Jump to content
BulForum.com

За Матрицата


Коя 4аст на Матрицата ви хареса най-много?  

215 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
  • 10 months later...

Първата е наи-яката.В другите почват некви фантазии и наслагвания, които още повече загрозяват филма и го правят пълна боза. :punk

 

 

 

YO

Link to comment
Share on other sites

Първата е наи-яката.В другите почват некви фантазии и наслагвания, които още повече загрозяват филма и го правят пълна боза.  :punk

YO

И аз съм на тва мнение , въпреки че специалните ефекти от 1-та част не могат да се сравняват с тези от по новите , аз най много нея си харесвам. :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

На мен лично най-ми харесва първата част от Матрицата, защото останалите са почти същите и филмът вече ми омръзна!!!

Link to comment
Share on other sites

На мен лично най-ми харесва първата част от Матрицата, защото останалите са почти същите и филмът вече ми омръзна!!!

И аз съм така ;) . Първата наистина беше нещо свежо , аз до тогава не бях гледал такъв тип филми (със движенията във въздуха , скоковете , бягането от куршуми и т.н ) ... след първата част излезнаха наистина много филми , които наблягат на това :angry1 . Вторите две части от филма също са ми любими , но просто за мен първата си остава класика ;) .

(.:добавка:.) Третата част ми харесва повече от втората :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да, не беше странно да видя толкова проценти в полза на първата част. Тя предложи нещо ново, нещо, което много хора не бяха и сънували като качество на спец ефектите. Втората, естествено, беше добро продължение на първата, ефектите бяха доразвити, но Голямата грешка беше, че втора и трета част бяха правени по едно и също време, а последната част не ни изненада откъм ефекти - нямаше развитие, което обуслови и спада на зрителския интерес.

Ако бъркам - поправете ме.

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е защо гледате на филма само като ефекти matrixfight.gif ?

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е защо гледате на филма само като ефекти?

На мен също :confused Във филма има много философия(за разлика от другите екшъни) За мен цялата трилогия си беше едно явление в киното, уникален(единствен по рода си филм) :)

Link to comment
Share on other sites

Да, не беше странно да видя толкова проценти в полза на първата част. Тя предложи нещо ново, нещо, което много хора не бяха и сънували като качество на спец ефектите. Втората, естествено, беше добро продължение на първата, ефектите бяха доразвити, но Голямата грешка беше, че втора и трета част бяха правени по едно и също време, а последната част не ни изненада откъм ефекти - нямаше развитие, което обуслови и спада на зрителския интерес.

Ако бъркам - поправете ме.

 

Права си, но бих казал, че първата част не предлага чак толкова качество на ефектите колкото идея в ефектите. иначе на мен нито една от трите части не ми хареса.

 

На мен също :confused Във филма има много философия(за разлика от другите екшъни) За мен цялата трилогия си беше едно явление в киното, уникален(единствен по рода си филм) :)

 

и каква е тая много философия. лично аз във втората част.. ония в стаята с многото монитори като почна да говори, никаква идея си нямах какво казва. ти данеби да го разбра?

Link to comment
Share on other sites

Първата част, изложи една доста нездрава идея за американеца... Той е щастлив, но не прекалено щастлив, че да почне да се съмнява.. Той е нещастен, но не чак толкоз, че да почне да мисли за революции... Той е една "батерия" от цяла серия батерии, захранващи не особено ясни цели и подбуди... Той бива системно и методично заблуден, в резултат на което се получава един промит мозък, който, колкото и да е интелигентен и начетен, не може да проумее истинската същност на реалността си.. и предпочита да гледа съботния мач, отколкото да се чуди защо аджеба сина му е отишъл да се бие в Ирак... Защо ли в тая държава, най-страховитата инстанция е данъчната служба?

 

Втората и третата част, според мен са направени под натиск, за да обърнат/объркат/замажат идеята на първата.

 

/* edit */

Успех на тези от вас, които чакат с нетърпение Зелени карти ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...