Jump to content
BulForum.com

FIVB World League 2006, Класиране,инфо,мнения...


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
Мамицата им мръсна,толкова ли неможаха да пуснат баскетбола по шибания TV BULGARIA :angry1 :angry1 :angry1

баахахахаха тея смотаняжци пак пуснаха волея - мноо са хитри!!!!

 

Победа и пак победа ние пеем само за победа! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

Link to comment
Share on other sites

Евала ! ! ! 3-0 срещу Сърбия и Черна гора !

:) Дано утре пак да напиша това изречение , само че с Италия !

Link to comment
Share on other sites

Утре не трябва да се отпускаме , а да станем 1-ви в групата за да избегнем Русия на 1/2 Финал.Сърбите със 2 загуби с по 3:0 Бараха вече меча.А Франция не мисля, че е чак толкоз класен отбор , че да не се справим с тях.

Link to comment
Share on other sites

еми просто сме най големите-2 мача-2 победи и то с по 3-0

ставаме световни,няма кой да ни спре!!!

при това срещу 2 от най-добрите отбори в света последните 5-6 години :D да не кажа и най-добрите

:) Дано утре пак да напиша това изречение , само че с Италия !

а дано да го пишеш до финала :D

Утре не трябва да се отпускаме , а да станем 1-ви в групата за да избегнем Русия на 1/2 Финал.Сърбите със 2 загуби с по 3:0 Бараха вече меча.А Франция не мисля, че е чак толкоз класен отбор , че да не се справим с тях.

франция миналата или по-миналата година ги разнасяхме като парцали, сега не бачка нещо сайтът на fivb и не мога да дам точна справка :rolleyes: ако играем така обаче няма кой да ни спре :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Французите дават голям отпор на Русия.Засега резултата е 2:1 гейма за Русия и 20:14 за Франция в четръртия,така че нещата отивам към тайбрек там.Така че Русия или Франция на полуфинал е се едно мажем и играем пак с Бразилия,пък там ще видим има време :P

Link to comment
Share on other sites

:) Дано утре пак да напиша това изречение , само че с Италия !

по мой сметки даже и да ни бият 3-0 пак трябва да сме първи, защото имаме 2 победи с по 3-0 следователно разликата ще е 6:3, ако бразилия бият 3-0 ще им стане 6:4, а на италия ще стане 5:6, така че май сме 1 при всяко положение

Link to comment
Share on other sites

ама може да се гледат пак точките а не геймовете...абе няма да има значение щото утре пак мажем 3-0,аз съм го гледал тоя мач

Link to comment
Share on other sites

ама може да се гледат пак точките а не геймовете...абе няма да има значение щото утре пак мажем 3-0,аз съм го гледал тоя мач

не са, защото неска коментатора каза, че след победата с 3-0 сме с пълен актив или нещо такова

Link to comment
Share on other sites

Всъщност и на финалте първият показател при равенство в победите е точковото съотношение,но това е без значение за нас,защото днес пак ще мажем :D

ЕДИТ:

Канал 1:

12:25 Парламентарен контрол – пряко предаване от НС

14:00 Обеден концерт: Музикални вечери – Пазарджик 2006

14:50 Телепазарен прозорец

15:05 Световна лига волейбол: България - Италия /запис/

Вижте отново просто какво ни готви АНАЛ 1.Шибани помияри,парламента и някакъв концерт ли са по-важни? :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

мамицата му 2-рия гейм сами се прецакахме :angry1 до ся да сме ги били, ама им е простено все пак играем с резервите :D

 

едит: еее взехме го с клизма :D :D :D

 

айде да идват следващите моля :P

Link to comment
Share on other sites

Невероятна игра на Българите.Много добре се представят до тук. :)

Италянците бяха надиграни тотално.Спомням си 2004 когато заради мизерните жабари станахме 4.

Върнахме им го.Ся искам Сърбия да бият Франция :)

Link to comment
Share on other sites

Много ми се разми цялото положение ... къде играем, за кво играем ... цялата ситуация ми е каша ...

играем в русия финали на световната лига, т.е. най-добрите 6 отбора в света. за сега сме най-малко четвърти, ако бием утре отиваме на финал. но както играем просто не виждам кой ще ни спре :punk което ме навежда на мисълта утре с кой играем и от колко часа?

 

ако е вярна програмата на fibaman играем от 18:00 часа с франчулята май. абе само на мен ли не ми се отваря http://www.fivb.org/ ?

Link to comment
Share on other sites

Сърбите биха франсетата с 3:2 с което решиха нещата.Утре играем срещу Франция от 18:00,а днес Бразилия и Русия ще могат да направят хубава тренировка за утрешния им полуфинал :P

Link to comment
Share on other sites

ако е вярна програмата на fibaman играем от 18:00 часа с франчулята май. абе само на мен ли не ми се отваря http://www.fivb.org/ ?

106 BUL-FRA 26/08/2006 16:00

107 RUS-BRA 26/08/2006 19:00

Oбаче това колко е вярно не мога да гарантирам !

Иначе за сайта ... кога работи кога не работи ... :)

 

Ха-ха , във вестника пише , че ще играем от 15.00 .... вече на кой да вярваш ...... ? , а пък в програмата нищо не пише :pirate

Link to comment
Share on other sites

106 BUL-FRA 26/08/2006 16:00

107 RUS-BRA 26/08/2006 19:00

Oбаче това колко е вярно не мога да гарантирам !

Иначе за сайта ... кога работи кога не работи ... :)

 

Ха-ха , във вестника пише , че ще играем от 15.00 .... вече на кой да вярваш ...... ? , а пък в програмата нищо не пише :pirate

На вестника вярвай :P ,мачът почва след 50 минути

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...