Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

Znam,che tuka ne e podhodiashtata tema, no ne namerih po-podhodiashta i se chudia,ako Levski i Cska sa na finala za kupata, koi shte e chetvartiat BG otbor v Evroturnirite dogodina? Spored men bi triabvalo da e chetvartiat v parvenstvoto nali taka? Znachi,ako Loko sa 4ti, pak shte igraiat za UEFA ( v Burgas) :)

Da

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
13.04.2005 (сряда) :

 

164.Динамо Букурещ - Национал 1 1.40

167.Локо - Левски 1 2.10

215.Стяуа - Рапид Букурещ 1 1.60

217.Жерминал - РК Генк 2 1.85

221.Ювентус - Ливърпул 1 1.45

225.Хартс - Хибърниън 1 2.20

Динамо Букурещ - Национал 4:0

Локо - Левски 0:2 :(

Стяуа - Рапид 0:0

Жерминал - Генк 1:1 в редовното време

Ювентус - Ливърпул 0:0 :(

Хартс - Хибърниън 1:2

По-лошо от т'ва накъде? :(

Link to comment
Share on other sites

Спортинг Л. - Нюкасъл 1 4:1

Домакините паднаха изненадващо първият мач и днес очаквам да смачкат Нюкасъл, които въпреки отчайващата си игра напоследък, някак си се добраха до тази фаза.

 

Парма - Аустрия В. 1 0:0

Парма играят доста силно напоследък и резултатите говорят. Миналият мач надиграха тотално Аустрия, но късметът им изневери. Очкавам минимална победа, както правят досега...нещо от типа 1:0. Виена поднесоха няколко изненади напоследък, но мисля, че днес ще свърши участието им в турнира за купата на УЕФА.

 

АЗ Алкмаар - Виляреал | Отбор да отбележи последен гол: Виляреал @ 2.10 (1:0) 1:1

АЗ имат доста добра преднина и ще играят по-затворено от гостите. Смятам, че Виляреал ще натиснат и това ще им изиграе лоша шега, защото домакините ще чакат точно това. Ако резултатът е негативен, Виляреал ще направят всичко за да го обърнат до края, така че ще чакам някой гол към края на мача.

Link to comment
Share on other sites

излезна и новият тираж .Ето и моите предположения за 15.04.

 

 

 

117 .ЛАСК ЛИНЦ - РИЙД 2 1.70

122 .ДИАРБЕКИРСПОР - ТРАБЗОНСПОР 2 1.50

135 .СЕДАН - ШАТОРУ 1 1.65

164 .БЕЙРА МАР - БОАВИСТА 2 1.95

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 2 от 3, което си е добре :). Май ъндър-а на Парма беше по-добър от 1-цата, пък и коефициента беше 1.70.

Link to comment
Share on other sites

234.Йънг бойс - ФК Тюн 1 2.65

235.Цюрих - Ст.Гален 1 1.60

241.Аз Алкмаар - Вилереал 1/2 2.25/2.55

242.Розенборг - Копенхаген 1 1.65

245.Парма - Аустрия Виена 1/2 1.55/4.50

Йънг бойс - ФК Тюн 2:4

Цюрих - Ст. Гален 0:2

Аз Алкмаар - Вилереал 1:1

Розенборг - Копенхаген 0:1

Парма - Аустрия Виена 0:0

Е на т'ва ако не се вика супер късмет :D :P

 

Може ли всеки който гледа темата да изкаже мнението си за срещите:

Кр.Палас - Норич

Реал Сосиедат - Депортиво

Фейнорд - Аякс

Ипсуич - Съндерланд

Зенит - ЦСКА Москва

 

Ако обосновете прогнозите си,в смисъл да се аргументирате ще е супер :D :P Благодаря предварително на всички отзовали се :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Може ли всеки който гледа темата да изкаже мнението си за срещите:

Кр.Палас - Норич

Реал Сосиедат - Депортиво

Фейнорд - Аякс

Ипсуич - Съндерланд

Зенит - ЦСКА Москва

мнението ми е че трябва да извадиш супер късмет че да познаеш тея мачове :)

Кр.Палас мисля че ще е 1

обаче другите мачове са дербита и играят равностойни отбори...нищо не знае

все пак мисля Сосиедат - 1 , Фейнорд 1 , Ипсуич Х , Зенит Х :)

 

и не случайно всички мачове са червени :)

 

днеска мисля да пусна

фиш1:

Кернтен 1

Рийд 2

Клермон 1

Седан 1

Нанси 2

 

фиш2:

Трабзонспор 2

Геньон 1

Брюж 2

Суонзи 1

Льо Ман 1

Рода 1

Link to comment
Share on other sites

Може ли всеки който гледа темата да изкаже мнението си за срещите:

Кр.Палас - Норич

Реал Сосиедат - Депортиво

Фейнорд - Аякс

Ипсуич - Съндерланд

Зенит - ЦСКА Москва

 

Ето и моето скромно мнение за твоите мачове:

1.Кр. Палъс са добри домакини, а Норич- много слаби гости =По-скоро 1

2. Непредвидим за мен

3. Равният го изключвам,така че 12

4.Зависи от резултата на Уигън утре, така че бих изчакал със залога

5.Голямо дерби - по-добре го избегни.:)

Link to comment
Share on other sites

Ето и моите 2 фиша:

 

САУТЕНД - ЛЕЙТЪН ОР - 1

ШЕЛБОРН - СТ ПАТРИКС - 1

ПРЕСТЪН - КАРДИФ - 1

СКЪНТОРП - КЕМБРИДЖ ЮН - 1

СТИВЪНИДЖ - ГРЕЙВЗЕНД -1

 

Залог 5 лева

 

СУОНЗИ - ОКСФОРД ЮН - Х2/двоен шанс

НЮКЯСЪЛ - МАН. ЮН. - Х/2 П/К

РЪШДЪН'Д - БОСТЪН ЮН. - 1

УИКЪМБ - БЕРИ -1

УЕСТ ХЯМ - МИЛУОЛ - Х/1 П/К

 

система 3 от 5 залог 0.50ст.

Link to comment
Share on other sites

Наистина е много прецакан тиража , някой ако може да каже 3 4 ма4а с 5 лева да се играят ще е добре .Аз виждам за утре ей тея ма4ове :

 

ДОРТМУНД - АРМИНИЯ Б. 1.35 1

РЕДИНГ - НОТИНГАМ 1.35 1

БРИСТОЛ СИТИ - РЕКСЪМ 1.70 1

ХЪЛ СИТИ - СУИНДЪН 1.35 1

ЛУТЪН - М.К. ДОНС 1.35

СКЪНТОРП - КЕМБРИДЖ ЮН. 1.40 1

ХИБЪРНИЪН - ЛИВИНГСТЪН 1.40 1

МАРСИЛИЯ - АЯЧО А.С. 1.30 1

 

Някакви коментари ако може да дадете ще е добре :rolleyes:

Koe e сигурно .. а у . ) . и давам като 100% ма4 дортмунд .. дано да не се изложа ... гарантирам за него :D

Link to comment
Share on other sites

Само ще ти препоръчам да не играеш 1 за Бристол Сити. За тях сезонът приключи вече ми се струва.Останалите са добри оферти.

Link to comment
Share on other sites

Аз днес ще пропусна, че нещо не си харесвам много мачове, но ми се струват доста сигурни единиците на Льо Ман, Суонзи и Шефилд Юн.

Относно мачовете:

Кр.Палас - Норич

Реал Сосиедат - Депортиво

Фейнорд - Аякс

Ипсуич - Съндерланд

Зенит - ЦСКА Москва

 

Явно ще атакуваш джакпота, иначе не виждам смисъл да се хвърляш на тези срещи. Според мен Палас ще бият Норич, въпреки, че гостите са ми по-симпатичен отбор и хич не искам да изпадат. А точно това е и проблема тук. Който падне, 100% изпада. Въпреки това логиката ме кара да кажа 1, а сърцето 2 :).

Реал Сос. са си доста силни на тяхен терен. Депортиво пък правят доста силни мачове последния месец и атакуват зона УЕФА. Не мисля, че ще вземат повече от точка обаче, така че 1Х.

Фейенорд паднаха безславно от Ден Бош с 4:1, но пък победиха АЗ с 4:2 седмица преди това. Доста непредвидим мач...клоня към 1Х, но бих го играл троен.

Ипсуич трябва яко да наваксват след загубата от Уулвс в понеделник, докато Съндърланд имат преднина, макар и малка. След като миналата седмица изгубих доста пари, именно на Съндърланд, няма как да не играя против тях. Но тук тегля чертата на омразата и идва чистата мисъл. В събота играха ужасно ссрещу Рединг и не знам как не паднаха с повече. Ипсуич не ги гледах, но поне знам, че на тяхен стадион се представят наистина добре. Очаквам 1-ца, максимум Х.

Зенит са ми любимци в Русия, но последния кръг изненадващо паднаха от Том Томск и така се изравниха по точки с още няколко отбора. Ако искат да станат шампиони, задължително трябва да взимат мачове срещу силни противници като ЦСКА. Гостите пък изостават леко и ще се опитат да вземат 3 точки, но те пък имаха тежки мачове срещу Оксер. Сега и продължиха и са на полуфинал за купата на УЕФА, така че очаквам приповдигнато самочувствие и сърцата игра, но и по-голямо внимание на европейската сцена. Логичен знак 1Х.

 

Успех!

По-късно ще пиша какво ще играя аз, защото има няколко мача, които не са за изпускане :).

Link to comment
Share on other sites

RIP,разкри ме.Ще атакувам джакпота - искам да си изпробвам късмета.Много ти благодаря за подробните обяснения.Единствения мач,който ми се разминава с твоята прогноза е Реал Сос. - Ла Коруня,но ще ти се доверя :D Този мач е труден защото Реал Сос. имат 4 поредни победи като домакин а депортиво от 14 мача има само 2 загуби,но ще го играя 1/Х :P Още веднъж БЛАГОДАРЯ за подробните разяснения :D

Link to comment
Share on other sites

122 - 2

127 - 1

136 - 1

145 - 2

151 - 1

156 - 1

 

ей тва хванах тая вечер :) 13.4 коефицент... ама го играх само с 1лв :(

нищо сега тея пари ша ги заложа за събота и неделя :P :rolleyes:

тая седмица загубих 11 лв и утре ще ида да ми ги върнат :Р

 

айде успен на всички ;)

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho, те пък големите разяснения...Не е лошо да поглеждаш съставите на отборите - контузии, наказани и т.н., защото моите "размишления" са по-скоро логика :). Пък и е съвсем друго като реша да сложа пари на тези мачове.

Link to comment
Share on other sites

Джилингам - Крю Ал. 1

Битката на изпадащите. Докато Джилингам са в доста добра форма и вървят постоянно нагоре в таблицата, гостите се свличат и са на точка от зоната на изпадащите. Миналият мач Джилингам показаха добра игра и победиха коравия тим на Бърлни. Крю пък за малко да направят сензация след като изравниха на Милуол, като падаха с 3:0, но все пак мачът завърши 4:3. Ако днес домакините победят, то това ще са страхотни точки за тях и почти сигурно оставане в дивизията. Крю обаче няма да се дадът лесно, така че мачът ще бъде тежък.

 

Престън НЕ - Кардиф 1

Престън имат само теоретични шансове за второто място, но наистина ще останат само теоретични, защото трябва да вземат 4 победи, а Уигън да паднат 4 пъти :). Битката за място в плейофите обаче не е свършила и днес трябва задължително да бият, ако искат да имат шанс за отиване във Висшата лига. Гостите трябва да взимат мачове, но просто нещо все не им достига. Вероятно догодина ще се доказват в по-долна дивизия.

 

Рединг - Нотингам Ф. 1

Домакините показаха страхотна игра срещу Съндърланд миналата седмица и с това обявиха, че не са се отказали от плейофите. Нотингам са почти сигурни пътници, а Рединг ще играят за задължителна победа.

 

Ивърнес КТ - Дънди 1

Домакините показват добра игра и поддържат изненадващо добра форма. Преди няколко дена победиха Мъдъруел с 1:0 на този стадион и нищо не пречи днес да победят слабаците Дънди. Коефициента е доста добър и трябва да се пробва.

 

Брине - Алта 2

Алта бяха невероятни гости миналият сезон. Днес ще пробвам изненадата, като заложа на тях. Симпатични си ми, но Брине са сериозен отбор и нищо чудо да си излезе единица. Както казах обаче, пробвам изненадата.

 

Аалесунд - Одд Гренланд 1

Домакините щяха да поднесът "изненадата" като победят Розенборг с 1:2, но в последната минута домакините отбелязаха изравнителното попадение. Това показва, че амбициите на отбора не са се променили и пак играе така добре както и минлата година. Одд не са кой знае какъв отбор. Доколкото помня направиха някаква добра серия към края на сезона, но с нищо друго не ги запомних. Коефициента си струва и ще пробвам 1-ца.

 

Рен - Сент Етиен 1

Един на пръв поглед лесен мач. Домакините имат шансове за по-предни позиции и не бива да ги пропиляват. В чудесна форма са и като домакини не жалят никой. Ако имаха малко повечко победи като гости, сега вероятно щяха да са на 2-ра или 3-та позиция. Гостите сякаш са си осигурили място в дивизията и няма за какво да играят. Имат и доста контузени играчи, което е в огромен плюс за Рен. Очаквам домакинска победа.

Link to comment
Share on other sites

пффф :) добре че ме домързя и легнах да спя а не отидох да пусна :)

леле...

в бундеслигата пълен провал :)

 

щях да играя няколко мача от англия и от дивизиите :) и щяха да ми провалят фишовете :Р

Link to comment
Share on other sites

ne vi li se struva 4e poslednite niakolko tiraja

sa super precakani , edva li niakoi e spe4elil koi znae kakva dobra suma

Ot poslednite 40 igrani ma4a hva6tam samo okolo 10 , a predi imah dobri popadeniq. Nqma kak da ne ste zabelqzali skandalnite iznenadi ot po dolnite ligi na angliq , koito po princip sa edni ot nai pe4eliv6ite, ee ako bqha samo te dobre

ama :angry1 spriah da igraq ma4ove s koeficent pod 1.50 za6toto v posledno vreme 70% ot tiah izlizat X/2 pri niakvi uni6tojitelni koeficenti

 

ta dnes igrah moto gp zalojih na Gibernau 5lv malko po4ivka ot futbola de :D

Link to comment
Share on other sites

Пуф ... супер прецакан тираж. Нито борусия дортмунд .. нито хибс. . нито хьл сити .. пьлен провал .. днес :angry1 .Одеве играх 1 фиш4е с лев4е за 20 . за сега хващам .. остава ми само 4икаго 1 .... ай дано поне да избия :D ПОЖЕЛАЙТЕ МИ УСПЕХ :excl: хаха успех и на вас :excl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...