Jump to content
BulForum.com

Проблем с изображенията :(


Recommended Posts

Ами сигорно ще се смеете но не знам какво трябва да си инсталирам за да ми се показват изображенията на всички страници проблема е че ми излизат само малко квадратче с червено хиксче в него (100% се го срещали ) и вече много се изнервям

Link to comment
Share on other sites

Еми трябват ти Plug ins за да виждаш тези наречени "картинки" Ako si na Mozzila FIrefox От можеш да ги инсталираш и да нямаш проблеми.... Пък ако нямаш най добре си е дръпни ... и от там съответно ще ти се инсталнат

Link to comment
Share on other sites

Е да ама аз съм с avant browser (което е еквивалентно на IE) от където следва че би трябвало да нямам проблеми

Е пък от кога следва че като си с IE нямаш проблеми? :bgrin:

Така де, иначе по default IE-то си ги отваря, не съм чувала да има проблеми именно с това...пък твойто щом е еквивалентно :Р Ама поразбъзикай му някъде из настройките, няма как да няма от къде :\

Link to comment
Share on other sites

Няма опция която да ограничи зареждането на картинки. на всяка страница ли ти се получава така? във форума смайлитата зареждат ли ти се? виж поне ако има проблем, какво разширение е проблемно.

 

Също така няма и плъгини които да ограничат появяването на картинки. Още по-малко пък щом си с Avant.

Link to comment
Share on other sites

В Internet options->Advanced има опция Show pictures. Друг е въпросът, че понякога "х"-чето излиза и на неща (празна рамка с "Х"), които изискват Java, а такава няма инсталирана.

Link to comment
Share on other sites

За да добиете представа за кво става въпрос ще ви кажа че от аватарите на целия форум виждам единствено моя а сега докато пиша това виждам единствено тези две усмивки :) :laughing: другите са бели и мога да ги маркирам но не се виждат (също както и аватарите) но когато се разхождам из някакви сайтове са с червен хикс

 

Оправих се оказа се че някой ми е бърникал настройките и просто е сложил отметка на "забрана на картинки" сега всичко е 6

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...