Jump to content
BulForum.com

България - Румъния(2 септември)


sasho_1989

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

хаххаха

еййййй браво на петров браво....

румънците накрая бяха кат насрани :D :D

цял мач да водят в играта и резултата и накрая 2 случайни(или не) гола така да обърнат мача аххаха :)

 

и все пак...ще има много нападки срещу стоичков и футболистите

Link to comment
Share on other sites

и все пак...ще има много нападки срещу стоичков и футболистите

 

И ще трябва :) Защото не той ги надхитри, а Марто ги нокаутира.

Link to comment
Share on other sites

Късмета на Стоичков пак проработи. Няма кво да се заблуждаваме. С тая игра не све за никъде. Много тактически промени трябва да се направят, за да заиграем прилично и постоянно.

Мартин Петров вкара 2 пъти :excl: повече голове за 1 минута, отколкото за миналия сезон в Атлетико. Лобонт се оказа супер слаб вратар. Два удара два гола. При първият почти нямаше кво да направи,но се вия колко алогимно реагира, а втория беше от минимален ъгъл. Жалко, че не страляхме още веднъж :(

Link to comment
Share on other sites

Трагедия... Стилянчо да си ходи.Ако съм на Кучето повече няма да го викна дори за контрола с Йордания. Мани 81 минути бяха идеални, непобедими, перфектни.Да ги наградят за готината игра с по един златен "бастун". Предлагам да събираме пари за чорапи, че от лазене им се скъсаха. Край това беше, от сега на татък няма да гледам мач на Българския Национален Отбор. Марзеливи, простаци. Румъния им скри шапката. 2:2 ли ? Поне 5:0 трябваше да е. Да не говорим, че това ЛЕКЕ Ст. Петров се пази за Англия все едно ще направи нещо. Да напуска. И всичките след него. Един удар нямаше ве. Грозна картина, никво ХВАЛЕНЕ.

 

 

ПП: Пък, колкото си искате ме плюйте след тоя коментар. Не си заслужава. И тая година ще сме на сухо. След Холандия и трябва да РЕВЕМ...

 

ПП-2: Яд ме е за още нещо. "единия изял 1 пиле, другия нищо не ял - накрая и двамата изяли по-полувин пиле"

Link to comment
Share on other sites

пеев не е за националния...още.стилян също много зле тоя мач

хубаво че вкараха благой да раздвижи малко играта...

ТО румънците изкараха най-добрите халфове и кво стана :D

Link to comment
Share on other sites

Трагедия... Стилянчо да си ходи.Ако съм на Кучето повече няма да го викна дори за контрола с Йордания. Мани 81 минути бяха идеални, непобедими, перфектни.Да ги наградят за готината игра с по един златен "бастун". Предлагам да събираме пари за чорапи, че от лазене им се скъсаха. Край това беше, от сега на татък няма да гледам мач на Българския Национален Отбор. Марзеливи, простаци. Румъния им скри шапката. 2:2 ли ? Поне 5:0 трябваше да е. Да не говорим, че това ЛЕКЕ Ст. Петров се пази за Англия все едно ще направи нещо. Да напуска. И всичките след него. Един удар нямаше ве. Грозна картина, никво ХВАЛЕНЕ.

 

 

ПП: Пък, колкото си искате ме плюйте след тоя коментар. Не си заслужава. И тая година ще сме на сухо. След Холандия и трябва да РЕВЕМ...

 

Прав си (поне според мен). Аз не исках да гледам повече мачове, защото само щях да се ядосвам. Но някак си прогледах още един, а не трябваше. Имахме 2 атаки/2 удара/2 гола. Не може да разчитаме на това и за напред. Трябва да направи нещо (Стоичков)...

Link to comment
Share on other sites

Трябва да сме щастливи със спечелената точка - мачът е пълно копие на двубоя с Хърватска...

 

Можехме да бъдем разгромени,но и да победим,ако Божинов беше проявил поне малко характер в края на мача :angry1

 

За мача със Словения в сряда трябва да се изчистят нелепите грешки в отбрана и да вземем този мач-4 точки е идеален старт-не можем да се мерим с Холандия,затова трябва да атакуваме второто място ;) :excl:

Link to comment
Share on other sites

ПП: Пък, колкото си искате ме плюйте след тоя коментар. Не си заслужава. И тая година ще сме на сухо. След Холандия и трябва да РЕВЕМ...

Освен за правописните грешки, няма кой да те плюе ;) Слаби сме си. Стилян е в слаба форма, той мислеше само как да се махне от Селтик. От оня мач преди три години срещу Белгия във важните мачове винаги се крие.

пеев не е за националния...още.

Пеев практически е без отбор! В Динамо се чудят какво да го правят - не им трябва. Сигурно ще се озове в Левски през зимата.

Благо вярно игра прилично, но Чавдар Янков промени играта ни. Направи няколко грешки, но задържаше топката и успокой отбора.

Link to comment
Share on other sites

Освен за правописните грешки, няма кой да те плюе ;) Слаби сме си. Стилян е в слаба форма, той мислеше само как да се махне от Селтик. От оня мач преди три години срещу Белгия във важните мачове винаги се крие.

 

За това с Белгия съм напълно съгласен с теб, а за правописните грешки "старая се" ама то от нерви. ;) нали ме разбираш :)

Link to comment
Share on other sites

За това с Белгия съм напълно съгласен с теб, а за правописните грешки "старая се" ама то от нерви. ;) нали ме разбираш :)

няма кво да те плюем стилян както и всичките ни националчета само претенциите им са големи. единия цяло лято ходи снима клипове и реклами, другия се чуди в кой отбор да се набута се едно е най-големият футболист и накрая искаме да направим нещо. ми няма да направим нищо, самите футболисти не искат да играят, явно треньора не може да ги мотивира и къде сме тръгнали :angry: сигурно в софия ша ни пецнат една 3ка и ша ни пратят по живо по здраво :)

Link to comment
Share on other sites

Айде стига с тоя песимизъм бе :excl: Срещу Хърватия при същите обстоятелства що не говорихте така.

 

Красьо, тези играчи се класираха в Португалия,какво значи нямаме отбор!?

Link to comment
Share on other sites

Айде стига с тоя песимизъм бе :excl: Срещу Хърватия при същите обстоятелства що не говорихте така.

Красьо, тези играчи се класираха в Португалия,какво значи нямаме отбор!?

класираха се в португалия, ама с друг треньор, който явно успяваше да ги накара да играят тея разглезени олигофрени :excl:

Link to comment
Share on other sites

класираха се в португалия, ама с друг треньор, който явно успяваше да ги накара да играят тея разглезени олигофрени :excl:

и там същият този треньор ги мотивирира по такъв начин,че станаха най-слабият отбор на първенството :lol:

Link to comment
Share on other sites

и там същият този треньор ги мотивирира по такъв начин,че станаха най-слабият отбор на първенството :lol:

аз го карам на олимпийския принцип - важно е участието :D а пък и да сме били най-слаби на първенството, но поне сме били в 1-вите 32 отбора в европа, а сега сме никъде :blink:

 

едит: а пък и нали всички чакаме да се повтори лятото на 94та, ами как ще се повтори като не се класираме за първенствата :)

 

Само където Ервопейското не е с 32 отборa,a 16 biggrin1.gif

еми още по-зле. влизаме в 16те най-добри отбора на европа и пак са надоволни :blink:

Link to comment
Share on other sites

аз го карам на олимпийския принцип - важно е участието :D а пък и да сме били най-слаби на първенството, но поне сме били в 1-вите 32 отбора в европа, а сега сме никъде :blink:

 

едит: а пък и нали всички чакаме да се повтори лятото на 94та, ами как ще се повтори като не се класираме за първенствата :)

Само където Ервопейското не е с 32 отборa,a 16 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гола водица си Ицеее. Нямам думи просто. Какво правят в отбора Зоран и Пеев. Амам от врътки и комисионни. Имам млади момчета вече кога ще им се даде шанс - в другия цикъл ли. Няма оправия ей. Щом и с този треньор уж богат пак същите лиготии на наши и ваши.....Ще стане като с Хърватска. Гледах мача и тъкмо разправях за този мач и Марто мушна 2 гола. Очаквам да ни опукат насред София и Стоичков да си го пратим по живо по здраво в Барцелона.

Link to comment
Share on other sites

Ма поне се класираха. :)

 

Е, не знам можеш ли да наречеш Белгия свестен отбор :lol: Срещу единствен противник за класиране Хърватска е доста по-лесно, отколкото срещу Холандия и Румъния ;)

 

Но е факт, че Стоичков даде каквото можа, проправи пътя на играчи като Божинов, Благой и Чавдар в национала, но няма какво повече да направи. Жалко, че единствените му свестни заместници биха били Мъри или евентуално Ясен Петров... който и друг да дойде ще е същата мъка като сега.

Link to comment
Share on other sites

Айде стига с тоя песимизъм бе :excl: Срещу Хърватия при същите обстоятелства що не говорихте така.

 

Красьо, тези играчи се класираха в Португалия,какво значи нямаме отбор!?

класираха се в португалия, ама с друг треньор, който явно успяваше да ги накара да играят тея разглезени олигофрени :excl:
и там същият този треньор ги мотивирира по такъв начин,че станаха най-слабият отбор на първенството :lol:

Явно песимизъма идва от там, че всички знаем какво ни се случи след оня мач с хърватите. Класирането ни за ЕВРО`04 беше благодарение на 2 мача още през 2002. Може ли пак същите играчи да пуснем 4 години по-късно без значение на моментната им форма :confused

А и то не е въпроса просто да се класираме! Щото, ако целта ни е да отидем на играем три мача и да се върнем с голова разлика 1-12, по-добре въобще да не ходим.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...