Jump to content
BulForum.com

Превземане на държавата


tankis

Recommended Posts

С ТАЗИ ТЕМА НЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ НИКОЙ, НЕ СЪМ РАСИСТ ИЛИ НЕЩО ТАКОВА, ПРОСТО ТОВА СЕ СЛУЧВА!

 

 

Усещате ли как бавно, бавно българската държава се превзема от турците?

 

1-во повечето депутати са турци...

2-ро турците спонсорират ( дават средства ) за реставриране на джамии и други такива турски неща

3-то по НАЦИОНАЛНАТА телевизия дават новини на турски

4-то там учебници на турски ли кво беше

5-то ще видим какво става

 

Споко, робството няма да е толкова гадно :P

Link to comment
Share on other sites

Определено няма да е гадно 500 години бяхме добре . Даже и ходят по митинги с рейсове предназначени за превоз на деца за училище . Ще превеждат " Аз съм Българче " на турски . 1 семейство има минимум 6 деца . В едно училище в изгрев ОУ " Димчо Дебелянов " превеждат на дежата от български на цигански за да учат .

Нека боли го кръста някой за държавата всеки гледа да се докопа до кокала и да го изгризе колкото може по бързо .

ЕДИТ: Темата и давам няколко дена или няколко часа в зависимост от настроението на модераторите :) и тези които изцепват великите си мисли тука.

Link to comment
Share on other sites

Ами направи нещо щом си недоволен. С писане по форумите (и то такива с филтриран достъп) нищо няма да се промени :)

 

Едит: ще се заяждам докато не разкараш профила ми от подписа си, или поне докато не дадеш логично обяснение какво прави там.

Link to comment
Share on other sites

Има много такива теми и винаги се пишат 2 вида менния:едните(акто мен) мразят мангалите и искат да ги махнат от държавата,но така не се получава,а другите повтарят ,че няма как да сатне с писане по форуми и че смао се флууди...не мисял ,че в ази темаще се каже нещо различно.

Link to comment
Share on other sites

tankis и ти ли бе душа. :) Май ще се налага скоро и на теб да изписваме хапчета.

 

Бе що не се пише в старите такива теми, ми постоянно трябва да се пускат нови и нови теми за това? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Важното е,че човека е прав!

Лошото е,че нашите баламурници им разрешават това,като прават коалиции с тия мръсници.

Link to comment
Share on other sites

Важното е,че човека е прав!

Лошото е,че нашите баламурници им разрешават това,като прават коалиции с тия мръсници.

ТОй че е прав прав е....И аз мсиял като него,но така нищо не се псотига с едан тема повече...трябва нещо друго да се направи

Link to comment
Share on other sites

лошото е,че ако постна тва,дето ми е на сърцето,вече съвсем сериозно ще ми дадат финалните 20% и полздравителната картичка.

иначе с удоволствие бих ви понасосал малко на тая тема.точно вие,вечно хленчещите сливки...

Link to comment
Share on other sites

Еми като има една камара Българи,които не гласуват и като няма кой да спре ДПС да си докарва гласове от съседна Турция ще е така.

Link to comment
Share on other sites

Еми като има една камара Българи,които не гласуват и като няма кой да спре ДПС да си докарва гласове от съседна Турция ще е така.

Именно...та то аз агитирам роднините ми да галуват :wacko:

Link to comment
Share on other sites

1-во повечето депутати са турци...

Айде пак си помисли......

Link to comment
Share on other sites

OT:Тоя х.Аспарух да го е*а у газо.Намерил къде да създава държава.Да беше тръгнал към Рим каво всеки нормален племенен вожд по онова време. :OT

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...