Jump to content
BulForum.com

Face Recognition


Recommended Posts

Много зарибен сайт, ето ви линк: http://myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php

 

Автоматично сканира снимки, които качите за лицето ви и после определя на коя известна личност приличате и до каква степен. Пробвате! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

xex аз пробвах ей сега с няколко различни снимки и резултата съответно е винаги различен! Има някаква измама тук :)

Link to comment
Share on other sites

65% - Луиш Фиго, 65% - Джейсън Бигс, 62% Джим Кери, 61% Илайджа Ууд, 61% - Шевченко, 58% Гай Пиърс, 58% - Дейвид Бекъм, 55% - Джон Траволта, 54% - Жан-Клод Ван Дам, 52% - Брус Уилис, 49% - Павел Недвед, 48% - Джордж Клуни, 48% Бил Клинтън, 47% - Шон Пен, 47% Михаел Балак, 41% Даниел Радклиф, 41% Бен Афлек.

 

Различни снимки - различни показатели, но ми направи впечатление, че имаше дублаж на доста. Например във 2/3 от "теста" се появяваха Луиш Фиго и Дейвид Бекъм, което говори за някакъв механизъм, а не случайност. Макар че доста се смях на това, че приличам на Далай Лама 42% или 60% на Деми Мур, Елиша Кътберт, Аланис Морисет (която се повтори 2 пъти), Гуинет Полтроу и т.н.

 

Брад Пит пък прилича 64% на себе си...

Link to comment
Share on other sites

Такаа - за източник използвах една моя снимка отпреди 6 години и какви бяха резултатите (за моя приятна изненада :P )

 

N1 - Johnny Depp - 51% :bgrin:

 

N2 - Neve Campbell - 51% (тази пък коя е :blink: )

 

N3 - Nicholas Cage - 50% :P

 

N4 - Kiefer Sutherland - 49% :ghost

 

N5 - Kurt Cobain - 49% :wir

 

Не ми се мисли ако сложа някоя "по-актуална" да ми анализира..... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

да,да всички приличаме на кака ни Анджелина и на който си поискаме още,в зависимост от това на къде ви гледат очите,с очила не дайства обаче ;)

Link to comment
Share on other sites

Ужас!Да не ти са случва.Според сайта най-много приличам на Jennifer Connelly -66%, Katherine Hepburn -65%. :blink: и най-накрая поне с един сме от един и същи пол- Omar Bradley -59%

Link to comment
Share on other sites

Lenny Kravitz - 60%

Thierry Henry - 56%

Kobe Bryant - 52%

Anna Kournikova - 50%

Arturo Toscanini - 45%

Sigmund Freud - 42%

 

нямам думи.... в началото 3-ма черни, след това Курникова, пък накрая изкара снимки на Тосканини и Фройд на стари години

ще пробвам с друга снимка

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха!

това ще ме побърка от смях! Най-накрая откри прилика :laughing:

От по-известните:

62% Meryl Streep

53% Znang Ziyi

45%Bjork

45%Liza Minneli

44% Shannen Doherty

43%Priyanka Chopra

Link to comment
Share on other sites

Хаха приличала съм на Анджелинката 70 % и тва беше :tongue Мерси мерси ама е подла измама :woot

 

Ох то имало още - Мадона 61 %,Scarlett Johansson 65% (най-после нещо вярно :P ) и Шакира 62 % хаха :music

 

На следващата снимка пък решиха,че приличам на пич,ония дет играе залухан глупак по комедиите Jason Biggs :P и още тон мъжки и то не особено привлекателни индивиди,явно не ми харесаха снимката :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тва са пълни глупости :sick Как винаги ми дава че приличам на жена?Penelope Cruz -64% :tongue

 

xaxaxax горкия :D

 

 

Иначе може и директно линковете да давате. Аз ще се престраша - сложих една снимка от лятото, по-скорошна нямам. Надявам се няма да ми се смеете, не търся показност, просто на плажа не се ходи с дрехи :) http://www.myheritage.com/FP/Company/faceR...00&endYear=2005

 

Явно съм от малкото със 70% прилика ама аз лично не намирам чак такава :) Иначе ако приликата е под 60% няма какво да си говорим... Все пак механизъм наистина има, защото като сложих снимка на Ал Пачино, която я няма на сайта, пак намери 75% прилика с него.

Link to comment
Share on other sites

Тва са пълни глупости :sick Как винаги ми дава че приличам на жена?Penelope Cruz -64% :tongue

Спокойно, аз бях едновременно Киану Рийвс (68%) и Кери-Ан Мос (57%, за тези, които няма да се сетят, двамата играят съответно Нео и Тринити в Матрицата :lol: ) Освен това явно имам голяма (78%) прилика с граф Цепелин и далечни роднински връзки (81%) с Еди Мърфи (това вече леко ме шашна)

 

Едит: ?!?! за следваща снимка иска регистрация ?!?!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxax горкия :D

Иначе може и директно линковете да давате. Аз ще се престраша - сложих една снимка от лятото, по-скорошна нямам. Надявам се няма да ми се смеете, не търся показност, просто на плажа не се ходи с дрехи :) http://www.myheritage.com/FP/Company/faceR...00&endYear=2005

 

Явно съм от малкото със 70% прилика ама аз лично не намирам чак такава :) Иначе ако приликата е под 60% няма какво да си говорим... Все пак механизъм наистина има, защото като сложих снимка на Ал Пачино, която я няма на сайта, пак намери 75% прилика с него.

Ми ето виж

тук :wacko:

Link to comment
Share on other sites

2рата снимка, която си сложих прилича на Ал Гор, Кари-Ан Мос, Аслан Машхадов :lol: , Зинедин Зидан, Гари Каспаров, Уайът Ърп.

Друга - Линдзи Лохан, Лив Тайлър, Елиша Кътбърт

Трета - Мишел Пфайпфър, Едуард Нортън, Хилари Клинтън :blink: , Шарън Стоун, Анди Родик, Дженифър Конели

Абе, :unsure:

Link to comment
Share on other sites

:)

Buster Keaton 56%

Daniel Radcliffe (Хаpи Потър) 50%

Giacomo Puccini 48%

Mike Oldfield ( ? ) 47%

Sergio Vieira de Mello ( ? ) 46%

Dustin Hoffman 46%

Edward Norton ( ? ) 44%

Maxim Gorky 41%

Muhammad Ali :) 40%

Link to comment
Share on other sites

Е не ще се спръскам от смях още повече щото най-много съм преличал на Деми Мур :lol: :lol: :lol: бахти толкоз ли съм приличал на жена.А също така много ме изнеада и това с Дензъл Уощингтън.Незнаех че приличам на негър ;)

 

 

1.Demi Moore

2.Kurt Cobain

3.Daniel Radcliffe

4.Danzel Washington

5.Andy Roddick :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...