Jump to content
BulForum.com

България - Румъния(2 септември)


sasho_1989

Recommended Posts

Румъния - БЪЛГАРИЯ

 

 

31.08 - 22.00 - тръгване от стадион "Васил Левски"

01.09 - пристигане във Варна, посещение на делфинариума, тръгване в 12.00 към Констанца, настаняване, свободна програма, нощувка

02.09 - посещение на останките от древния град Истрия (50км северно от Констанца) и курортното селище Мамая, Румъния-БЪЛГАРИЯ, отпътуване

03.09 - посещение на Велико Търново, пристигане в София

Цена - 120лв: транспорт, една нощувка и медицинска застраховка

УСПЕХ ЛЪВОВЕ!!!

 

 

 

За записвания и информация:

 

0898 813 357 / 954 63 62

 

real_madrid_slavia@yahoo.com

 

едит:Сори за грешката в заглавието.МАлко е подвеждащо :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Абе Локото прават май за 40 лева екскурзия бе.....

 

Да, ама тяхната най-вероятно е адски спартанска, за да може да е евтина и следователно да отидат повече хора. Тази ако забелязваш има нощувка и медицинска застраховка, а в онази условия колкото да може да оцелее средностатистически човек.

Освен това съм сигурен, че екскурзията на Локо не включва посещения на делфинариума и Велико Търново ;)

Link to comment
Share on other sites

Освен това съм сигурен, че екскурзията на Локо не включва посещения на делфинариума и Велико Търново ;)

Да, но който се хване на тая екскурзия ще пътува Пловдив - София - Варна - Костанца - В Търново - София - Пловдив за три дни. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Да, ама тяхната най-вероятно е адски спартанска, за да може да е евтина и следователно да отидат повече хора. Тази ако забелязваш има нощувка и медицинска застраховка, а в онази условия колкото да може да оцелее средностатистически човек.

Освен това съм сигурен, че екскурзията на Локо не включва посещения на делфинариума и Велико Търново ;)

 

 

Все пак целта е да се ходи на футболен мач, а не на делфинариум ;)

 

Колкото до застраховката - тя е задължителна и влиза в цената.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
02.09 - посещение на останките от древния град Истрия (50км северно от Констанца) и курортното селище Мамая, Румъния-БЪЛГАРИЯ, отпътуване

 

Няма нищо де...просто питам - Проблем?

Ми просто прочети.

Link to comment
Share on other sites

Ми просто прочети.

Добре как да го разбирам това РУМЪНИЯ-БЪЛГАРИЯ?!

Хах,както и да е...забравете,просто попитах ;)

Link to comment
Share on other sites

Yami Yugi,най-приятелски те съветвам да се прегледаш-в една съседна тема също бликаше невероятни разсъждения

 

Иначе мачът за мен е Х,което си е не лош старт ;)

Link to comment
Share on other sites

Мачът е Х2 ;)

по-скоро 1х, но да се надяваме да не загубим, щото ако на бият и нещата стават доста лоши, но х е добър резултат

Link to comment
Share on other sites

Този мач е много завързан. Томашич и Светльо Тодоров отбадат от сметките. Томашич не може да играе, защото е жт по-малко от 2 години в България. Аз лично се радвам, че няма да играе за национала, защото е на 30, а и си имаме местни момчета с по-добри качества. Дано само да не го извикат след нова година пак, защото тогава ще има 2 години в Бългрия.

Явно ще сме с култовата защита Вагнер отляво, в центъра Топузаков и Ст. Ангелов. А отдясно най-вероятно Живко Миланов, защото Кишишев и Пеев по принцип не искат да играят в защитата. Все пак дано Кишишев да се смили. Още за три поста е интересно кой ще е титуляр - Янкович или Божинов зад Бербатов, кой ще е десен халф и кой ще е в средата на полузащитата освен Стилян. Ако Чавдар Янков почне, значи Кишишев ще е в защита.

На Стоичков му трябваха две години, за да разбере, че Пламен Марков не е чак толкова заблуден и сега върна 1:1 неговата тактика, даже и изпълнителите + защитата на Левски. Скептично съм настроен като цяло, но за този мач може да се надяваме на Х.

Link to comment
Share on other sites

Този мач е много завързан. Томашич и Светльо Тодоров отбадат от сметките. Томашич не може да играе, защото е жт по-малко от 2 години в България. Аз лично се радвам, че няма да играе за национала, защото е на 30, а и си имаме местни момчета с по-добри качества. Дано само да не го извикат след нова година пак, защото тогава ще има 2 години в Бългрия.

Явно ще сме с култовата защита Вагнер отляво, в центъра Топузаков и Ст. Ангелов. А отдясно най-вероятно Живко Миланов, защото Кишишев и Пеев по принцип не искат да играят в защитата. Все пак дано Кишишев да се смили. Още за три поста е интересно кой ще е титуляр - Янкович или Божинов зад Бербатов, кой ще е десен халф и кой ще е в средата на полузащитата освен Стилян. Ако Чавдар Янков почне, значи Кишишев ще е в защита.

На Стоичков му трябваха две години, за да разбере, че Пламен Марков не е чак толкова заблуден и сега върна 1:1 неговата тактика, даже и изпълнителите + защитата на Левски. Скептично съм настроен като цяло, но за този мач може да се надяваме на Х.

Мисля,че тази вечер Чаво няма да играе,защото не е в добра форма.....не знам дали е казвал стартовата линия,но просто за цяла България е по-добре да не играе като титуляр...

Link to comment
Share on other sites

Според мен много е вероятно Сашо Тунчев да се появи в защита като титуляр.

Прав си. Титуляр е. Гошо Пеев също, и Янкович. А Кишишев явно ще е полузащитата. За 2 години и хиляди експерименти се върнахме на състава в предни позиции от мача през есента на 2002 срещу Белгия. :) Само дето Кишишев играе халф вместо Балъков.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...