще ни биете след още толкова :P :devil .

Както и да е.Не бих искал да превръщаме тази тема в караници нали мачовете са нагласени ,кой е по-добър и т.н.Вие победихте и ви поздравявам въпреки всичко.И чакам реванш на Лалута ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
Еми незнам.Сигурно аз греша.Може би наистина ни победихте ,съвсем чесно след 10 години без победа в дербито.Може би пак ще ни биете след още толкова :P :devil .

Както и да е.Не бих искал да превръщаме тази тема в караници нали мачовете са нагласени ,кой е по-добър и т.н.Вие победихте и ви поздравявам въпреки всичко.И чакам реванш на Лалута ;) .

след 8, пък и не се оправдавай с това, факт е, че ви бихме и ся почнаха тъпите коментари "е 1 оът на 10 години" " и вие 1 път да биете". Факт е и че незнахте къде се намирате след 3тия гол и гледахте като теле в железница и не можехте да си отворите устите

Link to comment
Share on other sites

Аз в друг форум казах че според мача е наговорен защото и двата отбора не играят за нищо за Ботев няма победа от много време.

 

Поредният уговорен мач...

 

Колкото растем в евротурнирите, толкова западаме в "а" група.

Link to comment
Share on other sites

след 8, пък и не се оправдавай с това, факт е, че ви бихме и ся почнаха тъпите коментари "е 1 оът на 10 години" " и вие 1 път да биете". Факт е и че незнахте къде се намирате след 3тия гол и гледахте като теле в железница и не можехте да си отворите устите

 

както си тръгнал да пишеш направо да беше написал лайнута :P (no offence).

 

 

Пак кой почна с тъпите исказвания.Всъщост не ме вълнуват особено.Спирам да пиша в тая тема.То се вижда до къде може да стигне един фен на Ботев.Можете да паднете още по-ниско уверен съм ;) , но не ме правете съпричастен ;) .

Link to comment
Share on other sites

Изключетелно съм щастлив!Сега се разбиха смешните теории на Хиподил ака Sondata,4е предишният мач е уговорен и сме щели да им върнем сега вересиите :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изключетелно съм щастлив!Сега се разбиха смешните теории на Хиподил ака Sondata,4е предишният мач е уговорен и сме щели да им върнем сега вересиите :lol: :lol: :lol:

абе, сашо, ти не разбрали, че ако вземем даже и една точица мачовете са уговорени! щи обясним и защо е така. това се получава, защото като ни оставят локото да ги бием им дават 8 полуразрушени стадиона на концесия, от които да си направят един цял! чатна ли ся закво става въпрос?! :lol: просто сме толкова слаби и безпомощни, че няма накъде повече.

 

 

edit: локомотивци взете да ставате малко смешни с тея ваще уговорки и конспирации ;)

Link to comment
Share on other sites

Ние нямахме победа от 9 години, а Локо от колко нямат вече - от 3 ! Ще станат и 4, защото следващия мач е след 6 месеца. Последната победа на Локо е от шампионския сезон август 2003 3:2 в 90 минута

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

P8261043.jpg

 

Ех деба кви артисти са бе, не знаят ли че всичко е нагласено... Да дойдат да питат някой от нашия форум, да се успокоят, да грейнат усмивки на личицата им :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ех деба кви артисти са бе, не знаят ли че всичко е нагласено... Да дойдат да питат някой от нашия форум, да се успокоят, да грейнат усмивки на личицата им :lol:

hahah да :D

ако някой анмери линк за запис или отделни клипчета от мача да свирне.

Също и за снимки различни от пловдив24,ботев1912 и нетинфо.Трябва да има колкото се може повече :D

Link to comment
Share on other sites

Гледай ги, продължават със сценария на нагласения мач:

 

Голям скандал разтресе съблекалнята на Локомотив минути след загубата от Ботев. Вратарят Стоян Колев налетял на съотборниците си Алекс и Самокишев заради грешките в защита, разкриха очевидци. - Повече няма да тренирам с отбора - заяви афектиран Колев. - На искам да се излагам заради такива детински грешки. Сами се бихме. Наистина ви казвам - в понеделник няма да дойда на тренировка.

 

Ама нааааа... ние им разкрихме конспирацията! Няма смисъл да се правят, че са загубили честно и с грешки в защитата, за всичко са виновни евреите!

Link to comment
Share on other sites

ЛокПлд	
1995	1:0	0:1
1996	5:0	0:0
1997	0:1	0:2
1998	1:0	0:1
1999	0:0	1:2
2000		
2001		
2002		
2003	1:2	3:5
2004	0:0	2:3
2005	1:2	1:1
2006	0:0

- .... от 98 нямаме победа;

- 99-та дх-с поема "ръководството" на бпфк :excl:

 

 

Пич, к'ва е тая статистика е :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

 

Откъде я измисли :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

то да си малоумник не е лесно...това филмче, което гледах от горния линк за "Боя" се едно гледам телевизия Ал-Джезира как слеяните и мангалите се трепат в Багдат или Ивицата-Газа...Европа, пазете се, ИДВАМЕ!

Link to comment
Share on other sites

Пич, к'ва е тая статистика е :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Откъде я измисли :blink: :blink: :blink:

Кои как му изнася нали знаеш ;)

аре след 10 години пак :devil

Офффффффф midas вчера се наслушах от такива като теб.какви ли глупости не чух,щяли сте да ставате шампиони годините които несте имали победа са били само 6 абе само простотии.

Link to comment
Share on other sites

Кои как му изнася нали знаеш ;)

аре след 10 години пак :devil

Ако вървъите на където сте тръгнали може би след 10 години вие ще успеете да победите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кои как му изнася нали знаеш ;)

аре след 10 години пак :devil

 

 

Статистиката е част от математиката, а тя от своя страна е точна наука! Не маже така да им изнася. През 99-та година бяхме в Б група, к'ви са тия мачове дето сме ги играли :blink: Всичко трябва да се върне назад с една година от въпросната 99-та. Иначе няма лошо, че господин ботевистът е "спестил" една наша година изгнание във втора девизия :D

Link to comment
Share on other sites

Гледай ги, продължават със сценария на нагласения мач:

Ама нааааа... ние им разкрихме конспирацията! Няма смисъл да се правят, че са загубили честно и с грешки в защитата, за всичко са виновни евреите!

 

Ами че Стоян ли е виновен ??? Нямаше ли грешки в защитата? Целия мач увисвахме заради тъпака Самокишев ли е къв е...Какво може да направи Колев тогава ?

Link to comment
Share on other sites

Xaxa...тук 5 коли полиция какво ще направи? В сряда в Ликьор-а имаше едно сбиване, там дойдоха 3 коли и нищо, седат между тях и им разправят да се успокоят. :lol: А онея си се млатят...Не знам какво беше станало, ама повечето бяха от тоя тип много отворените Локо гангстер фенове хулигани гамени и т.н. Изживяват се като разни биячи ала бала...

Тук 400 човека и 5 патрулки - трудна работа. Много са ми смешни такива неща...баси олигофрените.

Някой може ли да каже как да си сваля това филмче, щото там линк за сваляне няма.

А за това, че нямаме 10 години победа...ми как да имаме, като Локото седяха в Б група толкова време. И тогава далеч нямаха толкова фенове, колкото сега. Изведнъж всички станаха от Локо..луда работа. Също така ако може да попитам, дали победа срещу Велбъжд се брой? :lol: Помня че бях на един мач и ги бихме с 1:0 и вкара Анастас Петров.

Имаме право да позлорадстваме, толкова време се надувахте.

Link to comment
Share on other sites

Статистиката е част от математиката, а тя от своя страна е точна наука! Не маже така да им изнася. През 99-та година бяхме в Б група, к'ви са тия мачове дето сме ги играли :blink: Всичко трябва да се върне назад с една година от въпросната 99-та. Иначе няма лошо, че господин ботевистът е "спестил" една наша година изгнание във втора девизия :D

Е те са толкова много 1 повече или по-малко се тая B)

Link to comment
Share on other sites

Може би е правилно сега да замълчите :excl:

 

Ботев нямаше почти 9 години победа над Локомотив, но успя да победи, сега Локомотив вече няма 3, но това са глупости и само статистика ;)

 

Мисля, че няма от какво да се оплаквате мача се игра, както и всички останали, както вие допуснахте грешки в защитата, така и ние. Ако играеше Домакинов нямаше да помиришете гол, но това е да си с президент - олигофрен :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ние нямахме победа 8 години, а Локо от колко нямат вече - от 3 ! Ще станат и 4, защото следващия мач е след 6 месеца. Последната победа на Локо е от шампионския сезон август 2003 3:2 в 90 минута

 

само да поправя-не шампионския,а "супершампионския" сезон :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...