Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

Успех на всички днес !!!!

Моята колонка е :

Осасуна 1

Лацио 1

Хъл Сити 2

Валенсия 1

Залог 3 лева.

Е, случва се!!! Да не ми е за пръв път я??? Няма да е и за последен.

Добре, че не бяха много пари, а само избивах.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

А пък днес щях да съм на плюс ако бях пуснал моите мачове сингли. Твърдите ЦСКА, Аячо и Тотнъм излезнаха, останалите...някой да, някой не. Утре ще взема да пробвам със 2-ка на Спарта, Х на Ипсуич, 2-ка на Хекен и още 1 мач ще си избера, разбира се с малък залог :).

 

Забравих - честито на тези които хванаха :).

Link to comment
Share on other sites

kolko pari vze ?

Коеф. е някъде към 16 с 2лв. залог = около 32 - не е кой знай колко,но при положение,че от 2 седмици хващам нон-стоп по около 40-50 и доста добре ми влизат паричките :D

 

EDIT: jorji_s мерси :D Не ангажирам никой с мойте прогнози - просто ви ги казвам пък ако решите играйте ги :D

 

EDIT2: Лелеее последния фиш е доста отчайващ.Най-ниските коеф. на Бетис и Валенсия ги изпуснах,но просто не трябваше да ги играя при положение,че са толкова малки коеф. Няма нищо другата седмица пак... ;) :D :P

Link to comment
Share on other sites

за днес мисля да играя следните мачове:

 

 

 

ТЕЛСТАР - СПАРТА Р. 2 1.85

ХЕРАКЛЕС А. - ФК ЦВОЛЕ 1 1.5

ЮРГОРДЕН - ХЕКЕН 2 4.00

УУЛВЪРХЯМПТЪН - ИПСУИЧ х 2.9

 

 

Успех на всички !!!

Link to comment
Share on other sites

Пилето се отзовава. Мисля, че Хекен ще бият, но мача го готвя за изненада. Точно както вчера Йефле и Аалесунд. Хекен са шампиони на 1-ва дивизия и сега се изправят срещу бивши шампиони, но миналата година беше доста посредствена за тях. Естествено няма да слагам пари на този и мач и за това неволно си го пиша :).

Link to comment
Share on other sites

Вече от две-три седмици,имам околко 20 познати мача от общо 80 :bgrin: :angry1

Днес пуснах пак ей така..

ЕКСЕЛСИОР - ВОЛЕНДАМ 1 2.35

ФОРТУНА С. - ФК АЙНДХОВЕН 1 1.80

ХЕРАКЛЕС А. - ФК ЦВОЛЕ 1.70 днес коеф падна до 1.50 но аз съм на 1.70 :P

ФК КЬОЛН - ГРОЙТЕР ФЮРТ 1 1.50

УУЛВЪРХЯМПТЪН - ИПСУИЧ Х 2.90

Link to comment
Share on other sites

Пилето се отзовава...

шегаджийче :P

 

В крайна сметка , избрах си следните срещи:

Спарта-Прага - Злин 1 2:0

Телстар - Спарта 2 3:3<-----> да им го набиим у гъзъ

Херакъл - Цволе 1 2:1

Ещорил-Брага 2 0:1

залог-редовното десет , коефициента - майната му...

Успех на всички !

Link to comment
Share on other sites

Момчета искам да ви питам нещо.Реших да пусна 3 твърди+3 двойни.Тва прави 8 колонки.Искам да ви питам каво трябва да напиша на Системи Пълно комбиниране,ако изобщо трябва нещо?Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Момчета искам да ви питам нещо.Реших да  пусна 3 твърди+3 двойни.Тва прави 8 колонки.Искам да ви питам каво трябва да напиша на Системи Пълно комбиниране,ако изобщо трябва нещо?Мерси предварително

 

Нищо няма да пишеш.Пускаш си двойните,после отбелязваш на твърдите "тв" ,после залога и си готов.

 

дори и тв. не се отбелязват

 

Всъщност да,може и да пишеш "тв" ,а може и да не пишеш.Направо си ги праскай като права колонка.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не се пище, дори и тв. не се отбелязват! Просто ги пускаш все едно са в права колонка. А що се отнася до залога - ако искаш да пуснеш 3 двойни и да заложиш примерно 8 лева общо отбелязваш на залог - 1лв. (8 колонки x 1лв.) Общо взето тва е :)

Гледам Спарта пак са на път да направят изненада ... :( и моите любимци Ипсуич и те :(

Link to comment
Share on other sites

Някой играл ли е системи 2 от 6, 2 от 7,2 от 8 и т.н.?

Как се смятат колонките?

например 2 от 7 колко колонки са?

Не знам има ли смисъл да се играят подобни системи, но при подходящи мачове става.

Става въпрос за пълно комбиниране.

Досега съм играл само 3 от 6,7,8 и т.н.

Мерси предварително:)))

Link to comment
Share on other sites

Някой играл ли е системи 2 от 6, 2 от 7,2 от 8 и т.н.?

Как се смятат колонките?

например 2 от 7 колко колонки са?

Не знам има ли смисъл да се играят подобни системи, но при подходящи мачове става.

Става въпрос за пълно комбиниране.

Досега съм играл само 3 от 6,7,8 и т.н.

Мерси предварително:)))

Има един лесен начин за смятане на колонките в системите. Значи ако искаш да играеш система 2 от 7 например колонките се изчисляват по следния начин - 7.6 / 2.1 = 21 колонки! При 2 от 8 - 8.7 / 2.1 = 28 колонки. Ако искаш да сметнеш примерно 3 от 9 се смята 9.8.7 / 3.2.1 = 84 колонки. При 4 от 9 - 9.8.7.6 / 1.2.3.4 = 126 колонки. Не знам дали ти стана ясно, май не го обясних много добре ... ;)))

Link to comment
Share on other sites

Има един лесен начин за смятане на колонките в системите. Значи ако искаш да играеш система 2 от 7 например колонките се изчисляват по следния начин - 7.6 / 2.1 = 21 колонки! При 2 от 8 - 8.7 / 2.1 = 28 колонки. Ако искаш да сметнеш примерно 3 от 9 се смята 9.8.7 / 3.2.1 = 84 колонки. При 4 от 9 - 9.8.7.6 / 1.2.3.4 = 126 колонки. Не знам дали ти стана ясно, май не го обясних много добре ... ;)))

Разбрах те. Благодаря за инфото.

 

Маркирам на пълно комбиниране 2, нали така?

А ако срещата трябва да се комбинира задължително с други? Мога ли да я играя в система 2 от 5,6,7 и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

При 2 от нещо си задължително слагаш 1 тв. мач. Иначе можеш да играеш няколко системи в една, но последното число определя бройката мачове, т.е. не както ти казваш 2 от 5, от 6, от 7,а 2 от 7, 3 от 7 и 4 от 7.

 

П.С. Спарта... :cry .

 

П.П.С. Имам книжката на ЕФУ на PDF-че, но не е пълна. Липсват някакви глупости де,но всички системи и правила ги има. Ако има желаещи мога да я кача като се изпразни FTP-то

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...