Jump to content
BulForum.com

Най-нивият тракер за плводив


Linuxboy007

Recommended Posts

http://izgrev-boys.be е проект който цели да направи всички с отговарящи на условията ъплоадъри регистрирайте се и прочете уловията молби за ъплоадери се приемат на PM на потребител lamerboy не напускайте тракера веднага все пак той е в разработка и целта ни е да го разработим заедно с Вас Потребителите!! Благодаря Ви !! С уважение admin@izgrev-boys.be

:woot

Link to comment
Share on other sites

Не за първи път е пускам

 

 

И отново Ви моля регистрирайте се и пускайте молби за ъплоадери за да може да стратира пълненето на тракера

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Баси чета "Най-нивият трактор"... и викам айдеее улена коня у ряката...

 

Бравос - най-оригинално заглавие до момента.

 

Успех с тракера!

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Баси чета "Най-нивият трактор"... и викам айдеее улена коня у ряката...

 

Бравос - най-оригинално заглавие до момента.

 

Успех с тракера!

 

И "плводив" май е Пловдив ;)

 

Ама айде "О"спех... Дано да потръгне с ъплоуда...

Link to comment
Share on other sites

Никога не бих ползвал тракер, чиито админи в дадена част от никовете или домейна ползват boys/girls/paps/moms etc. Не ми звучи особено сериозно и не пасва като за хора, които си знаят работата. По-скоро на 14 годишни ентусиасти.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега това че съм направил грешки няма значение защото сам пуснал на токова места постове че е нормално да изпускам некви грешки от правописа ми а колкото до ника много ясно че няма да си сложа истинският ник така че дерзай и ми се прави на голямата работа и место да се правиш на велик влезни се регни и помогни :) ясен ли бях хаха

Link to comment
Share on other sites

Виж сега това че съм направил грешки няма значение защото сам пуснал на токова места постове че е нормално да изпускам некви грешки от правописа ми а колкото до ника много ясно че няма да си сложа истинският ник така че дерзай и ми се прави на голямата работа и место да се правиш на велик влезни се регни и помогни :) ясен ли бях хаха

Отчаян съм. Той написа едно голямо изречение, в което няма нито един препинателен знак. Да не говорим за грешките :wacko:. Дано в "новата нива трактора" да върви и да се ползва от много хора.

Link to comment
Share on other sites

несеот4аиваиможеипоиакодаеетоазнапримерсамо6теподобароттовахлапенцеетотакаосвен4

ениамапрепинателнизнацииглавнибуквиамиданиамаиинтервалимеждудумитеиновиредовеини

6

тоакактисеструванеелимногопоиаковарви4еразберикаквотиприказвамманакоимупуканалиа

з

пи6абарзоболимафаразавасдето4ететенаправосеебетевгазааз6тесигледамкефапаквиисаоп

р

авиаите

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

несеот4аиваиможеипоиакодаеетоазнапримерсамо6теподобароттовахлапенцеетотакаосвен4

ениамапрепинателнизнацииглавнибуквиамиданиамаиинтервалимеждудумитеиновиредовеини

6

тоакактисеструванеелимногопоиаковарви4еразберикаквотиприказвамманакоимупуканалиа

з

пи6абарзоболимафаразавасдето4ететенаправосеебетевгазааз6тесигледамкефапаквиисаоп

р

авиаите

 

:rolleyes:

 

 

:laughing: :laughing: :laughing: :woot :woot :woot

 

отдегиизмисляштакиванезнам

 

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Баси чета "Най-нивият трактор"... и викам айдеее улена коня у ряката...

 

Бравос - най-оригинално заглавие до момента.

 

Успех с тракера!

Хах :)

Link to comment
Share on other sites

" В момента са активни 5 потребители | През последните 24 часа активни са били 13 потребители "

гледайте да не докарате арената до фалит...

Link to comment
Share on other sites

Аз само не разбирам, защо се напъвате хора ? При положение, че знаете какво става с тракерите ? С фрий сървърите.Не че някой може да ви напраи нещо, ама все пак арената беше показателно. Пък и да си кажа честно толкова по-голям избор има, а вие тепърва ще развивате "тракер"... Ползвайте си домейна с друга цел бе момчета... А и още нещо - "Изгрев Бойс" не мисля, че с това име ще има потребители ? Нека бъде Пловдивско, защо всичко се прави с ФЕНСКИ мерак ?

 

Както й да е мое си мнение... Вие си знаете ;) Good Luck!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...