Jump to content
BulForum.com

FIVB World League 2006, Класиране,инфо,мнения...


Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
е добре де,аз не съм много наясно с правилата...та втория не се ли класира?

Не :) Само 1-вия от групите , отборът организатор (там където ще се играят мачовете след групите , най е Русия ) и отборът получил така наречената Wild card (нз по какъв критерии го избират) .

Link to comment
Share on other sites

Не :) Само 1-вия от групите , отборът организатор (там където ще се играят мачовете след групите , най е Русия ) и отборът получил така наречената Wild card (нз по какъв критерии го избират) .

най-вероятно с пари :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мачовете с Куба ... ? Някой знае ли дали ще ги дават по :censored2: телевизия ?

май няма да го дават :angry1 лично аз ще им пратя мн поздрави, ако искате и вие може да изразите недоволството си на mail - programa@bnt.bg

Link to comment
Share on other sites

Куба - България => 3 : 1 :angry1 ... Пфу ... айде поне 2-рия мач да го вземем :wacko:

да знаеш къде може да се гледа мача он-лине. т.е резултата де не целия мач :bgrin: иначе канал 1 е изтрито от телевизора ми и няма да го гледам повече :excl:

Link to comment
Share on other sites

България-Куба 3:0(25:20;25:22;25:21)

Честита победа на всички :) Отново сме на първо място в групата,надявам се да го задържим до края и до се класираме за финалите в Русия

Link to comment
Share on other sites

Нашите като се стегнат малко и могат да играят както трябва ! Иначе гледат да се измъкват по по-лесния начин , без да си дават много зор :)

Айде сега събота и неделя да мажем и Корея :) ....

Link to comment
Share on other sites

Много добре дотук. Само дето не сме на първо място, а на второ в момента и трябва здраво да се стегнем за мачовете с Куба тук и да играем по-чисто с леваците...за всеки случай.

Link to comment
Share on other sites

България-Куба 3:0(25:20;25:22;25:21)

Честита победа на всички :) Отново сме на първо място в групата,надявам се да го задържим до края и до се класираме за финалите в Русия

Много добре дотук. Само дето не сме на първо място, а на второ в момента и трябва здраво да се стегнем за мачовете с Куба тук и да играем по-чисто с леваците...за всеки случай.

ся последно първи ли сме или втори?

Link to comment
Share on other sites

Имах удоволствието да глеадм мача.. размазахме ги. Иначе имат грешка, защото понеже се гледат геймовете сме пред тях защото Sets Ratio ни е по голямо от тяхното... Но те нещо са оплескали... :)

Link to comment
Share on other sites

Ми те нашите, още не са в час от пътуването от Куба.. Ама лошото е, че тъпите кубинци са пак пред нас в класирането.. Извинявам се че в по горния бях толкова настоятелен че сме първи, но за съжаление не съм прочел малките букви под класирането.. "..гледа се съотношението в точките, не в геймовете.." и по тоя показател Куба са по добер от нас..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...