Jump to content
BulForum.com

Сериалът " ТHE 4400 "


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Аз мога да кажа, че 3 сезон е супер як! :D Това за книжата, личи колко добре си следил предишните епизоди, за да не помниш какво е станало. ;)

Link to comment
Share on other sites

THE 4400 SEASON FINALE

 

Tom and Diana race to stop Jordan Collier, whose plan to save the future could throw the world into chaos. Don't miss the season finale of The 4400 this Sunday at 9/8C on USA Network.

Не казват нищо за последен сезон, но може би няма да има повече :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Не казват нищо за последен сезон, но може би няма да има повече :(

 

THE 4400 WILL RETURN

FOR A FOURTH SEASON!

 

The saga of The 4400 will not end with this Sunday's season finale, as USA Network announced Tuesday that it has picked up the Emmy-nominated drama for a fourth season! The new, 13-episode season is slated to launch in Summer 2007.

Link to comment
Share on other sites

Тоя сериал стана ужасно тъп :(

 

LOL ... Пич .. явно нямаш вкус :-) Аз като фен на готините сериали, оценявам този сериал на 3-то място :-) от най добрите ми 10 :-) хихи :punk

 

 

някой търсеше началната песничка...та в дс-то я има-там в дата,файнд.бг

 

 

Ади нали си мой човек ето е песничката към сериала :-) ЦЪК

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

през уикенда се насилих да изгледам целия първи сезон ... и мога да кажа, че сериала е слаб. някак си прекалено претенциозен е, шаблонен е, разбираш какво ще е развитието на действието няколко серии напред и най-дразнещото поне за мен - не се отделя внимание на детайлите.

общо взето всички сериали ми изглеждат някак си мижави в сравнение с lost и prison break, които от своя страна също не са "перфектни", но за момента май са най-добрите в ефира ... worldwide :)

Link to comment
Share on other sites

.. сериала е слаб. някак си прекалено претенциозен е, шаблонен е, разбираш какво ще е развитието на действието няколко серии напред и най-дразнещото поне за мен - не се отделя внимание на детайлите.

общо взето всички сериали ми изглеждат някак си мижави в сравнение с lost и prison break..

 

Как може да кажеш такова нещо при положение, че Prison Break е с пъти по-предвидим и нареден от The 4400. Айде, предвидим не толкова, но нареден - по-нареден филм не съм гледал. Как може всичко да става точно тогава когато трябва и изхода да е точно такъв както трябва. Всички са толкова умни, че чак е нереално. Стане ли нещо различно, то задължително се изглажда до края на епизода.

 

На мен и трите сериала ми харесват (особено LOST). The 4400 става много интересен по-нататък. Към 3-ти сезон. Просто някакси в The 4400 атмосферата е по-монотонна и неутрална, отколкото в останалите 2.

Link to comment
Share on other sites

Как може да кажеш такова нещо при положение, че Prison Break е с пъти по-предвидим и нареден от The 4400. Айде, предвидим не толкова, но нареден - по-нареден филм не съм гледал. Как може всичко да става точно тогава когато трябва и изхода да е точно такъв както трябва. Всички са толкова умни, че чак е нереално. Стане ли нещо различно, то задължително се изглажда до края на епизода.

 

На мен и трите сериала ми харесват (особено LOST). The 4400 става много интересен по-нататък. Към 3-ти сезон. Просто някакси в The 4400 атмосферата е по-монотонна и неутрална, отколкото в останалите 2.

 

позволи ми все пак да имам лично мнение и виждане за сериалите :)

 

... то, в тая линия на мисли и втория сезон на lost в много отношение сценаристите почнаха да си го изсмукват от пръстите.

 

колкото до този, пак казвам - страшно претенциозен, не обръщащ внимание на детайлите и някак си "нареден".

 

за prison break - някъде в темата за сериала съм писал какво мисля и то по-определено за 2-сезон - тук

Link to comment
Share on other sites

Кое в The 4400 е предсказуемо? Кое си видял с 4 серии напред като самите серии са почти независими? И кое е наредено? Това, че не всичко става по "Планът" и не във всяка серия наще момчета побеждават? The 4400 е един прекрасно измислен и направен сериал за разлика от Prison Break. Добре, че е втория сезон на тази сапунка, че не знам как щеше да оцелее. Първи сезон не съм го гледал и вече всичко ми е ясно в този сериал все едно нищо не съм изпускал. Измъчих се да гледам 10 серии от първи сезон и едва не умрях от скука. Не знам какво толкова го харесвате. Това е нареден сериал, а не 4400, но всеки си има мнение, така че..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе не е лош сериала гледам го докато пуснат новите серийки на старгейт и галактика.Обаче на някои серии направо заспивам.По десетобалната система 5.5

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
гледах първите 2 серии и за ся не може да се сравнява с изгубени ама докато той почне става

 

ммм НА МЕНЕ ми харесва доста :-) Очакваме следващия сезон ;-)

 

a някой знае ли как се казва песента с която започва филмът? иначе сериалчето не е никак лошо, малко мудно се развива действието, но докато чакам 2ри сезон на prison break става :bgrin:

 

е как да не знаете :-) хихих ся ще е кача за да си е свалите :) и ще ви дам линк :)

 

Theme song ~ "A PLACE IN TIME" by: Amanda Abizaid това е, ама не мога да я намеря никъде. ако попаднеш на нещо пиши :)

 

Ще е имате от МЕНЕ лично :-)) щом сте ми фенове :-) на тая яка песничка :-) Ако искате и текста ще ви дам :)

 

petko_2004 - Ако има желаещи .. ще ви ги кача в Linkos.BG - т.е то май ги има .. или локално в тракета на GGbit - bt.ggbit.info - вие кащете и ще го направя .. всички сезони ще кача :) ако искате !

 

Romanista - Мм .. има ги в Linkos.BG .. а за арената :-) покана може да ти дам .. до края на месеца .. ама ако си на ГГбит :) с тоя БГ УП :-) мм все пак .. ще си помисля .. и да не си само .. свалям и бягам :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Екстра е сериала!

Актьорите са перфектни и замисълът също го бива!

Чакам 4 сезон да видим кфо ше стане

 

 

И аз така .. официално не съм видял кога ще е .. но ще е тая година :) 100 % :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
И аз така .. официално не съм видял кога ще е .. но ще е тая година :) 100 % :)

Zasega sum gledal 1vi i 2ri season,i kato vidqx kak svurshva 2ri season o4akvam 3 season v ramkite na 13 serii da e neveroqten,Maq ponqkoga iznervq [ kum priatno za xorata koito sledqt redovno seriite ] kato kaje neshto nekonkretno i posle se 4udish kvo e iskala da kaje :D

Neznam seriala super me kefi,makar 4e ponqkoga mu se nervq na razvitieto ,no tova moje bi e zashtoto gledam po 6 serii edna sled druga i nqma trupka,kato primerno da 4akash sedmica za sedmica ,daje 100 % sum siguren ,4e zaradi tova kolkoto i da me kefi ne e maximalna trupkata,sega kato po4ne 4 season togava shte e maximalnata trupka sigurno da go 4akam den za den ,sedmica za sedmica.... Sega shte gledam sled 1-2 dni 3 season ... Pishete seriala e lud :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
И аз така .. официално не съм видял кога ще е .. но ще е тая година :) 100 % :)

Taka tui kato az pro4etox malko za seriala i potursix koga shte izlizat novite serii ,moga da vi kaja :

4 season

episod 1 - The wrath of Graham -Airdate : June 17,2007 - sled 18 dni !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ама това сериалче нещо подобно на heroes ли е?определени хора със способности се обединяват за да спасят света?

Link to comment
Share on other sites

ама това сериалче нещо подобно на heroes ли е?определени хора със способности се обединяват за да спасят света?

Горе долу.Но тук се обединяват, за да спасят китовете :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...