Jump to content
BulForum.com

Парите от Чио-Чипс


Troublemaker

Recommended Posts

скоро приятел имаше РД и бая чипсове купихме и имаме само лявата част на парите (тази с главата )

 

2 банкноти на 20 лв

 

2 на 50 лв

 

1 на 100 лв

 

странно ми е защо всичките са ми все едни и същи половинки, та идеята ми е ако някой има другите да казва да правим партия, че срока е до края на май месец

Link to comment
Share on other sites

май накрая ще излезне че половините са разпространени по градове смисъл досега само леви половини са се падали ;)

Link to comment
Share on other sites

май накрая ще излезне че половините са разпространени по градове смисъл досега само леви половини са се падали ;)

Не намирам смисъл да са разделени по градове. Какво ще спечелят от това Chio-Chips ?

Link to comment
Share on other sites

Не намирам смисъл да са разделени по градове. Какво ще спечелят от това Chio-Chips ?

ем помисли малко и сам ще стигнеш до извода все пак се намират само едната половина другата половина ако нямаш познат или някой случайник да я намери да направиш партия си оставаш с едната половина т.е. по малко изпратени две части-=> по малко изплатени пари -=> повече продаде пакети повече печалба да не говорим че не във всеки пакет има пари до ся от 3 чипса в никой не сам намирал и се отказах

Link to comment
Share on other sites

имам подозрение, че различни половини са пратени в различни градове. т.е. тука да са левите в софия примерно десните и така да си останат чисти, понеже ако сложат само едната половина ще си навлекат неприятности :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

UzITo, Stenli :

Те тези пари така и така си ги режат - какво ги интересува коя половина къде е ?

Все едно като не намериш другата половина, ще им върнеш твоята си.

Това не е чек - това са кинти в брой. ;) (доколкото знам, защото не са ми се падали никога)

 

karaman, благодаря, че сподели това с нас... ;)

:)

Link to comment
Share on other sites

ти си много заблуден, кой ще ти нареже истински пари, това са банкноти - образци, от които като събереш цялата банкнота им я изпращаш и те ти пращат истинската банкнота цяла

Link to comment
Share on other sites

UzITo, Stenli :

Те тези пари така и така си ги режат - какво ги интересува коя половина къде е ?

Все едно като не намериш другата половина, ще им върнеш твоята си.

Това не е чек - това са кинти в брой. ;) (доколкото знам, защото не са ми се падали никога)

 

karaman, благодаря, че сподели това с нас... ;)

:)

дам явно не си запознат с промоцията по добре се осведоми и тогава да говорим дали ги интересува или не slay е напално прав

Link to comment
Share on other sites

Какво ли ще стане ако в печатницата си изпечатам такива банктнотки? Как ще разберат дали са техните при положение, че отличителни белези няма..?

Link to comment
Share on other sites

ти си много заблуден, кой ще ти нареже истински пари, това са банкноти - образци, от които като събереш цялата банкнота им я изпращаш и те ти пращат истинската банкнота цяла

Мда, прав си - незнаех за това (горе ясно написах, че не са ми се падали), но 1-во няма проблем да нарежат парите (по магазините има мноооого лепени банкноти) и второ - щом е такa - веднага идва въпросът на w00x...

Link to comment
Share on other sites

скоро приятел имаше РД и бая чипсове купихме и имаме само лявата част на парите (тази с главата )

 

2 банкноти на 20 лв

 

2 на 50 лв

 

1 на 100 лв

 

странно ми е защо всичките са ми все едни и същи половинки, та идеята ми е ако някой има другите да казва да правим партия, че срока е до края на май месец

Аз пък имам само дясни :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам само дясни :cry

 

Амй айде де, давай да правим партия. Супер че имаш дясни, то тва ни трябва на нас, нали за тва си пишем тука, а не се хвалим само, на кой кво му се е паднало :D

Link to comment
Share on other sites

Какво ли ще стане ако в печатницата си изпечатам такива банктнотки? Как ще разберат дали са техните при положение, че отличителни белези няма..?

Те и лазерните принтери вече ги докарват едни... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ги напечатам в офиса на Цифровата машина. Сигурен съм, че мога да изкарам такова качество, че и по-добро.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ги напечатам в офиса на Цифровата машина. Сигурен съм, че мога да изкарам такова качество, че и по-добро.

ако направиш такива и решиш да продадеш някой друго копие няма да откажа :love

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ги напечатам в офиса на Цифровата машина. Сигурен съм, че мога да изкарам такова качество, че и по-добро.

не съм виждал половинките, но ако нямат някакви номера по тях може да стане :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

вчера измъкнах леви 50 кинта,и си имат сериен номер,не вярвам да са едни същи :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...