Jump to content
BulForum.com

Коментаторски бисери


maddrum

Recommended Posts

Почна световното, и нашите коментатори вече направиха първите си "изцепки" в ефира...

Давам начлото:)

Полша-Еквадор

"Много трудно е да разчупят този орех, като говорим за Еквадор-кокосов орех...."

 

 

 

П.С. ...знам че има подобна тема, но тя е за Европейското:) По-добре е да се започне начисто:):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Това е от вчера

Не стига че нямаше нарушение, но нямаше и картон :lol:

 

Дуайт Йорк спечели с Манчестър Юнайтед троен престиж :laughing:

Link to comment
Share on other sites

"Дейвид Бекъм печели единоборството... топката излиза от терена... всъщност не излиза, защото Невил се притича да я хване, хубаво е да се види как играчите се подкрепят един друг"

Бекъм кърти :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз и в другата тема го писах тфа ама не бях я видял тази

Мача Германия-Коста Рика:"двамата свършиха в 16 минута" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тринидат и Тобаго : Швеция "40 е 58 годишния Лео Бенхакер" :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тринидад и Тобаго : Швеция :

Когато бързаш - бъркаш, а когато си много закъснял - много бъзраш, съответно много бъркаш. :blink:

Link to comment
Share on other sites

По-точно каза "40 е 57 годишния Лео Бенхакер, не, извинете на 63"

Ами същия коментатор как обясни колко са феновете на Тринидат и Тобаго на стадиона:

"100, 200, около 300 човека"

:)

Link to comment
Share on other sites

По тоя повод имам едно много смешно клипче от шоуто на Слави, където Павел Поппандов играе коментатор.Не знам обаче къде да го кача, някой ако има желание да ми пише в DC++ го изтегли и да го ъпне.

Link to comment
Share on other sites

.....атакува, удар! и сааааааааааааааа..... Санчо успява да се намеси

 

Кой по дяволите изпрати такива дебили в Германия???

Link to comment
Share on other sites

.....атакува, удар! и сааааааааааааааа..... Санчо успява да се намеси

 

Кой по дяволите изпрати такива дебили в Германия???

Ха-ха-това май го каза Калин Катев-той е от БНР,но защо ли са го командировали там :blink:

Link to comment
Share on other sites

те коментират от София, струва ми се, иначе язък че има толкова опит тоя Калин Катев, аз щях да коментирам по-добре, и без това знам имената на повечето футболисти за разлика от него, първото име на Линдерот не е Томас, а Тобиас

Link to comment
Share on other sites

Тъпакът Петър Василев (най-големия дебил в историята) повее от половин минута продължи да твърди , че е 3:1 за Аржентина и да прави лирични обяснения за гол, който отмениха веднага

Link to comment
Share on other sites

Половин час псуваме тъпите аржентинци че са направили 3:1 и на края на мача рабираме че са завършили 2:1 :blink: :blink: :blink: . Ние с мойте приятели много много не гледахме мача ама караи.

Link to comment
Share on other sites

Този сладур, който коментира мача в момента (и между другото е пуснал някаква брада, с която изглежда още по-голям кретен) одеве каза, че и двата отбора са спечелили групите си, завършвайки на първо място. Е интересно как може да спечелиш пък да не си на първо място.

Между другото на тоя катил предаването му се казва "трето полувреме" :D

Link to comment
Share on other sites

Този сладур, който коментира мача в момента (и между другото е пуснал някаква брада, с която изглежда още по-голям кретен) одеве каза, че и двата отбора са спечелили групите си, завършвайки на първо място. Е интересно как може да спечелиш пък да не си на първо място.

Между другото на тоя катил предаването му се казва "трето полувреме" :D

Същият този така наречен коментатор не спира да повтаря:Робен,като слага ударение на "о"-то :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...