Jump to content
BulForum.com

България - Румъния(2 септември)


sasho_1989

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Какво прави Георги Пеев титуляр :confused

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!!

 

- >Стоичков!

 

То да беше само Пеев....ами Янкович? Той също не е играл официален мач от европейското преди 2 години! Ами Кишишев, който тоя сезон не го тачат в Чарлтън....

Да си ходи в Харманли тоя простак. Ся ще паднем от тия цигани (защото не виждам как може да върнем тоя гол) и изгубихме всички шансове за класиране... (не че сме имали в група с Холандия де..)

Link to comment
Share on other sites

Ами не си научихме урока, че не се слагат централни защитници от Левски и ЦСКА, които играят за пръв път един до друг. А в нападение сме пълна скръб нямаме нито един удар. Само няколко центрирания. Дано да вкараме второто или поне да се отървем с малко.

Link to comment
Share on other sites

На Стоичков му трябваха две години, за да разбере, че Пламен Марков не е чак толкова заблуден и сега върна 1:1 неговата тактика, даже и изпълнителите + защитата на Левски. Скептично съм настроен като цяло, но за този мач може да се надяваме на Х.

 

Мда, щото с тая тактика къртим мивки :unsure: Перфектна успеваемост, 0 гола в мач и половина и както си личи - в два мача след 60 минути.

 

А в нападение сме пълна скръб нямаме нито един удар.

 

Ми върнахме тактиката на "незаблудения" Пламен Марков с 1 нападател ;)

Link to comment
Share on other sites

офф тактиката е хубава просто на мястото на пеев и янкович трябва да играят благой георгиев и валери божинов ще е къде къде по-добре .....

 

И аз така мисля. Благо прави страшни мачове за Цървена Звезда, а Пеев кой го знае кви ги върши в Сибир или където там играе. Божинов не е кой знае какво, но поне има желание и търчи. Янкович е бавен, а Бербо само гледа и се пази да не го удари топката. Реднап пък сигурно благодари на бог, че не се оръси толкова пари за Стенли. Тва момче няма правилно отиграна ключова ситуация. Марто е страшно изолиран. Почти не го видях с топката.

Link to comment
Share on other sites

офф тактиката е хубава просто на мястото на пеев и янкович трябва да играят благой георгиев и валери божинов ще е къде къде по-добре .....

Дам,тактиката е "много добра".Личи си - 0 удара за 45 минути,доста оптимистично звучи.Георги Пеев и Зоран Янкович вън...да си намерят първо клубен отбор после да ми играят титуляри в националния...

Link to comment
Share on other sites

офф тактиката е хубава просто на мястото на пеев и янкович трябва да играят благой георгиев и валери божинов ще е къде къде по-добре .....

А аз смятам да земем Анри,Зидан и Роналдиньо.

И на мястото на Стоичков-Марчело Липи.

Само тогава СЪ УПРЪИМ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А аз смятам да земем Анри,Зидан и Роналдиньо.

И на мястото на Стоичков-Марчело Липи.

Само тогава СЪ УПРЪИМ :bgrin:

ще има да чакаш :dry:

НЕ стигат топки до бербатов...той за сега само гледа

Link to comment
Share on other sites

офф тактиката е хубава просто

 

... да извадим Бербатов и да пуснем някой защитник. Прекалено офанзивно играем деа, Пламен Марков сигурно се поти като играе толкова офанзивно :lol:

Link to comment
Share on other sites

от много време не съм виждал толкова безпомощен националния отбор дано да направим поне 1 изстрел към вратата. СТОИЧКОВ ВЪН :excl: кво ми го е пуснал тоя тъпал топузаков да се мота като муха без глава там :angry1

Link to comment
Share on other sites

от много време не съм виждал толкова безпомощен националния отбор дано да направим поне 1 изстрел към вратата. СТОИЧКОВ ВЪН :excl: кво ми го е пуснал тоя тъпал топузаков да се мота като муха без глава там :angry1

левскарите в БФС оказват влияние...

 

Как да не се смея на Петков кажете мииииии... :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Как да не се смея на Петков кажете мииииии... :D :D :D :D

 

Лесно - като е единствения добре играещ в отбора ни.

Link to comment
Share on other sites

Нито топчо ни е проблема, нито Петков. Те толкова си могат. Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава. За всичко е виновен Камата. Излага ни пред целия свят с тия гръми приказки и накрая падаме от циганите и то срамно.

Link to comment
Share on other sites

левскарите в БФС оказват влияние...

 

Как да не се смея на Петков кажете мииииии... :D :D :D :D

айдее...пак те хвана параноята саше :) просто не винаги от добър играч може да стане добър трениор. особено, когато се затруднява да си каже лафа дет са вика :P не се сещам кои може да го замести обаче...

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно сега кой ще му е виновен на Стоичков?

 

според мен не е петков виновен,а топчо и то и за двата гола sad.gif

Имах впредвид онва излизане където го направи на тъча,просто смешно.

А Топчо наистина е виновен и за двата,ма няма нищо....жив и здрав с/у Холандия 5:0 :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно сега кой ще му е виновен на Стоичков?

аз прогнозирам нещо от типа на: "Репортерите създават напрежение около отбора" или пък "Имахме много полужения ( :wir ), но не ни беше ден (кой пореден ден :) )"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...