Jump to content
BulForum.com

PC игри портнати от конзоли


w00x

Recommended Posts

Въпросът ми е следния. Може ли някой да ми каже игри, които са приятни за игра с Game Pad. В повечето случаи това са игри портнати от конзола, но има и други. Аз знам само Pro evolution Soccer 5 и

Onimusha 3: Demon Siege.

 

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Sonic adventure DX

Rayman 3 : Hoodlum Havoc

Beyond Good And Evil

Legacy of Kain поредицата

 

За това се сещам в момента , ако ми дойде нещо на акъла ще пиша :)

Link to comment
Share on other sites

Pitfall: The Lost Expedition - Тя е портната. Управлението е достатъчно удачно с клавиетура, но и с геймпад си го бива.

Second Sight

Ice Age 2

Psi - ops - може и да не е много за пад, но ако имаш барабани - става

Over The hedge -много е забавна тази игра.

 

Това е от мен

Link to comment
Share on other sites

Аз скоро си зех пад и смело мога да кажа че почти всички игри се играят по-добре с джойстик.Сега конкретно по темата

Tony Hawks American Wastelandдаже и в указанията за номерата които може да правиш ти изписва клавишите от PS2.И по принцип всички Tony Hawk са такива :)

Link to comment
Share on other sites

Портвани конзолни хитове са Silent Hill-овете.

Скоро може да имате и два от най-големите хита излизали за playstation 2

Devil May Cry 3 и Resident Evil 4.

Link to comment
Share on other sites

Аз скоро си зех пад и смело мога да кажа че почти всички игри се играят по-добре с джойстик.Сега конкретно по темата

Tony Hawks American Wastelandдаже и в указанията за номерата които може да правиш ти изписва клавишите от PS2.И по принцип всички Tony Hawk са такива :)

От tony hawk серията всички стават за пад Това също е доста приятно за игра :)

Link to comment
Share on other sites

От tony hawk серията всички стават за пад Това също е доста приятно за игра :)

Мда аз тфа казах ама не съм дал линк :P .Иначе ти препоръчвам ако си фен на Adventure жанра да изиграеш Dreamfall The Longest Journey 2 с пад-че.Доста по-приятно е според мен

Link to comment
Share on other sites

От tony hawk серията всички стават за пад Това също е доста приятно за игра :)

На мен ми изглежда прекалено детско, но можеи пък да е интересно.

Link to comment
Share on other sites

Портвани конзолни хитове са Silent Hill-овете.

Скоро може да имате и два от най-големите хита излизали за playstation 2

Devil May Cry 3 и Resident Evil 4.

 

Devil-а определено ще се цъка, само да се появи :) Silent Hill-а не ме блазни толкова :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако ви портнат и onimusha 4 също мноо ше намажете.Играта е култова,2 двд-та ,може двойна(което е големия кеф)

Link to comment
Share on other sites

Ето още няколко порта:

Knights of the Temple -Доста добра игра. С геймпад управлението е много добро и играта е порт от ps2 версията. Бива си я с една дума.

Knights of the temple 2 - на мен лично ми хареса повече първата игра, но и втората не е коша.

Да не забравяме и Prince of Persia игрите. Мисля, че те също ще се играя добре с пад.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми изглежда прекалено детско, но можеи пък да е интересно.

Тука не става въпрос кое е детско и кое не , човека пита за игри , които са удобни да се играят с пад , дадах линк към играта , защото преди около година и половина гледах рекламата и тогава беше за Gamecube :)

Link to comment
Share on other sites

Ето още няколко порта:

Knights of the Temple -Доста добра игра. С геймпад управлението е много добро и играта е порт от ps2 версията. Бива си я с една дума.

Knights of the temple 2 - на мен лично ми хареса повече първата игра, но и втората не е коша.

Да не забравяме и Prince of Persia игрите. Мисля, че те също ще се играя добре с пад.

 

offtopic.gif

Knights of the Temple 2 е просто УЖАСНО смешна! Пълен провал на и без това не особено добрата поредица, въпреки че Starbreeze си направиха име с Enclave навремето... ех, Enclave 2... cray.gif

Link to comment
Share on other sites

Pro Beach Soccer / Ultimate Beach Soccer - С пад ще се играе прилично, а и играта според мен си я бива. Въпреки, че графиката й е малко старичка, от към геймплей е много добре и е зарибена като цяло.
Link to comment
Share on other sites

PC игри портнати от конзоли- по-старите заглавия от серийте mortal kombat и virtua fighter.

новите естествено не са портнати.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...