Jump to content
BulForum.com

Temi Po Literatura


iv_laz

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

AE stiga we!!! Nito edin ot linkovete ne raboti.(neznam 6to taka...)

A i za temite, kvo e lo6oto ima6 doma6no i da si printne6 ne6to dobro.Tva go pravqt ne samo 'neznaikovcite', no i znae6tite.Az primerno nqmam stil na pisane-vseki pat pi6a ne6to originalno... :D I kvo ako nqmam vreme i znam 4e moa da namerq ne6to dobro 6to da ne go zema?

(po-princip sam dosta dobar po-literatura i balgarski, no mislq 4e ne e tuka mqstoto da spazvam kvito i pravila :D )

Link to comment
Share on other sites

пичове аз съм 9-и клас и мисля, че нямя проблем с темите по литература. на изпита по литература след 7-и клас имах 5.75, така че ако има мераклии за теми за 7-и клас да се обаждат, за цената ще се разберем!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tarsia temi po Literatura za 10 klas varhu :

Viatar e4i Balkan stene

Stani Stani unak balkanski

Kade si viarna ti lubov narodna

Bulgari Unaci

Bulgaria Mila Maiko

Istoriq slavianobalgarska

 

Ako niakoi znae otkade moga da si gi nameria neka mi kaje...molia vi pomognete mi!!!Blagodaria vi predvaritelno :rolleyes: :(

 

---mod note:

 

Прочети това тук - http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=2383&st=0

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

mersi za link4eto ве4е си харесах някои теми за 10 клас

тъкмо смятах да покажа тая година на николова кои кои е ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Www.Free-School.Hit.Bg

Това се мъча да направя но .... няма време помощ ! Колкото можах направих!:)

 

Моите уважения към труда ти(или труда на други),но как мога да имам доверие в теми,които съм свалил от сайт с правописни грешки в менюто?

И все пак-доста добре е направено,така че на фона на полезното,неприятното е съвсем малко ;)

 

Оффтопик :

И ако Оувърмен не е онлайн,спокойно можете да се обърнете към мен за помощ под формата на информация.Писането на теми си е за него ;) пък и не искам да му подбивам пазара :evil

 

Започнах с поправката на правописните грешки като за начало. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой може ли да даде линк от къде да си сваля тема по литература за 9 клас-Изображението на войната и мирът в Илиада.Потърсих в линковете които сте дали по горе,но нищо не намерих. :cry

Link to comment
Share on other sites

От "От разказа до мита" или "От Омир до Еврипид" - и двете ги има в "Иван Вазов" :D

По-добре се разходи до там.Тъкмо да подишаш чист въздух и да не виснеш непрекъснато пред пц-то.

Link to comment
Share on other sites

Ае вие да не сте от един клас????Едно време,като бях в гимназията имаше едно вестниче - "Рики - кандидат-гимназист,Гимназист" - там имаше много от тоя тип теми.Мисля,че може и сега да го има.

Link to comment
Share on other sites

Айде накой да каже от каде да си намеря "Образа на Агамемном" I-песен на Илиада,че никаде не мога да намеря :confused  :confused  :confused

 

http://free.techno-link.com/SchoolTEAM/FRE...AM/Temi/Iliada/

Има и едно ръководство по литература за почти всеки клас, там има всякакви анализи.

Ръководството е синьо, намира се в почти всяка книжарница.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Разкрихме рубрика "Очаквайте", в която може да видите какви теми ще бъдат публикивани поетапно в нашия сайт. Т.е. това е списък от учебни дисциплини, по които ще добавим много нови теми. Вижте тук.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Спешно ми трябва 1 есе по литература :cry

"Предателството на Юда-слабата човешка природа в библията."

Абе каквото намерите свързано с темата ще е добре!!!!!!!

ПЛС ХЕЛП!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Тази тема е наистина много хубава само искам да ви кажа (на тези които искат теми наготово), 4е учителите ви знаят много добре какви са вазможностите ви и веднага ще разберат,че темите не сте ги писали вие :P Единствения вариант е да предавате винаги такива теми,но на класните работи сас сигурност няма да можете да препишете тема от 4 листа.И аз не съм велик в писането на есета и т.н. но има едни книжки с анализи,които много помагат.Използваите ги,те са затова! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...