Jump to content
BulForum.com

НВД - по-добрият начин за загуба на мазнините


ShitHappen

Recommended Posts

Ми то аз грешката си я знам: прекалено много ям. То от това по голяма грешка като искаш да отслабнеш май няма. А иначе спокойно си казвай критиката, няма да те разпъваме на кръст. :lol:

Явно ядеш по много от това,което не трябва.Вечерното хранене е много важно-намаляй го с всяка седмица с по 30 минути,докато стигнеш 18:00,19:00 ч...Кардио по 4 пъти в седмицата по 30-35 минути...Просто няма как да не дойдат резултати...

Най-добре си дай 1 снимка,за да можем да видим за кво става въпрос.. :D

Все пак ако си по-висока тия 56 кг да не са проблем...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Аз към добавките нямам предрасъдъци и с удоволствие бих си взела карнитин ако знам, че ще има ефект, но аз си мисля, че това с добавките е малко бошлав работа... Може и да не съм права. Колкото до енергоизхода: да зависи от килограмите и това колко си над или под нормата! Чела съм доста по случая. Няма нищо общо със метаболизма, освен че редовния спорт го засилва и това разбира се е добре.

Вместо добавки аз пия рибено масли и ленено семе. Мисля, че те доста ми раздвижиха метаболизма. А тези фетбърбъри на каква основа са? Засилват издръжливостта при тренировка ли какво?

Колкото до мукулите: днес пратих снимки на сестра ми и тя ме попита: Ама ти мускули ли правиш или отслабваш? :lol: Явно съм се омускулила. :P

 

Явно ядеш по много от това,което не трябва.Вечерното хранене е много важно-намаляй го с всяка седмица с по 30 минути,докато стигнеш 18:00,19:00 ч...Кардио по 4 пъти в седмицата по 30-35 минути...Просто няма как да не дойдат резултати...

Най-добре си дай 1 снимка,за да можем да видим за кво става въпрос.. :D

Все пак ако си по-висока тия 56 кг да не са проблем...

Ми не аз не ям вредни храни, но ям вечер много да. По принцип гледам въглехидратите да са под 20%, с изключение на някои съгрешения като днес, защото има повод. :bgrin: Не мога да дам снимка, защото не знам куде да я кача. :huh:

 

ЕДИТ: Това с потрудването и нехаресването ми хареса. Явно трябва да гледам по-философски на нещата. Ще се трудя няма спор, защото май месец ще ходя с едни слаби слаааааби абитюрентки на море и ако се търкалям по плажа ще си умр аот срам. Ръц! Иначе не че не се харесвам. Доволна съм от тялото си в момента, но искам да го подобря, защото имам малко сланинки и ще ми е по комфортно без излишните 7 килограма. Разни фитнескалкулатори ми показаха, че оптималното ми тегло е 52 килограма а доспутимите отклонения са от 50 до 54 и, че физическото развитие на мускулите ми е "задоволително", каквото и да значи това. Преди да започна фитнеса същия калкулатор ми беше казал, че съм със слабо развити мускули. Поне в това има напредък. :)

Link to comment
Share on other sites

fatburner - името само говори за какво се използва :P иначе аз искам да те питам, като влезеш в залата изпотяваш ли се?

Link to comment
Share on other sites

http://mars.iuk.hdm-stuttgart.de/~rd008/63310037.JPG

 

А успях да си кача снимка! Снимката е обаче откакто бях 50 кила. Хихихи!

Колкото до изпотяването- да като се събличам после тениската почти вода тече от нея. На Кардиото много се изморявам. Хора, тренирам наистина усилено, не се мотам, само трябва да спра да ям явно толквоа много. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

. А тези фетбърбъри на каква основа са? Засилват издръжливостта при тренировка ли какво?

Това вече в другата тема. :)

Но ще кажа и тук...Фат Бърнера не позволява храната да се застоява в стомаха. ;)

Link to comment
Share on other sites

10 кила? За пореден път нямам обяснение как така сваляте 10 килограма. За колко врме това?

2 месеца и половина да речем. Като за морето лятото :). Иначе не се претоварвай, внимавай вечер и спортувай. Ако прекалиш е повече вредно, отколкото полезно.

А, и още нещо - разумните граници на организма са до 500-750гр загуба на мазнини за седмица. Всички друго е вода и мускул. Е, вярно е, че зависи и от теглото, но като цяло за 1 месец не може да свалиш повече от 2% от теглото ти и всичко да е мазнини. Има и изключения де, ама рядко :).

 

Докъде се простират границите ни в понижаването на подкожни мазнини за месец?

Разумното количество мастна тъкан, което тялото може да загуби за месец без да изпадне в състояние на стрес е около 5 до 8 % от телесното тегло, при това загубата трябва да бъде разпределена до 2% от теглото на седмица. Рязката загуба на тегло с над 10% на месец или 3% на седмица води до състояние на енергиен глад, в резултат на което започва усилено разграждане на мускулната тъкан и на тъкани на вътрешните органни тъкан, и понижаване на изгаряната мастна тъкан. Тялото пази мазнините си понеже не знае, колко време ще се продължи "гладуването".

source:

http://www.bb-team.org/nutrition/000192.php

Link to comment
Share on other sites

е значи може би наистина трябва да намалиш хапването и то най-вече вечерта :) и честит рожден ден :bgrin:

 

Мерси :beer: Хихи тая вечер НВД-то и всякакви диетични хави бяха забравени. :smile1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Дойде време за равносметки - утре трябва да се претегля, за да видя какъв е резултатът от един месец на НВД. :P

 

Edit: Ля-ля-ля. Минус 6,5 ;)

 

Браво! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...