Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Виляреал - Аз Алкмаар 1 - Едва ли Виляреал ще ги изпуснат,а и евро турнирите трудно ще останат без испански отбор.

Нюкасъл - Спортинг 1 - Смятам,че англичаните ще си вземат своето като домакини.

Аустрия Виена - Парма Х - Парма играят в турнира с резервните играчи,те гледат да се спасят от изпадане в първенството.Обаче в УЕФА играят стабилно

с по 5 защитника в линия като гости.Много трудно допускат гол,но и трудно вкарват.Виена по-принцип са добър отбор,но едва ли ще успеят да се преборят.Мисля,че ще е 0:0 или 1:1.

Болм - Сион 1 - И двата отбора играят за да приключи първенството.Първия мач беше 1:1.Болм като домакини мисля ще се справят.

Link to comment
Share on other sites

Мале каквото сте го засвяткали тоя Нюкасъл 1-ца...според мен мача е 2 тв., в най-лошият случай Х. Спортиг са в топ форма, наистина топ :). Нюкасъл пък паднаха много лошо от Вила в събота и мачът свърши с 3 червени картона. 2 от които на Бойър и Дайър за бой помежду си :blink: . Кажи-речи това си е 70% то халфовата линия. За този мач ще са налице, но дали ще взаимодействат толкова добре и няма ли напрежението в отбора да повлияе... Мисля си, че тези два отбора вече се срещнаха за купата на УЕФА и завършиха 1:1 на този стадион, но може да бъркам.

Виляреал също е доста спорен мач, но според мен ще си излезе. Алкмаар претърпяха поражение, първо от около 25 кръга в Холандия и може да им поспадне духа. Пък дори и това да не повлияе Виляреал имат достатъчно класни противници за да ги смачкат :). Все пак обаче АЗ не са стигнали дотук случайно и е по-възможно да се борят за гол на чужд терен. 2:1 би било чудесен резултат и си мисля, че ако вкарат ще се бранят.

За Парма damurda даде добро обяснение - Много трудно допускат гол,но и трудно вкарват.

Link to comment
Share on other sites

Според мен купата ще вземе Спортинг Лисабон . . . като се има предвид 4е и финала е там .. Бразилецьт Лиедсон е в страшна форма .Тая ве4ер ще бележи :excl: .А да... стига им толкова на АЗ Алкмар : дотук :D

Link to comment
Share on other sites

pak pusnah 3 to4ni rezultata

 

Austria-Parma 0-0 napalno sam saglasen s obqsneniqta dotuk

Newcastle-Sporting 2-1

Vilareal-AZ Alkmar 3-1(male ve4e e 1-1 mai mai toq go izpusnah)

 

Честито :bgrin: Парма напук на всички взеха че вкараха :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сума пари изпускам заради Алкмаар,ама така е Рикелме като изпусна дузпа при 1:1,пада им се.

Link to comment
Share on other sites

Мда, излезе си изненадата на АЗ, колкото и да не мислех, че ще стане. Излезе и друга изенанда, поне за мен - Нюкасъл биха :). Това е супер де, защото повечето сте го играли, а аз само си писах. Аустрия си направиха ъндъра, както писах по-горе,но ме е яд, че не биха. Следващият път ще очаквам едно 1:0 в Италия :).

Link to comment
Share on other sites

Сума пари изпускам заради Алкмаар,ама така е Рикелме като изпусна дузпа при 1:1,пада им се.

 

И аз! :( Иде ми да се запаля и да горя до утре... :sayjin :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Edin savet ot men koito pod4enih tozi pat n o nqma da se povrtori:

Igraite na svoe mnenie bez da se vliqete na sasedski mneniw po daden ma4 ian4e sam dovolen pri tva mnogo ot 2ot12 hfanah 8 ma4a + 1 tvard

Ina4e iskah Az 2 ma oniq mi vika lud l isi i az ai hubavo i igrah Нюкасъл ma da ne stavame al4ni ;)

Dano i za drugi e bil pe4eliv6 tiraja

Link to comment
Share on other sites

Не е точно така. Ако играехме на свое мнение от темата нямаше да има голям смисъл. Целта е да се обменя инфо, но лошото е,че много малко хора го правят тук :). Gats, кажи колко пари гепи :). И не се подлъгвай, че пак ще удариш толкова мачове, защото това става наистина рядко.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с RIP, все пак има доста първенства и не може да ги следим отблизо всичките, както и да сме запознати с вътрешна информация като контузени играчи, уреждане на мачове :) и т.н. Трябва да призная че моята страст е Чемпиъншипа на Англия :) - изключително изравнено първенство както в началото на класирането, така и в края :), първенство където много често логиката, че някой отбор "трябва" да бие се различава с действителността :) И още нещо ... не четете вестик еврофутбол, толкова много лъжи на едно място не бях срещал, особено относно контузените играчи :)

Link to comment
Share on other sites

kagete nqkva sistema za tezi sre6ti:

Mainc-Volfsburg:2

Blakburn-Sauthqmpton:1

Numansiq-Atl.Madrid:X

Redgina-Parma:2

Espaniol-Sevilq:2

6te ima i nqkvi tvardi......

твърди от тези малко трудно. една система 3 от 5 може и да излезе.

Link to comment
Share on other sites

ne be tvardite 6te sa drugi a tezi sa za sistemata

ta zna4i 3ot5  a s kolko kolonki e

ми аз ги смятам 9 колонки. не са малко. пък и мачовете които си избрал не са много сигурни. избери твърди, които ще излязат на 100% иначе няма смисъл. все пак ти решаваш

Link to comment
Share on other sites

а 2 от 12 ... колко беше ? ?? ? ? Нещо сам се надахал тая седмица с 1лв на колонка стига да не се баркам за колонките :D

 

п.с знам 4е са казани коолко са ,но не ми се рови :P мерси

 

п.п.с ааа и тварди задалжителни ?

Link to comment
Share on other sites

Rip o6te ne sam oti6al da si gi zema no ina4e slojih na kolkonka po 0.20 stiki i Otde da znam 4e 6a hfana tolkova ma4ove,no se pak da ne stavame al4ni i na tova sam dovolen.

Ina4e imah predvit ne da ne se izslu6vame a prosto ako si si izbral edin ma4 da ne ti se probeni mnenieto kakto stanas s men i to v posledniq moment

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...