Jump to content
BulForum.com
Genius

Най-зарибена мацка

Recommended Posts

една нисичка с кестенява коса/всъщност може да не е много ниска,просто ти си бая висок/
И аз се интересувам от нея?

Зависи кога си ме мяркал... :P

:) И аз съм те мяркал на главната,готина е ;)

Аз си продьлжавам да си давам предложения!Ама не някви еб*ни направени звезди* , истински красиви момичета дето имам честа да го познавам!!!

Сладурана 1 :)

Сладурана 2 :)

Тва е сладураната ми (най-голямата) :)

Edited by Th3`Pr1s0n3r

To4no wikam bah mama mu kade za4eznah hubawite imena kato Jessie. Carmen, Monica i Eva i nqkoi gi obadi. Ewala :D . No mislq, 4e propusnahte edna dosta taka sashtestwena macka - imenno Brookie Burke. Ami Tyra Banks . Ami Aaliyah . A syshto i Mena Suvari . Kam spisaka moje da sa sloji i Kelly Brooke de :P . I edna dosta so4na negarka na ime Gabrielle Union :) .

Deftur,ако ти е някаква по-специална приятелка,да не се разсърдиш,просто е много хубава. :D Виж,че и Васко я е забелязал :D А онова под аватара значи много лоша дума :ph34r: ,изчезвам безследно

затворникЪТ събра точките, особено с първата. вече съм й фен.....

Тази втората, коята е показал The`Prisoner много прилича на една позната, която само нямаше толкова много русо по косата. Странното е, че е на 15 години. Призънър, бъркам ли се нещо, или?

Винаги ми е харесвала .........Натали :love :love :love

Тази втората, коята е показал The`Prisoner много прилича на една позната, която само нямаше толкова много русо по косата. Странното е, че е на 15 години. Призънър, бъркам ли се нещо, или?

Sara ли на 16 тряя да е :) иначе е сладурана и тя ;)

Ама изглежда доста повече от 16 :)

Така да са на куп мойте предложения ги копнах и тия в тоя пост ;) Тва са старите :)

Сладурана 1 :)

Сладурана 2 :)

Тва е сладураната ми (най-голямата) :)

А сега новите:Едната ми е сестричка толкова близака че обивам хора за нея :) другата е една сладурана която страшно много оБичам и е най-добрата и приятелка :)Имам забрана да го показвам за тва ще седят само 3-4 дена и ги махам!Момичетата се казват Пепа и Анелия :)Пепа е като сестра обивам за нея,а Анелия е оБичам супер мноо ;))))

Мойто бебче :)

Пак тя ;)

Пепинка сестричката ми :)

Пак сестричката ми :)

Бебчето ми и сестричката ми :)

Последната на 2-те заедно ;)

3-4 дена и ще са DELETE :)

Edited by Th3`Pr1s0n3r

@Th3`Pr1s0n3r това момиче дет си е писал "Сладурана 1" не се ли казва Ива или се бъркам? B)

Th3`Pr1s0n3r, това момиче Сладурана 1, твоята приятелка ли е, защото ако не е искам да ме запознаеш с нея... :) :P

Беше..Ти как мислиш сьм снимал ;)..Ако не беше с мене нз кога щях да е снимам така ;)Еми ще и се овадя да видя кво прай че не сьм се чувал с нея от бая време:)

Prisoner gotini sa i dwete. I drugo neshto. Obiwam se pishe s u. Ina4e taq macka ma wludqwa :P .

Нищо естествено в тая но всеки с вкуса си :) :D

Затворник дай ми на мене ТАЗИ,щот аз съм по скромен и за нея не споменаваш ,че може да ма обиеш.Аз ще почерпя наистина ;) Говори за мен

LPFC имаш вкус наистина към красивото

Edited by PROSTAKA

АХУаухаху Знам че са хубави :)Ама аз не сьм агенция за запознанства бе :)остайте ме намира ;)Има толкова много бьлгарки хубави из улиците че няма на каде ;) пьк т'ва са мой приятелки парво ще минат през мене :)

Е някой са минали ама т'ва де др тема айде сьс здраве ;)