Jump to content
BulForum.com

SURVIVOR в България


slay

Recommended Posts

Ей тва беше баси изненадата. Преди го гледах по нова в американския му варианти ми беше супер интересно, а сега представям си колко ще ми е интересно с българи. Ето и повече инфо за шоуто. Вече се вижда края на биг брадър особено, ако са по едно и също време, просто на българите им омръзна да гледат едно и също всяка вечер.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

M дам. На бай брадър, лека му пръст вече. :) Това беше голяма изненада. Гледал съм руския вариат на Survivor и по това което хванах, по нищо не се мери ББ с него. Нямам търпение да гледам как си

търсят плъхове, за да хапнат. :woot

Link to comment
Share on other sites

M дам. На бай брадър, лека му пръст вече. :) Това беше голяма изненада. Гледал съм руския вариат на Survivor и по това което хванах, по нищо не се мери ББ с него. Нямам търпение да гледам как си

търсят плъхове, за да хапнат. :woot

Е стига бе, чак до там ли ще стигнат? Това няма да е шоу тва е гадно :| Мисля че съм го гледал това където гонят някой чрез тайно гласуване и тогава ми се стори доста тъпо, дано нащо да ми хареса =).

Между другото пише че се чудят как да кръстят българската версия. Представям си: Тази вечер от осем часа гледайте "Оцелял", само по Би-Ти-Ви.

Link to comment
Share on other sites

Е стига бе, чак до там ли ще стигнат? Това няма да е шоу тва е гадно :| Мисля че съм го гледал това където гонят някой чрез тайно гласуване и тогава ми се стори доста тъпо, дано нащо да ми хареса =).

Между другото пише че се чудят как да кръстят българската версия. Представям си: Тази вечер от осем часа гледайте "Оцелял", само по Би-Ти-Ви.

Ми шси я кръстат Survivor как да я кръстят като сигурно има и некаф лиценс :) .Иначе дейба аз съм много навитак да ида ама няам още 18 години та да ида на праслушване :D

Link to comment
Share on other sites

Къде ще е това прослушване и какви са критериите, на които трябва да отговарят желаещите?
Критериите ги въртят цял ден. Психически и физически здрав, пълнолетен, валиден до края на годината международен паспорт...

Има телефон и адрес за записване.

Link to comment
Share on other sites

трябва да изпратиш паспортна снимка, снимка в цял ръст и автобиографията си на survivor@btv.bg (не съм сигурен дали това беше и-меилът) или на някъв адрес в София, който също не помня. Трябва да си физически и психически здрав и да си издръжлив, защото ако си гледал чужди варианти на сървайвър знаеш за какви изпитания става дума, а също и на възраст трябва да си между 18 и 50 години.

Link to comment
Share on other sites

трябва да изпратиш паспортна снимка, снимка в цял ръст и автобиографията си на surviver@btv.bg (не съм сигурен дали това беше и-меилът) или на някъв адрес в София, който също не помня. Трябва да си физически и психически здрав и да си издръжлив, защото ако си гледал чужди варианти на сървайвър знаеш за какви изпитания става дума, а също и на възраст трябва да си между 18 и 50 години.

тва къде го прочети щото мисля да се запиша

пише се survivor

Link to comment
Share on other sites

тва къде го прочети щото мисля да се запиша

пише се survivor

Мисля че между 4-6 Юли ще е кастинга в Пловдив на тенис кортове Локомотив до гребната :) .Не съм сигурен само за датата

Link to comment
Share on other sites

тва къде го прочети щото мисля да се запиша

пише се survivor

Това го потарят постоянно по БТВ. Срока за записване май беше до 28 юни.
Link to comment
Share on other sites

тва къде го прочети щото мисля да се запиша

пише се survivor

 

абе снощи по шоуто на Славчо, и по битиви по време на рекламите пускат някой път рекламата на сървайвър, ама ти казвам, иначе за снимките и за автобиографията съм сигурен

ето ти и линк с пълното инфо

Link to comment
Share on other sites

Абе 28 юни краен срок-друг пат.Пичовете ша ходат по градовете до края на юли и ша има кастинги.В Пловдив,София,Бургас и нз си къде още.Пусни БТВ за 2 часа и ша я пуснат рекламата да видиш

Link to comment
Share on other sites

абе като не знаеш за какво разпространяваш грешна информация, в сайта няма да те лъжат, ти се бъркаш с кастинга на биг брадър3, ти му говориш, той пак си знае неговото

Link to comment
Share on other sites

Абе 28 юни краен срок-друг пат.Пичовете ша ходат по градовете до края на юли и ша има кастинги.В Пловдив,София,Бургас и нз си къде още.Пусни БТВ за 2 часа и ша я пуснат рекламата да видиш
Краен срок за записване – 28 юни 2006 година.

Чети малък :angry1 БТВ, като незнаеш мълчи си.

Link to comment
Share on other sites

Чети малък :angry1 БТВ, като незнаеш мълчи си.

Ми дейба майка му дейба по БТВ тфа го говориха неска.Аз нещо изперквам.Хубаво ай извинявайте.Бахти жегата нещо не са отразява добре на никой май

Link to comment
Share on other sites

Таман си викам, че ще слушам Eye Of The Tiger на живо, а то какво било... ;)

ХА-ХА - и аз така си помислих първо и чак се зарадвах :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз си пуснах документите... :D Някой друг?

аз също и мисля да им се обадя да разбера кога са кастингите и всички ли ще бъдат допуснати на кастинг

ето телефона-02/9156560

Link to comment
Share on other sites

това шоу ще е много заребено

гледал съм няколко серии и ми се вижда голям кеф да се участва

аз щях да си подам докоментите но мисля накрая на тая година да заминавам за Америка

такаче този сезон на SURVIVOR щего пропусна мисля за 2-рия да участвам ( е ако ме изберат де )

Link to comment
Share on other sites

еми успех на тея които искат да участват :Р не е лошо да идеш на карибите пък дори да е на някав пуст остров без храна и вода :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Още преди години като гледах по НТВ това предаване много ме зариби и много искам да участвам ама чак август правя годините.Иначе имаше и друго яко предаване " Страх " дано да откупят лиценз и за него и да го правят в България . Много ми харесваше просто се тестваше там до каде се простира границата на психиката на човек също и физическата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...