Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

Аз още днес ще играя няколко неделни срещи от стах до неделя да не би да им паднат коеф. :

Аякс-АЗ 2

Майорка-Сарагоса 2

Валядолид-Спортинг Хихон 2

Реал М-Барселона 2

 

със скромните 2 леФчета

 

Aустрия Л-Граткорн 1тв

Унтерзибенбрюн-Капфенберг 2

Анже-Льо Ман 2

Шатору-Брест х

Маастрихт-Апелдорн 2

Нанси-Кретей 1тв

Транмиър-Стокпорт 1тв

Корк С-Ю СИ ДИ Дъблин 1тв

 

в системка 2-4

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
За днес 07.04.2005 :

253.ЦСКА Москва - Оксер 1 1.65

262.Аустрия Виена - Парма 1/Х 2.20/2.75

263.Ню Касъл - Спортинг л. 1 1.70

264.Вилереал - Аз Алкмаар 1/2 1.45/5.00

ЦСКА Москва - Оксер 4:0

Аустрия Виена - Парма 1:1

Ню Касъл - Спортинг 1:0

Вилереал - Аз Алкмаар 1:2(Предупредих ви да го играете 2 ама кой да ме слуша :D )

 

Коеф. = 38,56 и с 2-3 лв. става добра пара :D

Link to comment
Share on other sites

За тази седмица съм играл следните мачове:

 

Събота 09.04.2005 :

222.Хамбургер - Вердер 2 2.70

311.Екзитър - Нортуич 1 1.55

415.Болония - Интер Х/2 2.70/2.20

452.Нумансия - Атл.Мадрид 2 1.90

463.Фиорентина - Ювентус 2 1.65

 

Неделя 10.04.2005 :

 

Фиш 1 :

542.Брадфорд - Хъл Сити 2 2.10

547.Аякс - Аз Алкмаар 1/2 1.65/3.75

567.Палермо - Месина 1 1.50

633.Евъртън - Кр.Палас 1 1.60

644.Йънг бойс - Базел 1/2 3.00/2.00

 

Фиш2:

561.Шутгарт Ам. - 1860 Мюнхен Ам. 1 1.75

645.Валенсия - Малага 1 1.25

647.Бетис - Леванте 1 1.25

652.Еспаньол - Севиля 1/2 1.80/3.25

672.Нюрнберг - Ханза 1 1.90

726.Реал - Барса 1/2 2.00/3.10

 

Успех на всички :D

Link to comment
Share on other sites

afwitch.gifЕто ме и меен :

 

Челси-Бирмингам 1

Нант - Лион 2

Истр - Сошо 2

Фиорентина - Юве 2

к=9.36 , с десятка залог

 

Мидълзбро - Арсенал 2

Норич - Манчо 2

Родъръм - Престън 2

Уотфорд - Лийдс 2

к=9.01 , пак дестяка 2tooth.gif

Link to comment
Share on other sites

Zna4i zex 60 i pusnah nov pak za 0.20 stinki na kolkonka ma4ovete sa slednite:

ПОРТСМУТ - ЧАРЛТЪН 2

ЛЕВЕРКУЗЕН - ДОРТМУНД 1 tvard :sayjin :sayjin :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :sayjin

НИОР - АМИЕН 1 :woot

РЕАЛ М. - БАРСЕЛОНА 1

ПАНАТИНАЙКОС - ОЛИМПИАКОС 1

МАН. СИТИ - ЛИВЪРПУЛ x

ЩУТГАРТ - ШАЛКЕ 04 x

НАНТ - ЛИОН 2

БОЛОНЯ - ИНТЕР 1

СТРАСБУРГ - МАРСИЛИЯ 2

ТОТНЪМ - НЮКЯСЪЛ x

ФК КОПЕНХАГЕН - БРЬОНДБИ x

СЪНДЪРЛАНД - РЕДИНГ x

Sq kat gledam kvo sam pisal ne mi se vijdat tolkova hubavi :huh:

Ina4e poslednite 2 hiksa sa misleni na momenta poneje 1 ma4 bqh povtoril a edin iska6e yslovie 4.Tova e ot men

Yspeh na si4ki

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми разясни системите в Еврофутбол.Например 3от7.Това значи ли че ако уцеля ПОНЕ 3 мача печеля-и ако е така как се определя печалбата :punk

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми разясни системите в Еврофутбол.Например 3от7.Това значи ли че ако уцеля ПОНЕ  3 мача печеля-и ако е така как се определя печалбата :punk

тва е така обаче трябва да си хванеш и твърдия мач...не знам дали 3 от 7 иска тв...

 

днеска

Енерги 1

Рийд 1

Лориен 1

Троа 1

Адо Ден Хаай 1

 

да видим :Р

Link to comment
Share on other sites

Лол, никой не е играл Спарта Ротердам 2-ка днес :cry . За добро или зло в спортингбет лимита за мача беше само 72 евро :angry1 . Лично аз бях приготвил 330...коефициентът беше 2.20, но падна на 2.10. Ще видим какво ще излезе де. Иначе тази седмица има чудесни мачове и нямате представа колко по-добри са коефициентите в нет-а. Всички мачове които харесах за събота и неделя са поне с 0.20 по-високи, а някой стигаха и до 0.40! Утре ще пиша по-подробно на какво съм се спрял. Успех на всички и само Унтерзибенбрюн :P.

Link to comment
Share on other sites

Bayer Leverkusen v Borussia Dort. Bayer ще гонят очастие поне за UEFA.В последния мач на Леверкузен те загубиха от Арминя с доста лоша игра но тяхната сила е в домакинскките мачове.Статистиката показва че Дортмунд нямат победа над Леверкузен от 14 години на Bay Arena.Домакинити са без Nowotny и Roque Junior.Гостите са без гиганта Jan Koller.Отзад Борусия издишат какво ще кажете за твърдо 1.Коеф. е доста добър. А иначе мисля Пашинг-2,Ман.Ю-2 Юве-2 и Престън-2 Сега видях в Еврофут. коеф.за Леверкузен е с 0.20 по-малък от другите букита.

 

 

edit:Bayer 04: Butt - Schneider, Juan, Ramelow, Placente - Freier, Castro, Ponte, Krzynowek - Berbatov, Voronin

 

Borussia Dortmund: Weidenfeller - C. Metzelder, Brzenska, Wörns, Dede - Kehl, Rosicky (Kruska), Kringe - Ewerthon, Smolarek, Ricken

Link to comment
Share on other sites

RIP много си сигурен за 2ката на Спарта :D .. не знам аз смятам 4е Венло няма да паднат ... пьк и да сложиш 330евро ? :D ти на4и мноо хвашташ. На тоя ма4 ме е страх да сложа 2 лева ти за кви суми говориш :rolleyes: УСПЕХ

Link to comment
Share on other sites

Третия срещу първия :)

И аз бих го играла двойка , имайки предвид , че по резултат ,Спарта са водачи в листата на отборите "гости" .

В таблицата , където са подредени по резултатност "домакините" Венло пък са едва девети :woot

Представянето на Спарта в последните 10 мача е с почти 5 пъти по-добро от това на ВВВ...

"Плодотворна" среща , но днес се въздържах .

Link to comment
Share on other sites

borum, като гледах нападението на Дортмунд и въобще играта им срещу Херта...какво да кажа, доста са добри и нищо чудно традицията да се наруши. Пък и успехите през този полусезон идват предимно като гост.

jorji_s, да с много пари играя и някой път наистина ще изям к*ра. Обаче пристрастия...Спарта са в мега форма/серия и не искам да ги изпусна. Дори днес да се издънят в понеделник пак ще пиша за тях :). Бтв интересното при тях е,че не зачитат силен/слаб отбор, нито домакинство/гостуване и си праскат с 4-3-3, като 3-мата нападатели са вкарали 80% от головете и няма мач в който да не се разпишат.

Link to comment
Share on other sites

RIP .. xaxx дам ти Спарта редовно ги играеш и наистина ша лапнеш някой пьт големия ... аама то трябва и риск :blink: Някой ако може да каже за утре някви сигурни ма4ове (може и с голям коеф.) 4е блокирах яко. Видях единствено :

УЕСТ ХЯМ - КОВЪНТРИ 1.55 1

ШЕФИЛД ЮН. - К.П.Р. 1.60 1

Предлагам на вашето внимание 1 ма4 , който според мен е 100 % малко е странен НО .. : САН ХОСЕ - ЧИВАС САЩ 1.65 1 :D нещо ме е страх да го играя .Пьк ма4а си е супер ..... :unsure: ако можете да каже нещо за този ма4 ще сьм му благодарен :D

Link to comment
Share on other sites

Шефийлд Ю. и аз ги харесах за 1, но КПР не са в лоша форма и може да стане някой Х в което аз се съмнявам :). За Уест Хям не пиша повече дори да играят срещу Бацова Махала :).

Колкото до срещата от САЩ, първо никак не е странна и второ наистина си е доста добра 1-ца. Чивас са единият от двата нови отбора в MLS и миналия кръг падна от ДС Юнайтед с 2:0. Сан Хосе са доста класен отбор...

Link to comment
Share on other sites

Предлагам на вашето внимание 1 ма4 , който според мен  е 100 % малко е странен НО .. : САН ХОСЕ - ЧИВАС САЩ  1.65 1      :D    нещо ме е страх да го играя .Пьк ма4а си е супер .....  :unsure:  ако можете да каже нещо за този ма4 ще сьм му благодарен  :D

Ми кво , Сан Хосе са по средата в класирането , пети или шести , гостите им са някъде в дъното , пък и точно като гости никви ги няма , така че, пери спокойно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ами аз оба4е обьрках единицата на САН ХОСЕ с тази на ДС ЮНАЙТЕД :D . Играят срещу 4икаго пак е 1.65 .. оба4е сега мисля да играя САН ХОСЕ , а що се отнася до Уест Хям .. наистина .. имат най-ка4ествените футболисти ,но пост. правят някви издьнки :D Ще играя 100 % Шефийлд Ю. 1 и вероятно 2 на Арсенал ,смятам 4е ще бият с разлика :excl: Онова животно АНРИ .. се е разиграло :D

Link to comment
Share on other sites

Ми кво , Сан Хосе са по средата в класирането , пети или шести , гостите им са някъде в дъното , пък и точно като гости никви ги няма , така  че, пери спокойно  :bgrin:

 

Че те там 12 отбора, какво искаш :P . Миналата година между първия и 5-я имаше разлика от 5 точки почти цял сезон :).

Link to comment
Share on other sites

Че те там 12 отбора, какво искаш  :P . Миналата година между първия и 5-я имаше разлика от 5 точки почти цял сезон :).

То и ти дет' викаш :)

 

jorji_s ми виж тогава Брегенз - Суперфунд , мани ги тия американци.

Суперфунд е лидера в класирането , Брегенз са бая назад мисля , той RIP ше каже :P

От две и трета примерно насам , двата отбора са играли 8 мача , от които 6 са победа за Суперфунд , една за Бергенз и един равен.А и в момента Суперфунд имат най-добри показатели като гости , та ако искаш ...

 

едит: хихи , RIP , ски'й

1. Columbus Crew 3

2. DC United 1 3

3. Kansas City Wiz 3

4. Dallas Burn 1 3

5. New England Revolution 1

6. San Jose Earthq. 1

7. NY/NJ MetroStars 1

8. Real Salt Lake 1

9. Colorado Rapids 0

10. Chicago 1 0

11. CD Chivas USA 0

12. Los Angeles Galax 0

 

калпазани :)

Жоржи , аз не бих ги барала тея , ама ич даже ...

Link to comment
Share on other sites

Да това не е лоша двойка обаче ЕФУ 1.50, SPBET 1.66. Доста малък за 2-ка и в двата случая..поне 1.80 да беше :). Иначе тотално превъзходство на Суперфунд в последните 10 години. Тази година тима се бори за титлата и едва ли сега ще изпусне точките, но лично аз ще го подмина...вероятно :).

 

ЕДИТ: Що бе, нищо не показва статистиката :D . MLS е много привлекателно първенство, обичам да цъкам с малки суми там :). Миналата седмица сложих 10 евро на Кълъмбъс Крю при коеф. 1.70 :).

 

ЕДИТ 2: Опааа Венло 111111....

 

ЕДИТ 3: Опаааа Спарта 111111111111111111111111111 :P

 

ЕДИТ 4: Опааа отменен на Спарта :((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

Днес пуснах 1 система и 1 колонка :)

В системата си изпробвах късмета с 8 X-са във Франция 2 :)

В правата колонка играх 2ката на InterWetten.com - Kapfenberg (свърши 0-3)

Tranmere R. - Stockport County - 1

VV Venlo - Sparta Rotterdam - 2

FC Zwolle - Telstar Ijmuiden - 1

За утре съм намислил бая мачове, смятам че тиражът е доста интересен и добър!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...