Jump to content
BulForum.com

Sensible Soccer 2006


russsi

Recommended Posts

Става въпрос за футбол, доколкото виждам от скрийновете използващ сел схейдинг ефект. Вече го има като торент в арената и сега го свалям. Защитата му е Securom 7 , така че се надявам да няма проблеми при пускането. Ето ви допълнително info за играта. Ето ви и линк за скрийновете - link

download:

ArenaBG

 

Засега го има само в арената, но до края на деня ще го качат и в другите терент тракери.

Link to comment
Share on other sites

За да няма "как се пуска тва уе" четете:

 

Пускате Securomloader и избирате SensibleSoccer2006.dat. Тва докато излезе крак.

Link to comment
Share on other sites

Графиката е много яка. Лошото е, че отборите са твърде малко и естесвено този на България го няма. И когато започна играта на терена футболистите се движат твърде бавно. т.е. Играта е прекалено мудна. Никъде не намерих как да увелича скоростта на играта.

Link to comment
Share on other sites

Сега като поиграх вече играта не мисе вижда толкова лоша. Сега вече има и крак. След като поиграете малко ще свикнете с бавните движения и малкото опций за настройка на играта, така че да ви е приятно. Но ако все пак преглътнете всичко това. Играта никак не е лоша, поне за мен. Трябва да допълня че има много грубости. Ако подсечете някой отпред няма фал, но ако го направите отзад, то определено ще ви дадат жълт картон. Съдията никога не дава направо червен картон, за да го получите, ще трябва да минете през двата жълти. Гол е наистина трудно да се вкара, не заради трудността, а заради трудното управление. Играта на мен си ми харесва, въпреки, че има толкова много недостатъци, но това си е лично мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

За тая игра трябва да ти дават пари за да я играеш. Може би е направена за лица под 10 години.

 

Или хора, нетърсещи реализма ;)

Link to comment
Share on other sites

Баси глупавата игра...Тваа пущиняк, то се самоизяжда :D

BTW - Лъжа ли се, или всички футболисти в играта са с мутирали глави ? :D

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми се стори, че всеки отбор футболистите са с едни и същи лица т.е. Всеки отбор има еднакво изглеждащи играчи. :D

Link to comment
Share on other sites

Графиката е много яка. Лошото е, че отборите са твърде малко и естесвено този на България го няма. И когато започна играта на терена футболистите се движат твърде бавно. т.е. Играта е прекалено мудна. Никъде не намерих как да увелича скоростта на играта.

и кво е якото на графиката, след като всички играчи са еднакви и приличат на извънземни :laughing:

Link to comment
Share on other sites

и кво е якото на графиката, след като всички играчи са еднакви и приличат на извънземни :laughing:

Ми не знам. Някакси винаги са ми харесвали игрите със сел схединг или иначе казано с комиксова графика.

Link to comment
Share on other sites

май се отказах да я свалям след коментарите и скрийн шотовете. изглежда доста тъпичка. я кажете поне действието как е. има ли нещо по интересно или турнир и на края кат земеш титлата и играта свършва?

Link to comment
Share on other sites

Играта е много тъпа. Режимите на игра са малко и твърде скучни. Има Friendly - типичния. Има малко екшън, като пребивания и доста яки шпагати. Има Tournament, където можеш да си нарочиш какво да играеш - world cup, и т.н. Абе други не съм видял пък и не съм се опитвал да ги играя.

Link to comment
Share on other sites

Сега като поиграх вече играта не мисе вижда толкова лоша. Сега вече има и крак. След като поиграете малко ще свикнете с бавните движения и малкото опций за настройка на играта, така че да ви е приятно. Но ако все пак преглътнете всичко това. Играта никак не е лоша, поне за мен.

 

 

Играта е много тъпа. Режимите на игра са малко и твърде скучни. Има Friendly - типичния. Има малко екшън, като пребивания и доста яки шпагати. Има Tournament, където можеш да си нарочиш какво да играеш - world cup, и т.н. Абе други не съм видял пък и не съм се опитвал да ги играя.

и сега последно каква е играта :laughing:

Link to comment
Share on other sites

в началото ми направи малко по-положително впечатление, но като изиграеш 10, 15 мача доскучава. Идеята за такава игра не е лоша, но реализацията е зле. Или са имали малък бюджет или са се стиснали, защото са искали от малко да спечелят много.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...